Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) keIdor válasza "Infinity" (#100) üzenetére


keIdor
titán

Az 1-el nagyon régen játszottam már, ezért se emlékeztem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#102) Inqontrol


Inqontrol
csendes tag

Üdv.: Most fejezem be a szingli részt, ha esetleg kell multihoz ember vegyetek fel. Gamertag: Bandi Tamas

(#103) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a multiban a horda résznél,mi kell hogy meglegyen hogy a robot amibe bele lehet csücsülni használhassam?? jelenleg lakat van rajta....

(#104) "Infinity" válasza WhiteWalker (#103) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

170 ezret kell szögesdrótra költened.

(#105) nofi válasza WhiteWalker (#103) üzenetére


nofi
őstag

Silverback-et úgy tudod unlockolni, hogy a pénzből fejleszted a védelmi eszközöket. Ha jól tudom a robothoz 7-es szintre kell hozni az akadályokat (szögesdrót, lézerfal, így tovább stb.).

Xbox GT: nozsolt

(#106) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Kéne tolni egy kampány co-op-t. Aki bennevan irány a live. Akinek még nem lennék fent barátlistán vegyen fel bátran a lent látható gamertagon. Én ma felmegyek 36-ról 50-ig az 7szencsééég :D

(#107) Kanczy


Kanczy
veterán

Srácok, holnapra kellene egy 4. ember insane arcade co-ophoz a harmadik fejezettől :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#108) WhiteWalker válasza Kanczy (#107) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én benne vok :K ,amúgy köszi a válaszokat :R ,ha jól emlékszem az akadályok 6-os szinten vannak :U ,még gyúrnom kell rá...

(#109) nofi válasza WhiteWalker (#108) üzenetére


nofi
őstag

Megköszönnénk ha beszállnál, este 7-től gyűlünk Live-on :R

Xbox GT: nozsolt

(#110) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Ha netán valaki kiesne én is szívesen jönnék.

(#111) nofi válasza "Infinity" (#110) üzenetére


nofi
őstag

Micsoda megérzés! Kiderült, hogy a másik játékos sem tud már jönni, szóval akkor behívlak téged is. 7 után folytatjuk a 3. fejezettől Kanczy, Giinos és jómagammal ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#112) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Kapok új geow3-at ingyen csak 2 hetet kell rá várni! Nagyon örúlök, h nem kidobott pénz lett a vége.. :))

(#113) "Infinity" válasza FuRiONight (#112) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Hibás volt amit először kaptál?

(#114) FuRiONight válasza "Infinity" (#113) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem, a box elég durván megkarcolta, úgy hogy használhatatlan lett a lemez

[ Szerkesztve ]

(#115) nofi


nofi
őstag

A második DLC, december 13.-tól: Raam's Shadow
További 3 óra single! :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#116) Kanczy válasza nofi (#115) üzenetére


Kanczy
veterán

Már előre látom, hogy Season Pass lesz belőle :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#117) nofi válasza Kanczy (#116) üzenetére


nofi
őstag

Nekem ez a hír adta a kegyelemdöfést, ráadásul valami über-bossra is lehet számítani :Y

Xbox GT: nozsolt

(#118) nofi


nofi
őstag

Szerda vagy csütörtök estét beszéltük meg tegnap? :DDD Már elég kómás voltam...

Nézegettem pár videót, meg leírást, de mindenhol szidják a végét mint a bokrot. Kíváncsi vagyok, mire megyünk, egy-két ötletem van már :K

Xbox GT: nozsolt

(#119) Kanczy válasza nofi (#118) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerda 8 ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#120) "Infinity" válasza Kanczy (#119) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Az a szopó, hogy kezdhetjük a Boss legelejétől majd megint, nem a checkpoint-nál lesz a folytatás.

(#121) Kanczy válasza "Infinity" (#120) üzenetére


Kanczy
veterán

Jah... de lesz rá három óránk, csak sikerül :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#122) Kanczy


Kanczy
veterán

Talán így sikerülni fog :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#123) nofi


nofi
őstag

Tegnap lenyomtam az insane bosst, mit ne mondjak anyáztam egy sort. :W A 4-es coop szenvedés után még egy 1 órát bűvöltem, de megfektettem. :C Azt azért el kell mondjam, ahogy a horda módban is újratöltésenként váltogatja a főellenfeleket - mert ugye 50-es szinten kevesen tudnak berserkerekkel elbánni -, itt is azt vettem észre, hogy vannak szerencsésebb pályabetöltések. Ennek ellenére szvsz 4 haverral, váltott nehézségi szinteken érhet a legkevesebb meglepetés...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#124) Kanczy


Kanczy
veterán

Nekem akartok páran 20+ Hordázni? :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#125) "Infinity" válasza Kanczy (#124) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Én hordában bármikor benne vagyok. Még nem sikerült újratöltés nélkül az 50 szint.

(#126) Inqontrol válasza Kanczy (#124) üzenetére


Inqontrol
csendes tag

Benne vagyok vegyél fel. Gamertag: Bandi Tamas

(#127) Shad_


Shad_
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Gow 3 limited editionom és csak angol felirat van sajna :(. Én úgy tudom, h minden magyarországi játékhoz van magyar felirat. Van valakinek ilyennel tapasztalata? A Gow 2 automatikusan magyarul indul, az ország Hun-ra van állíva a konzolon.
Köszi!
Shad

(#128) sajtee


sajtee
senior tag

Valakinek nincs kedve végigvinni a kampény, normal-on? Insane már le van beszélve többszöri végigjátszásra is, de előbb végigvinném a kampányt és csodálnám a látványt. Meg van december óta, de eddig csak hordáztunk/beast-eztünk, mert rohadt jönni valaki, vagy offline. Egyedül nem az igazi :(((
Viszont holnap elkezdem...

20+ hordában benne vagyok, holnap déltől leszek!

Vegyetek fel és toljuk!

Gamertag: sajtospingvin

Viszont légyszi írjatok privátban, mert full a barátlistám, törlök majd pár embert.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.