Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Beszélgetések,kérdések,válaszok és élmények megosztása a Gears of War mindhárom részével kapcsolatban!

Nekem ami első kérdés lenne,kinek mi a véleménye a 3. részben található single mód ügyességi részével kapcsolatban?

(#2) nofi


nofi
őstag

Végre itt a topic!

Az első részt még PC-n játszottam, aztán a folytatás kizárólagos boxos megjelenése miatt vettem tulajdonképpen konzolt (najó meg talán a Fable 2 miatt :U ). Számomra a Gears sorozat első sorban A split screenes co-op játékot jelentette. Nem lesz ez másként a 3. résszel is, péntek délután belevetjük magunkat haverral és kifulladásig mészárolunk. Imádom a játék gótikus világát, az agyonpáncélozott főhősöket és nem utolsó sorban a hentelés közötti beszólásokat, melyek kedvenc B-filmjeim beszólásait súrolják - és nem ironikusan mondom :).
Számomra a legkedveltebb újításnak a 2. részben debütált horda mód számított és ha megemlíti valaki a sorozatot mindig a láncfűrészes támadás jut eszembe ;]

Xbox GT: nozsolt

(#3) WhiteWalker válasza nofi (#2) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Velem is nagyjából ez a helyzet , a cimborámnak volt boxa még az első résszel,aztán azt coopba jó párszor végig toltuk...majd jött a pc verzió azt megvettem és a multit toltam ezerrel...A cimborámnak meg ugye meglett a 2 .rész , na ott beindult a horda ;]
Most pedig mondom veszek boxot a 3.rész miatt és nem bántam meg,úgy látom!
Aszem végig viszem a single-t,aztán jöhet a multi móka :DDD

(#4) Kanczy


Kanczy
veterán

Most fejeztem be a kampányt, és nyomtam egy elég meleg (25-7) multit. Imádom :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Melyik Gears of War fut valós 1080p-ben? Valahol olvastam, hogy az 1 vagy 2 abban fut.

Switch Tax

(#6) tomgabor


tomgabor
senior tag

GeoW 3. Pár kérdésem lenne : mennyi fejezet van a kampányban, lehet-e és ha igen melyik fejezetben játszani Anya Stroud-al ill. Samantha Byrne-el?

(#7) Odin_James válasza MasterMark (#5) üzenetére


Odin_James
tag

Egyik sem!
Az alábbi linken magad is meggyőződhetsz efelől.
[link]

(#8) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a mulitban benne van az első rész harang pályája,csak itt enyhén poszt apokaliptikusan ábrázolva!!! állat jó :C

[ Szerkesztve ]

(#9) front3r


front3r
őstag

Aki multizik, az nyugodtan felvehet: ForceFronter
Még újonc vagyok. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10) MasterMark válasza Odin_James (#7) üzenetére


MasterMark
titán

:R :R

Switch Tax

(#11) Kanczy válasza tomgabor (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Öt fejezet, kb. 25 részletben, de sajnos egyikben sem irányítod a hölgyeményeket, csak multiban lehet velük nyomni :N

Engem is felvehettek, therealkanczy a gamertagem :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) tomgabor válasza Kanczy (#11) üzenetére


tomgabor
senior tag

:O , a multihoz kevés vagyok. A női karakterek ugye nem DLC formájában elérhetőek.

(#13) WhiteWalker válasza tomgabor (#12) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a multit eléggé szokni kell ;] , de mintha jobb lenne az irányítás érzékenysége a 2-őhöz képest :U

[ Szerkesztve ]

(#14) front3r válasza tomgabor (#12) üzenetére


front3r
őstag

Jó lesz az! Elsőre ne várj első helyezést. :) Nekem bejött a multi, de tényleg szokni kell, mert sokszor meglepődöm hogy mitől robbantam szét hirtelen a pályán apró darabokra. :D
Tegnap toltam pár órát és eléggé bejövős a dolog, még felidegesít, de ha megszokom akkor ez se lesz, és tudok majd taktikázni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#15) nofi


nofi
őstag

Fú, hát én teljesen belefeledkeztem tegnap :Y . Hazaértem du., gyorsan feltelepítettem és 5-6 óra baromi gyorsan eltelt, pedig nem is a kampányt indítottam.
A horda mód eszméletlen lett, nagyon jól felturbózták. Elsőre ha jól emlékszem 15-ös szintig jutottam, de a végére 3-man maradtunk és pár jó kör után szétszéledt a csapat = öngyilkosság. A "boss" szintek nagyon jópofák, be is tojtam mikor először kiírta 10-es szinten :) Játszottam még ezen kívül kettőt, de egyiknél sem értük el úgy a 10-es szinten, hogy valakik ne hagyták volna el a pályát. Amit feltétlen ki kell emelnem azok az adott szinten megjelenő bónusz feladatok, mert nagyon jól feldobják a játékot, megmozgatják rendesen a csapatot.
Nagy nehezen be tudtam jutni a beast módba, vártam vagy 10 percet mire be tudott rakni induló játékba, pedig több ezren tolják. Kicsit meglepődtem, hogy "csak" 12 pálya van a hordával szemben, de ahogy szépen lassan unlockoltam a szörnyeket jöttem rá, hogy felesleges lenne elnyújtani 40-50 szintre. Ennyi idő alatt simán lehet pár környit menni minden lénnyel és általában végigmegy a játék, mert nehezebb veszteni mint a hordában. Egyelőre jópofának találom, de azért nekem a "túlélősdi" jobban tetszik.
A maradék időben Team Deathmatch-eztem, nem kis meglepetésemre tapasztaltam, hogy az anno megszokott pályákat szépen átalakítgatták. Fura volt, hogy nem rankedet nyomtam, de volt, hogy végig első helyen végeztem, valahol pedig alsó-középmezőnyben kullogtam.
Mindent összevetve nagyon tartalmas játékot kaptam. Sajnos bugok még vannak, sokan panaszkodnak unlockolási gondok miatt, jómagam sem kaptam meg a bétából kiszedett cuccokat.

Xbox GT: nozsolt

(#16) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Felvettem néhány emberkét a topikból. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Sziasztok.

Gears of war 3 kapcsán írok. Vegyetek fel barátnak ha gondoljátok , név: huninfinity0602, mert random emberekkel nem akkora élmény a horda :)

(#18) eddie17


eddie17
addikt

Tegnap én is elkezdtem a kampányt.
Azt hiszem, ez sem egyszer lesz végig nyomva. :)
A 2-őt minden nehezségi fokozaton + coopba. Remélem lesz csapat ehhez is.
Ha gondoljátok egy kis multi öldökléshez: gsfranz

(#19) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Mekkora szopás már hordában az a boss aminek a néha kinyíló hasát lehet csak lőni mert mástól nem sebződik. Komolyan, az a legnehezebb szerintem. Ráadásul tök random, hogy a 10. vagy a 30. körben jön elő.

(#20) front3r válasza "Infinity" (#19) üzenetére


front3r
őstag

Húú azt ne is mond, azt hittem valami olyat kell tenni vele amire még nem jöttem rá, képzelheted első hordás nekifutásomra mennyire megkedveltem.... :D
Viszont megtaláltam a rakétavetőt, bele eresztettem a hasába és azt már nem bírta el a gyomra :D De akkorát robbant elég távolról is mintha egy atombomba lett volna, és majdnem meghaltam mert leterített a lökés..... csak lestem hogy a halála engem is majdnem magával ránt. :Y

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#21) "Infinity" válasza front3r (#20) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Ahhoz azért nem kis mák is kell, hogy betaláld pont amikor nyitva van :D Én kb 2500 töltényt küldtem bele mire végre megdöglött. Azért kíváncsi vagyok, hogy a 40. körben mit adna ki. Eddig 35 volt a csúcs.

Ja, ha minden igaz fent vagy friend listán.

[ Szerkesztve ]

(#22) nofi


nofi
őstag

A ma kora esti hordázás felvetett egy kényes kérdést: 30-as szinten mit lehet kezdeni a berserkerekkel? :U

Xbox GT: nozsolt

(#23) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Felvettem innen néhányotokat barátnak xlive-on,ha gondoljátok fogadjátok el.

(#24) "Infinity" válasza nofi (#22) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Elvileg csak a hasán tudod sebezni ha kinyílik,viszont ha rámész lángszóróval akkor mindenhol sebezhető lesz amíg ég. Ilyenkor turret + gránátvető hamarabb megöli.

(#25) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Van még valakinek kedve/ideje egy co-op-ra vagy horda módra?

(#26) WhiteWalker válasza "Infinity" (#25) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

most hagytam abba.. eddig a 24.szint volt a legmagasabb ameddig eljutottam...telefon hívás miatt kellett kilépnem.. :((( ,de marha jó ez a horda mód :C

egy magas bázis épületet (nem tudom pontosan mi a neve :B ) le lehet szúrni az mire jó? :F

[ Szerkesztve ]

(#27) "Infinity" válasza WhiteWalker (#26) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Avval tudsz terjeszkedni. hol felállítod ott egy bizonyos területen tudsz lerakni szöges drótót, ágyút stb. az elején az első ilyen torony ingyenes, azt jól meg kell választani, oda kell tenni ahová legérdemesebb építkezni a későbbiekben.

(#28) WhiteWalker válasza "Infinity" (#27) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

aham...kösz :R

(#29) "Infinity" válasza WhiteWalker (#28) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Szívesen.

Más: most toltam végig a kampányt és valami hihhhetetlenül jó volt. Következő tervem, hogy néhányan össze kéne állni és 4-es co-op-ban lenyomni az egész kampányt insane nehézségi fokon, magyarán a legdurvábbon. Ki van benne? :)

(#30) nofi válasza "Infinity" (#29) üzenetére


nofi
őstag

Én benne lennék a jövő hét folyamán, de jelenleg még el sem jutottam a kampányig :) Ma meg holnap este tervezzük haverral split screenben először végigvinni, begyűjteni a cuccokat, stb. Pizza, sör, kockulás :K
Hm, akkor nem figyeltem eléggé, mert nem láttam még "kinyílni" berserkert. Ezt a tűzsebzéses dolgot olvastam, hát nem könnyű az tuti. Köszi a tippeket!

Xbox GT: nozsolt

(#31) WhiteWalker válasza nofi (#30) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Horda módban az a Berserker elég kemény (amúgy is)...megjelent egyből helyre tett mindenkit...volt hogy már csak 2 berserker maradt a végére,vagy 10 percig lőttük őket ,dobáltuk mindennel ami kézbe került... :DDD

(#32) Kanczy válasza "Infinity" (#29) üzenetére


Kanczy
veterán

Én is benne vagyok :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#33) bLaCkDoGoNe válasza "Infinity" (#29) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lehet, hogy én is benne lennék majd.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#34) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Na, akkor úgy látom össze fog jönni az a 4 ember velem együtt egy kis hentelésre :) Egyedül megnéztem milyen az az Insane nehézségi szint,de hamar kiderült hogy AI vezérelte társakkal esélytelen. :)

(#35) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Van valakinek kedve játszani GoW 3-al most vagy az éjszaka folyamán? :)

(#36) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Összeállunk akkor egy 4 fős kampány co-op-ra? Vagy hordára?

[ Szerkesztve ]

(#37) Kanczy válasza "Infinity" (#36) üzenetére


Kanczy
veterán

Mindkettőn rajta vagyok, csak akkor szervezzük meg. Mikrofonnal ki hogy áll? :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38) nofi válasza Kanczy (#37) üzenetére


nofi
őstag

Én legkorábban hétfőn estétől tudnék jönni, mert ma még haverral fejezzük be a kampányt. Mikrofon, kedv lenne :K Ha addig esetleg összejöttök 4-en kampányra akkor ne várjatok rám, majd hordába beszállok

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#39) "Infinity" válasza Kanczy (#37) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Oké. Részemről én itthon leszek szóval felőlem bármikor mehet az aprítás. Mikrofon van, még bírja a jó öreg gyári kis szar :D

(#40) eddie17


eddie17
addikt

Na kampányt végigvittem. Nagyon jó, év játéka gyanús! :)

SPOILER
Csak azt sajnálom, hogy Myrrah-ról nem derült ki komolyabb dolog, jó lett volna ott is egy áll leesés, hogy "váá erre nem gondoltam volna".
SPOILER VÉGE

Aki tegnap keresett online játék miatt ne haragudjon, nem vettem észre bele voltam merülve a kampányba. De most már jöhetnek az online mókák aki akar: gsfranz

(#41) FuRiONight válasza "Infinity" (#39) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hali

Bocsi, hogy kiléptem, de egyszerűen úgy laggoltam, h már idegesített a játék. :O

Most lesz elméletileg másik net, azzal már nem lesznek ezek a gondok. Jah és nincs füles de a jövöhét folyamán az is megérkezik :)

Részemről jöhet co-op multi minden finomság, de amíg nincs mikim elég rossz :(

[ Szerkesztve ]

(#42) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Semmi gond,végül is nem a 49. körben léptél ki :D Laggolva meg tényleg nincs értelme játszani. Aztán már én is hanyagoltam a hordát,inkább bestia módban toltam egy kicsit.

gsfranz: Én voltam aki meghívtalak de semmi gond,feltételeztem,hogy belemerültél mert én is azt tettem amikor a kampányt toltam :) Nem tudom ki hogy van vele,de délután 5-6 felé akinek van kedve co-ophoz az írjon itt vagy Xlive-on és akkor megbeszélhetnénk egy partit.

(#43) nofi


nofi
őstag

Tegnap befejeztük a sztorit haverral. A 3. act után köpni nyelni nem tudtunk, ezért is halasztottuk tegnapra a maradék chapterek befejezését. Nagyon jó élmény volt ez is, örültem a befejezés módjának. Párszor futottunk csak bele apróbb bugokba, pl. nem engedett tovább, beakadtak a csapattársak. Mondjuk ahhoz képest, hogy az első két részben soha nem futottam ilyenbe azért picit kiábrándító volt, de volt ami kárpótolt. Számomra azért az igazi Gears a 2. rész egyes fejezetei adják mai napig, valahogy "epikusabbnak" éreztem az elődöt. Bár csak normalon toltuk, anno azért volt egy-két hely ahol elidőztünk, itt ilyen nem igen fordult elő, nem is igazán akadtunk el. Egyszóval könnyebb lett, na :P De majd insane-en! ;] A tesztekben hangoztatott pozitívumokkal ellentétben azért ez a rengeteg féle ellenfél nem igazán állja meg a helyét, mert ezt csak akkor írnám alá ha nem játszottam volna az elődökkel, picit többet vártam. :K

Xbox GT: nozsolt

(#44) front3r


front3r
őstag

Végigvittem én is a kampányt:
Hát nekem ez a legjobb játék amivel találkoztam születésem óta(10/10). Nem túlzás, a kampányban az érzelmek nagyon jól ki vannak fejezve, és az aprítás öröme sem marad el. :)
Jó hosszú is, erre sem lehet panasz. Buggal nem találkoztam, néha akadozott a kép az átvezetők között, ennyi, de nem csodálom ahhoz képest amilyen látványt ki tudtak préselni a konzolból.
Oda meg vissza vagyok ettől a TPS-től, az EPIC Games tényleg méltó a nevéhez. :) Meg is látszik rajtuk, hogy egyre jobbak és jobbak játékfejlesztés terén. Várjuk majd a jövőben, hogy mit alkotnak!

Végre egy AAA játék, igazi minőséggel, semmi gagyi érzés nincs benne! Pedig már 27 évesen engem annyira nem kötnek le a játékok, sok van amit be sem fejezek, de itt nem is gondolkoztam azon hogy abbahagyjam a kampányt, magával ragadott, és csak annyi volt a fejemben hogy még, még, még!

Multiba is belekóstoltam, de azzal még keveset toltam, na hát az is hasonlóan jóra sikeredett, sok álmatlan éjszakát okozhat ha nem figyelek oda. :)
Még gondolkodom a Season Pass vételén, mert nem egy filléres dolog hogy kiadjak kb 6000 Ft-ot 4db DLC-ért. Azt sem tudom mennyire lesz minőségi, a GeoW 2-höz nem vettem, mondjuk azzal nem is multiztam.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#45) Kanczy válasza "Infinity" (#42) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem ma sajnos nem jó, fél óra múlva kezdődnek a meccsek :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#46) "Infinity" válasza Kanczy (#45) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Milyen meccsek?

(#47) Kanczy válasza "Infinity" (#46) üzenetére


Kanczy
veterán

Nézd a profilképem ;) :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Köszi srácok a mecsett nagyon jó volt!

Az a nagy föboss nem gondoltam volna hogy lebyomom, de sikerült! :D

(#49) nofi válasza FuRiONight (#48) üzenetére


nofi
őstag

10-es szinten meglepődtem, hogy beadta a berserkert... Sikerült továbbjutni?

Xbox GT: nozsolt

(#50) "Infinity" válasza nofi (#49) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

40. körben hagytuk abba mert már csak hárman maradtunk és úgy esélytelen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.