Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gépgyorsitás Proci cserével? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lezli46


Lezli46
újonc

Szevasztok!

Szakértő segitségeteket kérném. Acer Aspire M1201 PC-m van,RAM 3.0GB (DDR2 SD), AmdAthlon Dual core 4450e 2.3GHz, Video Ati radeon 2100.., alaplap AcerAspire M1200,
Szeretném ha érezhetően gyorsabb volna a gép programok betöltésekor és futtatásakor, de egyáltalán nem használom játékokra-videora stb.., autosprogramokhoz, netezésre , Office csomagokhoz használom!!! Kérdésem: Konkrétan milyen tipusu-márkáju proci cserével vagy más "akármivel" lehetne felgyorsitani a gépet..., proci felhuzások és nagyobb hütők nem nagyon érdekelnel féltvén a stabilitást mindenáron,
Köszönök minden segitséget!!

[ Szerkesztve ]

(#2) Victor91 válasza Lezli46 (#1) üzenetére


Victor91
tag

Szia!

Én egy SSD meghajtó beszerzését ajánlanám neked! Pontosan arra való amit te szeretnél elérni. Nagyon gyors rendszerindulás, program indulás. Az egész gép működése felgyorsul tőle! Áruk ezeknek elég változó attól függően milyen méretűt és márkájút választasz.

[ Szerkesztve ]

A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

(#3) Lezli46 válasza Victor91 (#2) üzenetére


Lezli46
újonc

Szia!

Csak köszönet a válaszodért!!!! De nekem ez a SSD dolog egy kész csalódás, gyakorlatban semmi gyorsulási különbséget nem vettem észre..., az árán kivül..,lehet hogy rossz fajtával probálkoztam??? és másfélét kellett volna vennem? gondoltam első probára elég lesz és ezt vettem :Kingfast SSD J2 Sata II, KF2504MCM., GB32. Véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#4) oravecz56 válasza Lezli46 (#3) üzenetére


oravecz56
aktív tag

Szia
A forumtársnak igazavan.A sata2 -nek Az olvasása 250 MB/m gyornak kellene lennie.
A kingFast ssd-k ből csak az e-driverek jok gyorsak slc nand fles memoriával.
Ezzel a kérdéseddel ide gyere,Segiteni fognak a szakemberek.Jo srácok

[link]

Oszika

(#5) Lezli46 válasza oravecz56 (#4) üzenetére


Lezli46
újonc

Sziasztok!

Mindenképp valami proci stb-stb cserében biznék..., de milyent kellene??? mint emlitettem nem bizom az SSD okozta gyorsulásban a gyakorlati tapasztalataim alapján mondván..., egyszer már ráugrottam erre fölöslegesen..,a proci csere nem volna sokkal hatásossabb és célravezetőbb???

(#6) Oliverda válasza Lezli46 (#5) üzenetére


Oliverda
félisten

Használd a keresőt!

[link]

Ezt most zárom.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gépgyorsitás Proci cserével? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.