Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gokart topik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sunzi


Sunzi
aktív tag

Na, mint rövid időn belül kiderült, igény van rá.

Jöhetnek a pályaajánlók, tapasztalatok, köridők, ad-hoc csoportos verseny-szervezés, PHs gokartverseny bonyolítás.

A "miért vezet úgy.." topik helyett javaslom, itt folytassuk.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

Igény lehet rá...
én szeretek gokartozni, bár olyan gyakran nem csinálom, ha igen, az eurocenter parkolójában lévő egész jó kis pályán teszem általában..
benne lennék egy ph-s gokartozásban :K

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Sunzi válasza tkazmer (#2) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Egyszer voltam én is ott, de nekem nem jött be annyira. Amikor én voltam, túl kipufogófustös volt (mondjuk ez nem csoda egy fedett parkolóban), illetve szintén ebből adódóan szűk, és rövid a pálya. Rábeszéltük a helyi főnököt, hogy mehessünk egyhuzamban dupla egységet, de, a 4. körben majd leszakadt az alkarom, olyan nehéz volt tekerni a kormányt. Máshol többet menve sem volt ennyire fárasztó.
Persze, nem bántuk meg, 4-en voltunk, jó móka volt.

Mi a budaörsi pályára "szoktunk" (évente 1-2 alkalommal) menni, amivel elégedett vagyok.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#4) parandroid válasza Sunzi (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó ötlet, ne ott offoljunk szanaszét. :U

Idén nyáron próbáltam először a gokartot, Horvátországban, fantasztikus élmény volt. Elkezdtünk már kollégákkal ennek hatására itthon is pályát keresni, de valami mindig közbeszólt. Földrajzi közelség alapján ezt néztük neten, ígéretesnek tűnik: zamardiring - rájöttem, hogyan kell linkelni... :U

A horvát pálya nagyon bejött, bár a kapcsolódó szolgáltatásokban (időmérő, ilyesmik) nem nyújtott sokat. Itt egy kép is van a vonalvezetéséről.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) Sunzi válasza parandroid (#4) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Én először egy céges rendezvényen próbáltam ki, akkor tudtam, hogy még visszajövök :)
Ez a horvát pálya tetszik. Szép helyen, jó vonalvezetéssel. Ha arra járok, megnézem...

Mi ide járunk : http://www.budaring.hu

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#6) parandroid válasza Sunzi (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A pálya nem rossz, de nekem így első blikkre nem szimpatikus, hogy egy placcon van az egész. Az általam linkelt horvát és zamárdi pályán is megvan az 'asztfaltcsík' fíling, kerékvetővel, meg mindennel. Persze ezt is szívesen kipróbálnám. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) Sunzi válasza parandroid (#6) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Na, igen. Ez az egy hátránya van a dolognak. Ha jól tudom, pest környékén is van, direkt pályának épített hely, ez nem az. Bár, belülről amikor már megyünk, már nem zavaró, mint kintről nézve. Így mondjuk kicsúszni nem lehet, de, sikerült már párszor úgy beleállni a gumiba, hogy ketten kellett kihúzzanak, addig meg leelőzőtt a fél mezőny...

Pl ez is szép, és, biztosan jó is.. még nem voltam. Csak a pálya lenne kicsit hosszabb, a gépek meg erősebbek...

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#8) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Engem is érdekel meg esetleg elhivnám Őcsémet aki kicsit ugymond elég jól nyomja Győrben volt már a toppon is.

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Halkan jegyzem meg mivel látom, hogy kollega is volt már itt, hogy van már gokartos topic.

Próbáltatok rákeresni? ;)

Feel Good Inc.

(#10) parandroid válasza Pompi (#9) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Próbáltatok rákeresni?"

Igen. azt mondta a kereső, hogy ez a szolgáltatás nem elérhető. :U

Folytatás itt.

Hm, kinek fájt a LOCK gomb topikzáráshoz? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gokart topik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.