Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Gigabyte 8600gts - tv out hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DiZasTeR


DiZasTeR
csendes tag

Sziasztok. Már napok óta foglalkoztat a dolog, remélem itt választ találok a kérdésemre. Szóval a napokban vettem egy Gigabyte 8600gts-t. Szeretném összekötni a TV-vel a masinát, de amint a clone módra nyomok, megfagy az oprendszer. Xp is, Vista is. A fagyást egy fekete képernyő bizonyítja, a clone mód alkalmazása után. Ezután ha bebootol a masina egészen addig fogad ez a fekete képernyő, amíg csökkentett módban le nem kapom a drivert. Az összekötő kábelekről, composite cumókról azért nem írok egy szót sem, mert minden francos kábel nélkül is ugyanez a jelenség. Xp-n is, Vistán is. Több driver-rel próbálkoztam már, de semmi.

Szóval kedves nagyérdemű, remélem tudtok nekem segíteni ebben a problémámban. Lehet hogy még nagyon új a geforce 8-as szériája, és nem nőtt még fel ehhez a feladathoz?
Vagy vettem volna egy selejt kártyát?

Bármi is az, segítsetek. Hogy egy kicsit érthetőbb legyen a dolog, és ne mondjátok azt, hogy nem néztem utána, egy hasonló eset történik egy másik userrel is a világhálón. Olvassátok rockmenyét commentjét.

http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=41289&st=2130

(#2) proper válasza DiZasTeR (#1) üzenetére


proper
őstag

ez zárva lesz mint a huzat :DDD

talán itt probálkozz [link]
esetleg a 8600 topikjában

(#3) DiZasTeR


DiZasTeR
csendes tag

Elsőre én is azt mondanám hogy zárjátok, mert csak felesleges topic nyitás. de egy topic-ban sem olvastam 8-as szériájú tv out-tal foglalkozó post-okat, sem olyat amelyik ilyen fagyásról írt volna. Nem a szarrá rágot fekete fehér a kép, meg nincs kép mikor filmek vannak, meg túl széles a film duma. Megfagy a gépem amikor rányomok a clone-ra.

(#4) proper válasza DiZasTeR (#3) üzenetére


proper
őstag

de talán azért van a 8600 topik hogy ott beszéljétek meg a kártyával kapcsolatos problémákat, ha eddig nem volt akkor majd most lesz egyszer el kell kezdeni
a tv out is e célt szolgálja
én se nyitok mindenért topikot mert akkor vagy napi 10-et nyithatnék aztán a végén egy átláthatatlan forumot kapnánk aminek nincs értelme

(#5) DiZasTeR


DiZasTeR
csendes tag

Attól mert 8600-am van nem jelenti azt hogy a többi 8-as szériájú geforce nem adja be a kulcsot a clone módnál. Az... lássuk csak, asszem 6 vagy 7 8-as szériájú kari van... annyiszor postoljak, hátha ráakad valaki a hibámra.

(#6) proper válasza DiZasTeR (#5) üzenetére


proper
őstag

akkor találsz ömlesztve vga-s dolgokat is itt: [link]
tölem aztán nyithatsz 10 topikot is de hidd el ha jön egy moderátor zárni fogja, csak szoltam hogy máshol eredményesebben fogsz járni
a tvout topik meg szintén nincs tipushoz kötve igy ott is megtlálja mindenki

(#7) DiZasTeR


DiZasTeR
csendes tag

Így jó főnök?! A lényeg hogy megoldódjon a bajom....

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Gigabyte 8600gts - tv out hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.