Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Genius slimstar tapasztalatok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Keitaro


Keitaro
addikt

Yo... lehet én vagyok a béna, de fagyoskodtam ma eleget... nem találtam meg a Genius-t a teve utca 9/c-ben. Pedig kettő 9-es is van (régi és új számozás szerint)
Leírná nekem valaki pontosan, hogy hol is kéne lennie? :F
Thx

(#202) Keitaro


Keitaro
addikt

na egy up ma is :)

(#203) ByB válasza Keitaro (#202) üzenetére


ByB
addikt

Tényleg nem egyszerű megtalálni!!! Elindulsz a Teve utcán és elérsze egy hármas kereszteződéshez: szemben lesz egy viszonylag új elég összetett épülettömb, főleg lakóház, alul irodákkal! Na most a Genius ennek a belsejében van! Át tudsz suhanni, több átjáró is van, bent kis központi kerengős kertecske vár! Onnan tudod, hogy jó helyen jársz, hogy belül egy utca van, autós lezárható parkolóhelyek, ilyen földi b*szással! Bejövő utca két oldalán boltok! Genius tán ki sincs írva, de olyan fólia van a bolt üvegen ami visszatükröződik, ha szembe állsz a bejövő utcácskával, akkor balra 10-11 óránál! Sok sikert: hidegélelem, meleg tea!!!

(#204) Keitaro válasza ByB (#203) üzenetére


Keitaro
addikt

Köszi az infót, egyik nap nekiesek megint :))

(#205) Keitaro válasza Keitaro (#204) üzenetére


Keitaro
addikt

Na még ma elmentem érte, köszönöm, sikeresen megtaláltam az üzletet SlimStar Pro rulez! ^^

(#206) tusi74 válasza Keitaro (#205) üzenetére


tusi74
őstag

Milyen a görgője?

(#207) Keitaro válasza tusi74 (#206) üzenetére


Keitaro
addikt

Hmm, mit kéne róla mondanom? Megkérdeztem neked, mert sajnos az első példány nem az enyém, de nemsokára lesz nekem is. Azt a választ kaptam, hogy olyan mint az egér görgője (MX310-e van, ahhoz hasonlíthatta)

(#208) Lupin.


Lupin.
tag

Ugyan nem genius, de ez is slim, hátha valakit érdekel. Anno ezt lehetett a metro-ban kapni.
Csináltam pár képet: Bővebben: link

(#209) Netter


Netter
csendes tag

Ma vettem egy ilyen slimstar-t (nem pro) a bluefish-ben. 10 Ft hijján 5e bruttó volt.
Az eddigi billentyűzetem nagyon hangos volt, szó szerint fülsértő (főleg a space csattant nagyokat).
Nekem nagyon tetszik külsőre, és kellemes rajta a gépelés, olyan notebook fílinges :) .
Amivel viszont gondom van az az hogy a winamp nem akar reagálni a play meg stop gombokra a billentyűzeten. De ez nem a bill. hibája hanem a winampé , mer a mplayer reagál. Praktikus, csendes, kényelmes,és jól néz ki, noés baráti az ára. Mi kell még :)

Ja egyébként görgő meg van az egeremen :).
Most minden passzol az asztalomon színvilágban. Ezüstszürke optikai egér, bill., LG TFT monitor,sőt a régi nagy videoton hangfalak a monitor két oldalán (na igen a TFT előnyei :D ) is ezüstszürkék (a fa dobozuk), és a gépházam (ami ugyan nem az asztalon hanem alatta van) van két fényes ezüst csík az előlapján (egy öregecskedő ;) Feel-V).
Korrekt ;)

[Szerkesztve]

-= Why? =-

(#210) Netter


Netter
csendes tag

Közben megoldottam a winampos problémát is :)
Faszán programozható az összes gomb is (mármint az extra gombok természetesen) szóval , nagyon jó :)

[Szerkesztve]

-= Why? =-

(#211) joola


joola
aktív tag

Én most vettem egy ilyen bill-t, és le vagyok nyűgözve. Főleg UT2004 miatt vettem, és nem is csalódtam. Szal csak ajánlani tudom.

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#212) chop


chop
őstag

ma vettem meg a kicsiket, jonak tunik, csak az a bajom, hogy pl a ''w''-nek, meg meg par billentyunek total zorgos, mig pl a ''k''-nak teljesen jo tompa hangja van. es ha zorgos, az nem jo, mert hangos kicsit:(
de amugy telleg nagyon zsir:)

(#213) q13579


q13579
senior tag

nem tudja valaki hol lehetne mondjuk thermaltake tsunami-t kapni vagy a benq x-touch változatát
?:Y

(#214) #40247552


#40247552
törölt tag

Már vagy 3 hónapja megvan a biSlimstar llentyűzetem, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Jah... mégis... mivel elég sokat játszom DoD-ot (Day of Defeat), és a szokásos wasd billentyűket nyúzom, A D-RŐL LEKOPOTT A BETŰ!!! Pontosabbban a D betűm 1/3-a eltűnt... lekopott... nagy gáz... Szervízt is felhívtam, elmondtam, hogy mi a gond stb. aztán ''elküldtek a p*csába''... Szóval majd megpróbálom eladni ezt is, és venni egy Pro-t, mert amúgy tökéletesen elégedett vagyok, csak a szar d betű bosszant.

(#215) Xero


Xero
nagyúr

Egy olyan kérdésem lenne hogy a Pro ugye már nem kopik? A hangja milyen idő után?
Ill ha valakinek van Pro-ja az rakjon már föl pár fényképet róla mert épkézláb képet nem találtam!

Üdv

(#216) Xero


Xero
nagyúr

UP

Üdv

(#217) perempe válasza Xero (#215) üzenetére


perempe
addikt

Engem is érdekelne a különbség.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#218) Husky


Husky
aktív tag

Szép jó estét mindenkinek... :)

Fél kilenc, a Teve uccát már nem tudom felhívni; így mielőtt rájuk rontok holnap, lenne két indiszkrét kérdésem...

- sikerült-e már valakinek USB-s, angol kiosztású SlimStar Pro-t vennie?
- mennyiért és hol. :DDD

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#219) SenorCarlos


SenorCarlos
csendes tag

Hali!

Már jó ideje birtokomban van egy ilyen példány. Semmi gáz vele. Gyors és gépírni is kitűnő, nekem jobban beválik mint a logitech. Másrészt hetekig kutattam egy dizájnos-halk-és jól használható változat után..Végre megtaláltam:))

(#220) woodpaul válasza #40247552 (#214) üzenetére


woodpaul
őstag

Nálam az A fele és az S ''hasa'' kopott le (kb. november óta használom). Annyira nem zavar, többnyire úgyis vakon gépelek! :D

Androidő

(#221) #40247552 válasza woodpaul (#220) üzenetére


#40247552
törölt tag

Én is kb. november óta nyúzom. Szintén ''vakon'' gépelek, de akkor is rohadtul zavar, hogy az új billentyűzetemről egyszerűen kop(nak) a betű(k).

[Szerkesztve]

(#222) Cole


Cole
csendes tag

Szevasztok!

Tegnap óta birtokomban van egy slimstar pro. És van vele egy kis gondom, ugye van benne egy 3 portos usb hub, amiből 1 portot a görgő használ mint egér:( kettő ki van vezetve.
Van egy benq digit gép amit nem akar működtetni ez a hub. Azt mondja az xp hogy csak 100 mA amit kap a buszportról , de a digitgéphez 500 mA kellene. Így nem jön össze a kapcsolat.:(
Ha közvetlenül a gépre kötöm a fényképezőt tökéletesen megy. Kérdésem az lenne hogy ez most az alaplapom hibája lehet? Hogy esetleg nem támogatja az 500mA es usb portot? vagy nemtom :0
Az alaplapom egy ECS K7VTA3.
Valaki plíz help

(#223) tusi74 válasza Cole (#222) üzenetére


tusi74
őstag

Ez valszeg passzív hub, ami nagy fogyasztású eszközöket, nem tud működtetni,
csak kis fogyasztásúakat.

Volt olyan gépre köthető hubom, ami ugyanezt csinálta, de az olyan, amihez adtak adaptert, azzal tökéletesen mentek az eszközök.

(#224) Cole válasza tusi74 (#223) üzenetére


Cole
csendes tag

Értelek Tusi, akkor ez van. Ha valaki ilyen bill-t szeretne venni a jövőben, legalább tisztában lesz ezzel:)

(#225) Avalon


Avalon
tag

Sziasztok.
Most akarok Genius Luxmate billentyűzetet venni. Szerintetek jó választás?.
Ha valakinek van ilyen azpls irja meg a véleményét.
Azt mondják, hogy nem túl tarósak. Igaz?

(#226) Avalon


Avalon
tag

Türelmetlen ember lévén nem tudtam várni, ugyhogy megevttem. Mondjuk 5000 HUF volt a boltban, nem pedig 4750, ahogy az a weboldalukon le van írva, de hát a lelkesedésem elnyomta ezt.
A billentyűzet. Nagyon jó, bár a kitámasztó lábak elég szerencsétlen megoldás áldozatai. A régi logitechemnek sokkal jobb volt a kitámasztói. Ez a kipattintós dolog nagyon amatőr , bár lehet, hogy tartósabb. Gépelni vele sokkal jobb. Mérföldekkel kényelmesebb, gyorsabb.
Egy kicsit azért félek, mert eléggé ''verem'' a billentyűzeteket... soval remélem kiképezték ilyenre (De azért ptobálok egy kicsit óvatossab lenni.)

Ps.: Nemtud valaki egy jó gépírás-tanító weboldalt vagy könyvet ajánlani. Csak ugy tudok rendesen irni hogy nézem a billentyűzetet, és ez azért lelassít, + viszonlyag sokat tévedek.

(#227) tusi74


tusi74
őstag

Ehhez ki mit szól?

Genius SlimMate 300 Elegant Slim Keyboard
Bővebben: link

(#228) asturel


asturel
őstag

ti mivel, hogyan takaritjatok a gombokat?
kiszedheto ennek a gombjai?
mivel iszonyatul poros, meg szutykos szegenyke.. nem artana nekki 1 full clean ;) :Y

(#229) asturel válasza asturel (#228) üzenetére


asturel
őstag

na rajottem, kiszedheto.. viszont nekem nem ugy nez ki ahogy feljebb bevolt linkelve..
[kép]

(#230) GuCo.


GuCo.
tag

Hali!

Én most vettem ilyen billentyűzetet, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Csak azt nem tudom, hogy lehet beállítani, hogy a play/pause gomb megnyomására elinduljon a szám a winampban. Addig megoldottam, hogy a winamp elindul, csak a szám nem akar elindulni. :)

(#231) zfarkas


zfarkas
senior tag

Van valakinek tapasztalata, hogy milyen a Slimstar Pro a noti billentyűzetekhez képest? Én jelenleg egy T41-et nyúzok, de nem akarom nagyon lelakni, jobb lenne valami könnyebben takarítható billentyűzet, ami hasonló komfortérzetet nyújt, mint a T41.
Megbízhatok e téren a Slimstar Pro-ban?
Jah, és ez is kopik, mint 1-2 embernek a sima Slimstar?

Raw Dark Pure

(#232) zfarkas


zfarkas
senior tag

Senki?

Raw Dark Pure

(#233) Minstrel


Minstrel
senior tag

Nálatok is elkezdett kopni az ezüst keret? Mivel lehetne ezt lefesteni ami nem kopna le a kéztől?

(#234) Petzi


Petzi
tag

Hi

kérdésem a következő van olyan itt aki kipróbálta már a Revoltec LightBoard XL tipusú bill.-t
mert szeretnék egy ilyet venni csak nem tom hogy mégis milyen,mennyire slim meg van-e magyar kiosztásban?

(#235) Franklin


Franklin
addikt

UP!

Hamarosan készülök venni egy ilyen kézi készüléket... régi tulajok megírhatnák, mennyire bizonyult tartósnak az eszköz...

Lapos billentyűzet rulez!

Magzar billentzuyet ruley! ;-)

(#236) ra^ven


ra^ven
senior tag

Nekem a kérdésem az lenne, hogy mennyire kopnak erről a billről a betűk, mert ugy hallottam hogy nagyon, pár hónap utan elhasznalódik. És mivel játékra is használnám érdekelne hogy több bill lenyomast kibírja e, ugyértem nem sipol be vagy valami.
Előre is köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#237) ByB


ByB
addikt

Nekem lassan 1 éves lesz a billentyűzetem, és még mindig szép állapotban van! De tény, hogy a sűrűn használt billentyűk kicsit már koptak, leginkább a space! De ezeken is csak a matt felület válik fényessé, a betűfelírás nem!

(#238) ra^ven válasza ByB (#237) üzenetére


ra^ven
senior tag

Ez a pro nal jelentkezik vagy a simanal?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#239) ByB válasza ra^ven (#238) üzenetére


ByB
addikt

Ez a simánál, de nem hiszem, hogy a pro sokban különbözne!

(#240) ra^ven


ra^ven
senior tag

Még valaki? Esetleg LuxeMate tapasztalatok?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#241) Loretto válasza ByB (#237) üzenetére


Loretto
veterán

Akkor megnyugodtam, mert én sem tervezek billt váltani, bár nekem még csak max 3 hónapos :) Meg vagyok vele elégedve, sokkal jobban kézreáll mint a luxmate.
Tudom régi post volt, tisztában vagyok vele

Soirée...

(#242) DeepDish


DeepDish
őstag

Pro sokban kulonbozik a simatol?

(#243) DeepDish


DeepDish
őstag

Slimstar Pro lőttem ma le a kalappal elotte ,csalodast vartam tole!! :C :DD

(#244) Steve 018


Steve 018
csendes tag

Helló mindenkinek!
Már egy ideje szemezgettem a Slimstar-al a genius honlapján és ma meg is vettem ezt a csodát az egyik műszaki cikkeket árusító áruházban 5900 huf-ért. Már az egész városon át tartó sikertelen begyűjtőakcióm végén bukkantam rá az előbbi áruház polcán a slimstarra...több se kellett nekem...mohón odakapva és megragadva az ''áldozatot'' siettem a kasszához.
Komolyra fordítva a szót a slimstarban nem csalódtam...sőt, mintha kevesebbet vártam volna tőle. Gépeléshez tökéletes, nekem a billentyűk leütéskor nem ''kattognak'' hangosan és ''lötyögést'' sem tapasztalok. Nem utolsósorban a szoba dísze is lehet, mivel igazán jó dizájnjával felhívja magára a figyelmet. Divatos kifejezéssel élve nekem ''nagyon bejön'' a cucc.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#245) chop válasza Steve 018 (#244) üzenetére


chop
őstag

nekem is ilyen van mar fel eve, aktiv nyuzas utan hangos lesz..mikor megvettem szinte nem volt hangja, most meg recsegnek a billentyuk, ha rajuk tehenkedem. ettol fuggetlenul jo bolt volt, mert jol nez ki, billentyuk nem kopnak, es alapvetoen, azonkivul, hogy picit hangos egy rossz szavam se lehet ra

(#246) DeepDish válasza chop (#245) üzenetére


DeepDish
őstag

Pro van belole,mert attol felek majd lekopik de egyenlore en is nagyon megvagyok vele elgedve brutto 6 ropiert vettem! ;)

(#247) chop válasza DeepDish (#246) üzenetére


chop
őstag

nekem sima van, mi a kulonbseg?

(#248) DeepDish válasza chop (#247) üzenetére


DeepDish
őstag

Nemtom regebben azt irtak ,ez nem kopik tan de navi gorgovel mindenkepp tobb van + 2 usb-t is lehet dugni billbe es nemkell pc-be hatra ,masban nemtom van a kulonbseg? :DD

(#249) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Most már én is büszke tulajdonosa vagyok egy SlimRtar-nak! Összefoglalva: remek! Igaz, nekem a gombok egy kicsit lötyögnek, de a hangja még a kellemes kategóriába tartozik!

Ja! és ti győztetek meg! THX!!! :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#250) woodpaul válasza PhoenixK (#249) üzenetére


woodpaul
őstag

Gratulálok! Örömmel látom, hogy fut még ez a fórum és egyre többen döntenek e mellett a billentyűzet mellett!

Nekem kb. 3 gombról lejött a festék, és már hangosabb is, mint újkorában, de még mindig a szoba dísze és szeretem! :)

Androidő

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Genius slimstar tapasztalatok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.