Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ezeknek a ventijei is ilyen "Gigásan zörgősek" lesznek, amiről elhíresült eddig a cég?
Elvégre az RGB fényár mellé igazán belefér még egy kis hangeffekt "ficsőr" is az 1700$-os árba...

[ Szerkesztve ]

(#2) Acélfarkas válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Van egy 1070-esem a Gigától, 2016 augusztusban vettem, idén augusztusban cseréltem le. Sose zörögtek a lapátjai, és még most is kiváló állapotban van. Voltak előtte is más kártyáim a cégtől AMD és NV oldalon egyaránt. Sose volt a hűtésükkel gond.
Lehet csak pár szériával jött ez zörgős venti.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) SunMount3r válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én is vennék Gigát szívesen (főleg az áruk miatt), de amiket a VGA-s Topic-ban olvasni róluk, meg YT videókat hallgattam az nem túl biztató, főleg a terén amit írtam. Itt a HA-n is a Gigák maradnak a legtöbb ideig parlagon, még a drágább Brand-esek is hamarabb elkelnek (én legalábbis így vettem észre).

[ Szerkesztve ]

(#4) flexxx2 válasza SunMount3r (#3) üzenetére


flexxx2
őstag

Itt van az asztalon a gépem, így hallom hogy "zörög" a venti 75% rpm környékén, de nem mindegyik játéknál. Annyira nem zavaró, hacsak nem csöndben játszol, úgy meg ki játszik.
Viszont élettartamra szerintem megbízhatóak, sose volt elromlott giga cuccom, pedig ezelőtt is volt vga, alaplap is tőlük sok sok évig.

[ Szerkesztve ]

(#5) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Szintén Gigabyte tulaj, semmi rosszat nem tudok rá mondani. RTX3080 WaterBlock WB. Mások szidják mint a bokrot.
Giga lapom is volt, nem is egy. Szintén teljesen jók.
Tetszik a vízhütéses, csak az ára nem ;)

(#6) tserrof77


tserrof77
senior tag

A fehér kimondottan tetszik.

"címezhető világítással parázslanak fel az éjszakában, remélhetőleg nem szó szerint." Ezen jót nevettem :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#7) flexxx2 válasza tserrof77 (#6) üzenetére


flexxx2
őstag

csak az aero helyett jobb lett volna valami vagányabb felirat az oldalán ami világít, de az a legszebb

(#8) b. válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


b.
félisten

A Pascal szériában volt sok zörgő Giga.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) djbb534


djbb534
tag

Gigabyte az utolsók között van az én szememben... A hűtésük az egyik leg sz@rabb, és csak hab a tortán, hogy 2 deszka is elhalálozott a kezem alatt tőlük :N

[ Szerkesztve ]

the way it's meant to be played

(#10) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Egy Xtreme Waterforcot kipróbálnék. 360-as radival biztos jó hőfokokat produkál.

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.