Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) kogyuri


kogyuri
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom van-e valakinek hasonló tabja. Gyári beállítások visszaállítását követően tapasztaltátok, az előtelepített (integrált) Gmail, Google Play (áruház), illetve Youtube app erősen "köhög"? Konkrétan elindul, aztán 1 másodpercre rá bezárja magát (Gmail & Play), illetve nem enged bejelentkezni (Youtube). Mellesleg eltűnt a magyar nyelvű hangalapú keresés lehetősége is.

Gmail fiókot beállítottam a TABon (Accounts), szikronizációt engedélyeztem (Sync). A gond "csak" az, hogy alapban az előtelepített e-mail apphoz rendeli ezt a fiókomat és NEM a Gmail apphoz. Eltávolítani nem lehet egyiket sem, mivel mindkettő integrált levelező applikáció. Így aztán minden egyébnek is hasfájása van, ami a Google fiókomat használná!! :(

Próbáltam feltenni 4,5-ös verziójú Gmail.apk-t laptopon letöltve, majd átmásolva.
Na, így már elindult a Gmail, de se kép, se hang, továbbra sem szinkronizál.
Csak a felső menüsáv látható, de amúgy halott az egész. :W

Feltettem a hivatalos oldalon talált update-et is. A 3-ból 2-nél hibát jelzett telepítésnél, a 3. felment, de nem sokat használ (ez utóbbi a Google Play fix az Android Ice Cream Szendó rendszerhez).

Valami ötlete van valakinek? Lassan már téglát szorongatok ... :(( :)

Köszönöm előre is, ha van használható tipp!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.