Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MoneyM


MoneyM
senior tag

Sziasztok fórum látógatók!

Információt szeretnék az alaplapról tőletek
Kérlek titeket, hogy írjatok hogy mi a véleményetek a cuccról!

Ha tudtok írjatok valamilyen árat hogy mennyibe kerül

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#2) Alvin_ti4200 válasza MoneyM (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

(#3) MoneyM


MoneyM
senior tag

Alvin

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#4) MoneyM


MoneyM
senior tag

mennyiért vetted az alaplapodat?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#5) Alvin_ti4200 válasza MoneyM (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

20.400 bruttó kiskerben, én olcsóbban vettem. Légy szíves innentől kezdve a belinkelt topikba írni tovább, köszi.

(#6) cortez25


cortez25
aktív tag

Tök jó!! ide írányítottak, nem tudom kitárgyalni a saját topicomba...

Szóval everest 70- fok Bios 30-fok akkor mit tegyek??

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#7) Angie™ válasza cortez25 (#6) üzenetére


Angie™
addikt

Gondolom proci hőmérsékletre gondolsz ..:)) Szerintem óvatosan érintsd meg a proci hűtő bordát, ha 70 fokos észre fogod venni ..:) :DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8) cortez25 válasza Angie™ (#7) üzenetére


cortez25
aktív tag

Ez az, az nem 70-fok, a BIOS-ban mindössze 30, Everest meg itt 70-et mutat...
Gép stabil csak aggódom...a Hűtő Rocket cooler..

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#9) anulu válasza cortez25 (#8) üzenetére


anulu
félisten

melyik BIOS van rajta?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Alvin_ti4200 válasza cortez25 (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Amit a Windows-os progik mérnek az baromság, az Everestben az Alaplap hőmérsékletének jelzett hőfok valójában a CPU-ét jelenti.

(#11) anulu


anulu
félisten

az A64-esek klubjában már néhányszor leírtam a bajaim, de senki sem reagált, így itt is megpróbálom....

adott egy GB K8NS lap, F9-es BIOS-szal, 2800+ A64, 2x512 DDR566 A-DATA Vitesta RAM.

bajaim a következők:
- nem megy a szinkrontuning. 233-as FSB-ig OK, de utána bárhogy hegesztem a RAM időzítéseket fagy, instabil, stb (1 modullal is külön-külön betesztelve). Memtest86 nem jelez hibát (többszöri futtatásra sem). aszinkronban ha meghúzom a procit 7x305-ön, akkor a RAM 466 környékén megy, stabil, megy minden, mint a karikacsapás.

- szorzóállítás bajaim is vannak. beállítom BIOS-ban a 7x-es szorzó / 305-ös FSB-t, F10, újraindul, megy. ha menet közben újra kell indítanom, gond nélkül bootol 7x305-ön, gyors, stb. amint kikapcsolom a gépet, és kb 2 perc múlva visszakapcsolom, default beállítások vannak (9x200). hogy a vérbe' lehet megoldani, hogy csak akkor állítsa vissza ezeket a cuccokat, ha tényleg elb*sztam a tuningot? iszonyatosan idegesít!!

pls help!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Alvin_ti4200 válasza anulu (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Régebbi BIOS-t próbáltál esetleg?

(#13) anulu válasza Alvin_ti4200 (#12) üzenetére


anulu
félisten

próbáltam, azokkal nem tudok stabilan CAS2-t beállítani még DDR400-on sem, F9-el CAS2 megy 450-ig.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Sir Riccio válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


Sir Riccio
addikt

A HT- mennyire állitottad?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#15) anulu válasza Sir Riccio (#14) üzenetére


anulu
félisten

próbáltam 4x, 3x, 2x-en.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Sir Riccio válasza anulu (#15) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Fixáld 3-ra. Ha nem akkor sem megy a gond máshol keresendő.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#17) anulu válasza Sir Riccio (#16) üzenetére


anulu
félisten

próbáltam! a memóriák is tuti jók! egyszerűen nem értem a dolgot. ez az ''automatikusan visszaállítom alaórajelre, ha nem tetszik a tuning'' pedig egyenesen idegesít. azért vettem ilyen cuccot, mert tuningolni akarom üveghangig! lehet h alaplapot cerélek, ha nem találok más megoldást, de egyelőre ezt még nagyon nem szeretném.

ja igen! most 9x250-en megy a proc, de a RAM csak DDR400-on, mivel 233MHz felett nem megy a szinkrontuning. őrjítő! :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) anulu


anulu
félisten

UP, hátha valaki tud segíteni... akinek MSI S754-es lapja van írhatna, h megy-e tisztességesen a szorzóállítás, a szinkrontuning, stb, mert ha igen, akkor valszeg váltani fogok.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) fLeSs válasza anulu (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nemtok segíteni. HT szorzót lejjebbvetted?
A szorzóállítós dolgot én is tapasztaltam (a cikkben le is írtam), de nemtom, hogy mi rá a gyógyír. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#20) anulu válasza fLeSs (#19) üzenetére


anulu
félisten

kár. 2x-ig levettem a HT-t, de semmi javulás :( nagyon gondolkozom egy ''nem-GigaByte'' A64 lapon, ahol pl manuális CMOS reset van. :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) tjhooker464 válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


tjhooker464
őstag

Ez most komoly?

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#22) anulu


anulu
félisten

up, hátha vkinek eszébe jutott vmi épkézláb 5let... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) CzKaresz válasza anulu (#22) üzenetére


CzKaresz
tag

Szia!

Nekem a TH szorzó miatt nem ment azóta mióta itt megmondták,hogy ez a baj mint a villám :)



Tegnap játszogattam egy kicsit az új géppel!
GIGABYTE K8NS Ultra A-Data 566MHz ram!

8*300-on (2400MHz) alapfeszen gond nélkül megy lefut a 3DMark 2001,2003 PcMark 2002

3DMark 2001: 21258 Radeon 9800Pro(400/380)
3DMark 2003: 6500 egy nekem kevésnek tünik ?!
PcMark 2002PU: 7800
MEM:10228
HDD: 1090

Megvagyok elégedve igaz nyitott háznál s a proci a gyári hütővel 34-37 Celsius körül mozog...

Ja a proci 3000+ 939-es!

Sokat gyorsulna ha 2*256 A-Data lenne benne mert most csak 1 db 512-es van benne...


Nem tudom mi lehet a gondod....

F5 Biost rakd fel attól hátha megjavul........

(#24) anulu válasza CzKaresz (#23) üzenetére


anulu
félisten

köszi! nálad az alaplapon van CMOS Clear jumper? vagy magától érzékeli ha rossz a beállítás és visszanyomja alapbeállításra?

milyen HT szorzóval megy most?

F6 BIOS volt alapból a lapban (nekem S754 van!), ezen F9 a legújabb. próbálgattam össze-vissza, de vmiért nem akarja az igazságot.

a sokadik érdekesség, hogy POST-nál F9 jelenik meg BIOS rev-re, de pl Everest F6-ot ír ki... :(

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) CzKaresz válasza anulu (#24) üzenetére


CzKaresz
tag

Ja bocsi nem ugyan alról beszélünk...

Az enyém 939-es K8NS Ultra...

Akkor bocsi azzal a lapről itt az oldalon is írnak a cikkekben... Olvasd el

(#26) anulu válasza CzKaresz (#25) üzenetére


anulu
félisten

már olvastam... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) cortez25 válasza anulu (#9) üzenetére


cortez25
aktív tag

F5-ös bios....az is gond lehet? A bios 33 fokot mutat.....

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#28) Sir Riccio válasza anulu (#24) üzenetére


Sir Riccio
addikt

anulu biztos vagy abban hogy, '' alapban K6 bios van a lapodon ugyanis K8NS-hez nem létezik F6-os gyári bios csak a pro-hoz. Itt láthatod! /F-3-4-5-7-8-9/
A pro-hoz pedig:

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#29) Sir Riccio válasza anulu (#24) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Bocs az előző hibáért, folytatom: a pro-hoz pedig: /F-1-2-3-4-6-8/ ezt pedig itt nézd meg:http://www.giga-byte.com/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_GA-K8NS%20Pro.htm Hogy mi a külömbség köztük szerintem csak a bios irója tudná talán meg mondani? Szerintem vagy elnézted az F6-ot, vagy pro-s lapod van vagy mielőtt megvetted /és szerintem ez a legvalószinübb/ már buherálták az üzletben. mielőtt kiakadsz rajta megérné rátenni egy korrekt bios verziót. Én mindenesetre meg próbálnám.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#30) anulu válasza Sir Riccio (#29) üzenetére


anulu
félisten

tudom, hogy nincs F6-os BIOS... ezért is érdekes, de:



nem igazán értem. POST-nál F9-et jelez ki.

tudom, hogy nem pro lapom van :DDD amúgy sorry, h csak most válaszoltam, de winxp-t húztam újra... :(

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) cortez25


cortez25
aktív tag

letöltörrem a bios_k8ns_f9 file-t a gigabyte honlapról, tömörítve van kicsomi, 3 db file kislemezre oszt boot...ennyi lenne a flash? vagy valami egyszerübb?

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#32) anulu válasza Sir Riccio (#29) üzenetére


anulu
félisten

szóval akkor szerinted melyik BIOS-t rakjam fel? tuti nem PRO a lap :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) Sir Riccio válasza anulu (#32) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Jó reggelt mindenkinek. Szerintem innen :
http://www.giga-byte.com/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_GA-K8NS.htm
az F9-et próbáld meg, számomra gyanus az ami rajta van ugyanis a verziószáma a linked szerint F6 viszont a dátuma az F9-é. Sok sikert.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#34) anulu válasza Sir Riccio (#33) üzenetére


anulu
félisten

ez van fent...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) anulu


anulu
félisten

up... egyre inkább arra gyanakszom, h az alaplapom hülye. úgy néz ki, h Janesznál be lesz a cucc tesztelve, és akkor kiderül, h melyik alkatrész a hunyó...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) Newl válasza anulu (#35) üzenetére


Newl
tag

Hi,

nekem is van egy kis gondom a K8NS Pro-val...
Hogyan lehet a legegyszerübben kideríteni hogy jó-e az IDE csatolója az alaplapnak?
Az helyzet ugyanis hogy Lemez olvasási hibával leáll a gép a bootoláskor. A wincsi úgy néz ki tuti jó mert másik gépben ment és egy harmadikban lett formázva mert már azt sem engedte a legelső konfig részeként...


minden infót szívesen várok!

anulu mi lett a te gépeddel végülis?

üdv.:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#37) Newl


Newl
tag

Sziasztok újra,

több kérdésem is lenne hirtelen. Hozzáértagy tapasztaltak válaszait várom. ;)
Nos:

1. Normális -e egy Gigabyte K8NS Pro lapnál hogy ha az ember belmegy a BIOS-ba akkor a procihűtő leáll és nem forog? - talán a C'nQ csinálja?

2. Ha azt látom a képernyőn hogy:

IDE channel 0. MasterDisk HDD S.m.a.r.t capability Disabled

akkor az normális, ha lehet akkor hol lehet ezt beállítani?

3. Összefügghet-e a 2. pontban leírt üzenet a következő üzenettel:

Hiba a rendszer betöltésekor.....

4. Mire jó az Xpress Recovery? Használta-e már valaki?

Help me please! ( illetve az alaplapomat :DD )

üdv.:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#38) anulu válasza Newl (#36) üzenetére


anulu
félisten

egyelőre még semmi nincs a gépemmel, egy kicsit játszottam vele, de ezt az A-DATA topicba fogom leírni.

lemez olvasási hiba? nem hiszem, hogy a smart-nak köze van hozzá. amúgy asszes smart capability nével szerepel az advanced bios-nál (nálam...). másik IDE kábellel / csatornán próbáltad?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) anulu válasza Newl (#37) üzenetére


anulu
félisten

1. nem tudom, nekem forog (mondjuk nekem egy CoolerMaster Aerogate II-re van kötve a Zalman 7000...). emlékeim szerint, amikor alaplapra volt kötve, akkor sem állt le.

2. lásd fent

3. nem hinném. nekem disabled-en van, és megy minden.

4. fogalmam sincs. még soha nem használtam... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#40) Newl válasza anulu (#38) üzenetére


Newl
tag

Hi anulu!

Egyenlőre az IDE 0 -ba és az IDE 1 -be csatlakoztattam a vinyókat. Kettő vinyóval is kipróbáltam és két különböző eredeti gigabytos kábellal, mindkettőre ezt írta. Holnap megpróbálom a másik kettővel is -még jó hogy a RAID miatt 4 db IDE csatoló van a lapon :)

Már a BIOS-t is frissítettem, hátha az a baj de semmi nem változott. :(

Szerinted létezik valami kisfloppy-s gyári Gigabyte alaplapdiagnosztikai progi? :F

Tud valaki ajánlani olyan tesztprogit ami IDE vezérlőt tesztel? Ez lenne a legnagyobb segítség jelen pillanatban.

Mindent ki akarok próbálni mielőtt visszaviszem a lapot a boltba....

üdv.:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#41) Newl válasza anulu (#39) üzenetére


Newl
tag

Az 1-es válaszod csak abban a hitban erősít meg, hogy alaplapi gubanc van ez a szopkodás.

Jó lenne ha még írna ide olyan valaki akinek K8NS vagy K8NS-Pro ja van és megosztaná velem ''teker''-e a ventije.

Egyébként nekem a 3000+ -os proci gyári hűtője van fent.

üdvözlettel:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#42) anulu válasza Newl (#40) üzenetére


anulu
félisten

rövid, de határozott tempóval vidd vissza. tuti h vmi alaplap gebasz van. ilyen diagnosztikai progiról nem tudok :(

IDE vezérlő teszt? nem tudok ilyenről...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) cortez25 válasza Newl (#41) üzenetére


cortez25
aktív tag

egyébként nekem giga coolerom van...az pörög mint állat a lap meg sima
k8ns.

ez a későbbi üzenet...

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#44) cortez25 válasza Newl (#41) üzenetére


cortez25
aktív tag

az A64-es topicban olvastam, ott is volt egy srácnak ilyen gondja,hogy megált a venti.....de nekem nem áll meg.

Viszont játéknál az áll fenn, hogy a grafikus kártya nem válaszol az
illesztőprogram üzeneteire. Ha húzom a kártyát.

Ati 4.9
4.10
4.11-es driverral is csinálja. F5-ös a bios és az agp-re gyanakszom.
:O

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#45) anulu válasza cortez25 (#44) üzenetére


anulu
félisten

nem BIOS gond. van vmi automatikus visszaállító az ATi Control Panelben. azt kapcsold ki és jó lesz :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) Newl válasza anulu (#42) üzenetére


Newl
tag

Hi,

Ja azt nem is mondtam, hogy a PC Health -ben be van állítva a ventik figyelése. ( összes )
És természetesen nem szól, nem jelez ha leáll a CPU ventije.....

Egyébként most azt próbálom, hogy egy teljesen új másik gépen telepített XP-s vinyóval próbálom meg izgatni a gépet....
Leírom mi lett a vége.

Kár hogy nem tudsz róla, tutira hasznos lenne. De EZ van sajnos. :(((


üdv.: Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#47) Newl válasza cortez25 (#44) üzenetére


Newl
tag

Kösz az infót,

utánaolvasok ott is. Hátha lesz valami eredmény ezen a szálon....

THX

Mondom, Meseországban élünk.

(#48) Newl


Newl
tag

Szóval,

a máshol telepített vinyót ha berakom akkor azzal indul. Vinden Ok

Az eredeti vinyót pedig nem lehet megtelepíteni oprendszerrel úgy hogy működjön. egészen egyszerűen nem bootol be róla az oprendszer. Adatok tárolására tökéletesen alkalmas lenne mert lehet rá másolni formázni tetszés szerint de bootolni nem lehet róla. Az a része megsérült a diszknek.

Ez van.

üdv.:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#49) anulu válasza Newl (#48) üzenetére


anulu
félisten

akkor már csak a venti leállása a BIOSban a gond, ugye?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#50) Newl válasza anulu (#49) üzenetére


Newl
tag

Hi anulu4

Igen erre kell meg ''izmoznom'' :)

Lehet hogy azzal sem lesz gond. Ezt még tesztelnem kell.

ehhez kapcsolódóan szicsu ezt írta nekem az A64 topicban:

Hali!

Szerintem nézd meg a bioszban,hogy hány fokos a proci.
Szerintem az is előfordulhat hogy ''túl hideg'' a proci és nem ígényli a hűtőborda a ventilátor levegőjét és a lap lekapcsolja a CPU fant.
Nekem más lapom van,de nálam is már volt ilyen.


A proci 34 fokos különben.

Tesztelés alatt van a dolog, de a vinyó az tuti szar. Azt viszem vissza bluefish-be.

üdv.:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.