Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) phoenixke


phoenixke
tag

Sziasztok! A jelenlegi gépemböl eladnám az Assus V7700 GeForce 2 pro Deluxe kártyámat, hogy valami utöre cserélhessem. Szerintetek mennyi ennek a használt értéke (az új ára kicsit borsos), és mire érdemes cserélni kis anyagi megtoldassal? Tudom, hogy ez egy viszonylag jó kártya, ha a GeForce 2 mx sorozathoz hasonlitjuk, de az 1800+ amd xp 512 Mbyte ddr rammal már kicsit többre menne egy jobb kártyával. Ja, és hogy hátsó szándékom is előbukkanjon, nem veszi meg valaki ;)?

(#2) emvy válasza phoenixke (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

15et ér kb.

while (!sleep) sheep++;

(#3) phoenixke válasza emvy (#2) üzenetére


phoenixke
tag

Hmm... kopp. Annyiért nem éri meg eladni de nem ám! http://www.depo.hu/?page_number=6&id=5477&lid=1&csid=8, mint láthatjuk, ez elég nagy különbség..

(#4) launcser válasza phoenixke (#3) üzenetére


launcser
senior tag

depo..
az semmi
depo nem számit semmit .)
van 1 forgalmazó azt 1 éve hozzá senyult árhoz kb az szokott lenni

tütüü

(#5) phoenixke válasza launcser (#4) üzenetére


phoenixke
tag

Jovanna , azert a legtobb helyen már nincs forgalomban, de azért koppantam a 15ön...

(#6) nap válasza phoenixke (#5) üzenetére


nap
addikt

Sokallod ? 3-ert elviszem. ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) phoenixke válasza nap (#6) üzenetére


phoenixke
tag

Az, sokallom. Asszem megtartom, majd egy masik gepbe jo lesz. Az ertekvesztes ebben a szakmaban nagyszeru, ha mi vasarlunk, de igy inkabb a polcra teszem. Ugy is van itt mar egy + titan huto, egy 300 wattos tap , millio kabel stb....

(#8) rudi válasza phoenixke (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Radeon 8500at vegyél ha olcsón meg akarod úszni. Azzal és a gépeddel most megy minden és fél év múlva (amikor kijön a DoomIII :D) eladod 15e-ért és veszel egy addigra olcsóbb 9500prot.

Ha meg már most van pénzed akkor vegyél gf4 4200Ti-t (gyorsabbat nem érdemes mert az csak frekiben tér el).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) phoenixke válasza rudi (#8) üzenetére


phoenixke
tag

Koszi, erre gondoltam en is kb, csak gondoltam 20-25ot er a pro es akkor 27 hozzaadasaval http://www.kmelektronik.de/root/shop4/auswahl.php?ArtNr=3371

(#10) Panther válasza phoenixke (#9) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Böeee!!! Hánynom kell ettől a német szövegtől... Valamiért utálom a német nyelvet. Főleg a kedvenc szórakozásomban, a számítástechnikában találkozni vele. Egyszer láttam egy német DOS-t egy kapott winyón, azonnal ment rá a fertőtlenítés (format c: :D)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#11) phoenixke válasza Panther (#10) üzenetére


phoenixke
tag

latod, en ket eve itt vagyok es meg mindig nem birom es nem is beszelem. viszont a hanynom kell kifejezes kicsit eros egy nyelvre nezve. a magyar nyelv egyedisegebol kiindulva gondolj arra, hogy ok vagy barmilyen mas europai nemzet milyennek hallja a mienket. de EZ nem AZ a topic... egyebkent kezdo koromban az volt a legrettenetesebb elmenyem, hogy hollandul (dutch) kellett printert installalnom egy managernek... ja, ha az arakat nezed, neha jobb itt venni a cuccokat...

(#12) rudi válasza phoenixke (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát igen... a drága szép Holland nyelv... A németre még csak-csak lehet következtetni az angolból de a holland, az valami tuti :))

Mennyi arrafelé egy 2,1MPixeles 2-4szeres optikai zoomos digitális kamera? Ja és ami fontosabb, lehet már kapni Radeon 9500 vagy 9500PRO-t? És mennyiért?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) válasza phoenixke (#11) üzenetére



senior tag

OFF

''hanynom kell kifejezes kicsit eros egy nyelvre nezve''

R(&)

:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

ON

(#14) phoenixke válasza rudi (#12) üzenetére


phoenixke
tag

Gondolom pontos árakra vagy kiváncsi, ezért a webet ajánlom. mediamarkt.de ha már úgy is szeretsz németül olvasni :)

(#15) phoenixke válasza rudi (#12) üzenetére


phoenixke
tag

... bocsi, hardware pedig http://www.km-elektronic.de meg www.arlt.com . 9500 pro nincs még.

(#16) phoenixke válasza (#13) üzenetére


phoenixke
tag

Pé rólad csak annyi, hogy ép elég baj nekem, hogy egész nap az msn -en lógsz, már itt is belém kötsz_? :) Elfogyott a borovics vagy mia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.