Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce 9800 GTX (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19) szasanyi válasza keszegduda (#16) üzenetére


szasanyi
félisten

Sztem a jövő év elejéig piacon lesz az új sorat - lewgalább - néhány darabja. De mint mondtam, a GTX rendelkezik annyi tartalék erőforrással, hogy úgyanúgy használható lesz mint most, vagy legalább is mint most egy GTS. Sanjos a rövid idő alatt bekövetkező értékvesztés ezen tulajokat is eléri majd, nem pedig csak a GTS kártyák esetén.
De aki 100k-t vagy többet gond nélkül le tudott perkálni akkor, valszeg akkor sem okoz elháríthatatlan problémát, ha az újabb über kártyára cserélnek. ;]
Na, én meg - többek között - azért cseléltem, mert ebből már elegem van, de nagyon. Hülyének nézik a usert, és lépten-nyomon megfejik a pénztárcáját - gyakorlatilag majdnem a semmiért, vagyis szinte értelmetlenűl. :(((

Supremecomma: vesz a fene! Majd jövőre gondolkodok rajta. Ha... Egyébként az a gond, hogy ezek a 88xx kártyák régen piacon vannak, és mire ki lehetne használni őket, a többségükről kiderűl, hogy nem kihasználni hanem csak elhasználni lehet. Vagyis éppen azt nem tudják - megfelelő teljesítménnyel - nyújtani, amire készültek. Amilyen előremutatónak tűnt ez a technológai a megjelenésük idején, úgy derül ki, hogy ez koránt sem igaz. Abban reménykedek - lehet, hogy hasztalan - talán a következő generáció tényleg huzamosabb ideig lesz működőkésen és potens az új technológia és DX votnatkozásában. Ezalatt konkrétam azt értem, amire korábban is utaltam: minimum egy évig, natív felbontásban lehessen használni a kártyát kompromisszumok nélkül. Bár lehet, ez jó ideig ábránd marad...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce 9800 GTX (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.