Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Westdob


Westdob
csendes tag

Danesz! Meg kéne tenned valamit a progalapos közösség érdekében! :P Lécci lécci sokak kedvéért!

Kéne írni egy mailt Szájmonnak valami kamu szöveggel hogy mivel a házik javítására ill pótlására nincs lehetőség és tavaly is volt plusz... nem lenne faer ha most nem lenne! És gyorsan dobjon fel valami plusz beadandót! Vagy legyen a 8as a plusz! És ezek után h valakinek mind megvan akkor számolják 115%nak! :D Mert hogy sokaknak ezen múlik sokminden! :P
Én hiába írok a 100%os háziaimmal... neked kéne mert úgytom neked eléggé gyatra lett :U

"KoC(S)ka_CSaje"

(#152) Jamescorn válasza Westdob (#151) üzenetére


Jamescorn
csendes tag

54% progalap...azért én többet vártam...eléggé összecsaphatták ezt a javítást. :(
De a szofttech zh-m meglett!!!!!!! :DD
Ki jön kedden szofttechet írni? Milyen lesz a vizsga?

[ Szerkesztve ]

Good decisions come from experience - experience comes from bad decisions.

(#153) danesz17 válasza Westdob (#151) üzenetére


danesz17
csendes tag

Őőő, okés, írok Simonnak, a köz érdekében ;) Bár szerintem halott ügy, ugyanis jön a vizsgaidőszak, de egy próbát megér, hátha
üdv, Dani

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#154) danesz17 válasza danesz17 (#153) üzenetére


danesz17
csendes tag

Tisztelt Tanár Úr!

Azzal a tisztelet teljes kéréssel fordulok önhöz -a progalap csoport nevében-, hogy ha lehetséges, biztosítson lehetőséget, egy plusz pontokért beadható házifeladatra, amit pluszként számítana be házifeladatoknál. Gondolok itt arra, hogy 100%-on felül számolná bele, így sok embernek lenne lehetősége arra, hogy a zh-kon vesztett pontjait, a valóságban megvalósított és leadott c programjával pótolhassa. Sok embernek múlik csupán pár százalékon a megajánlott jegy, néhányuk 3. alkalommal vette fel a tárgyat. Úgy érzem, szorgalmuk megérdemelné, hogy a zh-kon vesztett pontjaikat, a valóságban megvalósított beadott programjukkal pótolhassák.

#include<stdio.h>
int main(){
char sztring[200]="Tisztelettel Bakk Daniel gazdasagi informatikus Bsc hallgato\0";
printf("%s", sztring);

return 0;
}

A c kódos elköszönést nem sértésnek szántam, közeledő gesztusnak.
____________________________________________________________________
Szerintetek sértésnek veszi? Remélem nem kapok ezért semmit :D

[ Szerkesztve ]

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#155) danesz17


danesz17
csendes tag

Inf logból aláírva van a leckekönyvemben(neptun), ez azt jelenti mehetek vizsgára???

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#156) pisces válasza Jamescorn (#152) üzenetére


pisces
csendes tag

Én is megyek kedden. Talán még nem felejtettem annyit h érdemes legyen megpróbálni.
Vizsgára annyi van hogy azt a +40 kérdést is tudni kell illetve abból is kérdezhet tehát 160ból. Gyakorlatok szinte ugyanazok meg a kérdéseknél továbbra is ajánlom a TOP50-et bár az előző ZH megmutatta h érheti az embert még így is meglepetés.

(#157) barnam_ válasza danesz17 (#155) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen

(#158) danesz17 válasza barnam_ (#157) üzenetére


danesz17
csendes tag

őőő...köszi :D

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#159) Westdob válasza danesz17 (#154) üzenetére


Westdob
csendes tag

Szerintem teljesen jó! ;)
És nem hiszem hogy sértésnek venné! :D
El is küldted neki? Majd szólj ha válaszol...

"KoC(S)ka_CSaje"

(#160) Jamescorn válasza Westdob (#159) üzenetére


Jamescorn
csendes tag

húú! Ez olyan szívhez szólóra sikeredett :D
De amúgy tényleg jó lett.

[ Szerkesztve ]

Good decisions come from experience - experience comes from bad decisions.

(#161) pisces válasza Jamescorn (#160) üzenetére


pisces
csendes tag

Remélem válaszra méltatja.

(#162) Westdob válasza Jamescorn (#160) üzenetére


Westdob
csendes tag

Mééé most mi ezzel a bajod? :D

Na jó!
Dani ha esetleg neked hála megkapnám a megajánlottat akkor meghívlak egy sörre! ;)

"KoC(S)ka_CSaje"

(#163) pisces válasza Westdob (#162) üzenetére


pisces
csendes tag

hát Westdob veled nem a legjobb üzetet kötni. megajánlott 5ös progalapból neked az nemtöbb 1 sörnél :F :DDD nah jó nem kötözködöm mindenesetre az biztos h nem kevéssel jönnénk jó öreg Danesznak

[ Szerkesztve ]

(#164) Jamescorn válasza pisces (#163) üzenetére


Jamescorn
csendes tag

Amúgy szofttechből vágja valaki a feladatokat?
Mert én elég keveset tudok.

Good decisions come from experience - experience comes from bad decisions.

(#165) danesz17


danesz17
csendes tag

Ugyan gyerkek, Dani bátyja szívesen segít, ha tud ;)

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#166) pisces válasza Jamescorn (#164) üzenetére


pisces
csendes tag

Hát én eddig 3 féle feladattal találkoztam bár azt mondták hogy előző ZH-n volt vmi pálcika emberes ha jól értettem akkor azzal nem tudtak mit kezdeni mert még nem láttak olyat. 1ébként meg aktivitási diagramot hálóvá tervezni. + az UML jelöléses de abból is 2 fajta van + van az állapotgépes. Tulajdonképpen ennyi sztem vizsgán sem várható több illetve merem remélni.

Az aktivitási diagrammos egyátalán nem gond a jegyzetből is megérthető. Az UML jelöléses szintén bár oda be tudnak kavarni az álapotgépeset viszont nem igazán tudtam megcsinálni egyszer se.

Viszont ha nem mentek a feladatok akkor grat. hogy meglett a ZH-d ugyanis a ZH 40%át teszik ki a gyakorlati példák.

[ Szerkesztve ]

(#167) Jamescorn válasza pisces (#166) üzenetére


Jamescorn
csendes tag

De ugye szofttechből csak írásbeli lesz? :F
Mert a neptunban írásbeli és szóbeli is van...

Good decisions come from experience - experience comes from bad decisions.

(#168) pisces válasza Jamescorn (#167) üzenetére


pisces
csendes tag

Én úfy tudom hogy csak írásbeli van!

(#169) pisces


pisces
csendes tag

A köv kérdés leginkább Aggregátornak szól mivel ő már csinálta a tárgyat de ha vki tud némi infot ne titkolja.

Tehát Élelmiszer és háztatási anyagismeret c. tárgyból mekkora beadandót kellett készíteni (hány oldalas) ? És Vizsgánál meg van adva hogy szóbeli az mit takar pontosan? El kell mondanom amit a kezébe nyomok vagy másról kell előadni szal hogy megy a vizsga?

(#170) barnam_ válasza pisces (#169) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hali!

- Bementek egy terembe, vártok a tanárra.
- Miután bejött, sorban kiviszik a beadandókat, és pár szóban el kell mondani miről írtál.
- Elmondja mire javítja ki, és hova kell menned (az N épületben van) beiratni a jegyet

Én tavaly kellemesen elbeszélgettem vele a barna sörökről :DD

(#171) pisces válasza barnam_ (#170) üzenetére


pisces
csendes tag

Q: Mekkora terjedelmű beadandót várnak?

A témaválasztásod nem volt rossz én is vmi hasonlóra gondoltam. ;)

(#172) barnam_ válasza pisces (#171) üzenetére


barnam_
nagyúr

A: már nem emlékszem, de szerintem 4-5 oldal elég lesz. Volt olyan aki 10+ oldalt írt, de az valami vegyész lehetett :D

(#173) pisces válasza barnam_ (#172) üzenetére


pisces
csendes tag

Én is 4-5 oldalra gonodoltam eddig megvan 2 végülis a csokoládé lett a témám. és öhm. a gugli a barátom az rem. ez nem lesz gond

(#174) barnam_ válasza pisces (#173) üzenetére


barnam_
nagyúr

nem lesz gond... én is igénybe vettem a segítségét ;]

(#175) whitedragon


whitedragon
csendes tag

annyit hozzátennék az élelmiszeres témához, h,ha vmi sokak álltal közkedvelt témáról írsz (pölö: sör, bor, búza stb), akkor jó, ha elsőnek mész ki a tanárhoz, mert mikor már a 10edik alkalommal jön az emberke és kérdi miről írtál? hát én is a sörröl.. azt nemnon szereti (ill ilyen esetbe az 5oldal tuti nem elég mert ha valaki brom ír 20oldalt te meg csak 5öt ugyanebbe a témába...).. az előnye viszont az (ha a végén mész ki) hogy el se kell olvasnod (mit irattál a nővéreddel.. :D) mert óra végére fejből vágod a témát... :)

(#176) whitedragon


whitedragon
csendes tag

Egy kedves kolléga a kakaóról írt:
tbá: "Nah és mért isszuk a kakaót?"
k.: "ööö"
tbá: "Nah ne hülyéskedjen, mért szereti a kakaót?"
k.: "Hát mert finom!" :D

(#177) DiscoStu válasza whitedragon (#176) üzenetére


DiscoStu
csendes tag

anyád :)

(#178) whitedragon válasza DiscoStu (#177) üzenetére


whitedragon
csendes tag

akarod mondani: "de mondom olyan ismerös a sztori...." :D

(#179) danesz17


danesz17
csendes tag

Megérkezett a válasz Simon Tanár Úrtól!

RE: Programozás alapjai kérés‏
Feladó: Gyula Simon (simon@dcs.vein.hu)
Elküldve: 2007. december 17. 17:17:15
Címzett: 'Bakk Daniel' (daniel_bakk@hotmail.com)

Kedves Daniel,

Sajnos ebben a felevben tobb feladat mar nem lesz. De nem csak megajanlott jeggyel lehet otost szerezni!

Udvozlettel:

Simon Gyula

From: Bakk Daniel [mailto:daniel_bakk@hotmail.com]
Sent: Saturday, December 15, 2007 7:29 AM
To: simon@dcs.vein.hu
Subject: Programozás alapjai kérés

Tisztelt Tanár Úr!

Azzal a tisztelet teljes kéréssel fordulok önhöz -a progalap csoport nevében-, hogy ha lehetséges, biztosítson lehetőséget, egy plusz pontokért beadható házifeladatra, amit pluszként számítana be házifeladatoknál. Gondolok itt arra, hogy 100%-on felül számolná bele, így sok embernek lenne lehetősége arra, hogy a zh-kon vesztett pontjait, a valóságban megvalósított és leadott c programjukkal pótolhassák. Sok embernek múlik csupán pár százalékon a megajánlott jegy, néhányuk 3. alkalommal vette fel a tárgyat. Úgy érzem, szorgalmuk megérdemelné, hogy a zh-kon vesztett pontjaikat, a valóságban megvalósított beadott programjukkal pótolhassák.

#include<stdio.h>
int main(){
char sztring[200]="Tisztelettel Bakk Daniel gazdasagi informatikus Bsc hallgato\0";
printf("%s", sztring);

return 0;
}

A c kódos elköszönést nem sértésnek szántam, közeledő gesztusnak.

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#180) barnam_ válasza danesz17 (#179) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ááh két mondatban megválaszolta a jó hosszú leveledet! :(

(#181) gakoska válasza barnam_ (#180) üzenetére


gakoska
tag

de legalább nem is tiltotta le a tárgyból a c-kódos elköszönés miatt, hanem jól fogta fel:)
kíváncsi vok ha elnyomnám neki emailben a verset vagy az architekt ura paródiát dani-módra, akkor mit szólna :)

(#182) Executor_YCC válasza gakoska (#181) üzenetére


Executor_YCC
újonc

Akkor még majdnem, h szerencséje volt Daninak :D
Arra a levélre én is kiváncsi lennék, gakoska, amit Te írnál az adott témákban a Kollégának ;)
Holnap valaki jön bevmatekot írni?

"elég csak körbenéznem, látom magányát computeremnek, / jutnak eszembe elintéznivalók, adandó alkalmak meg teremnek,"

(#183) gakoska válasza Executor_YCC (#182) üzenetére


gakoska
tag

megy a totó, meg a dani, ez fix (ők már legyártották a fegyvert is hozzá), de gyanítom hogy többen is tolják még ismerősök közül
(mennék én is, de nemtom felvenni mert nem utaltam el időben az iv-díjat... :(( így holnap vállgazd)

[ Szerkesztve ]

(#184) barnam_ válasza gakoska (#183) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem úgy van, hogy elég ha kiírod az iv díjat neptunban, és mehetsz vizsgázni? Utána belehet elvileg fizetni.

(#185) Westdob


Westdob
csendes tag

Örömmel értesítek mindenkit hogy elszúrták progalapból a 2. pótzh pontozását, úgyhogy még néhány +%ra lehet számítani!
Hátha valakinek ezen múlik az a megajánlott...
Remélem hamarosan kijavítják a moodliban és fény derül mindenre!

"KoC(S)ka_CSaje"

(#186) Westdob válasza gakoska (#183) üzenetére


Westdob
csendes tag

És azt tudod idén miből áll egy inflog alap vizsga? :U Naon dúúúrva!

"KoC(S)ka_CSaje"

(#187) gakoska


gakoska
tag

aggregátor bazz, ne mondj ilyeneket mert ideges leszek, mostmár vállgazdra tanultam, és már úgyis késő felvenni... :)
amúgy én nemtom, nekem fogalmam sincs hogy kell ilyeneket fizetni, még sosem csináltam ilyet, és még utána sem jártam igazából :B ... még a kolimat is készpénzben fizetem, úgyhogy a gyűjtőszámlám szűz mint mária...

westdob: tudom milyen, tegnap nézegettem kicsit a többiekkel, ha felvettem volna simán megcsinálnám...

(#188) Executor_YCC válasza barnam_ (#184) üzenetére


Executor_YCC
újonc

Sajnos, Aggr, ezt rosszul tudod, mivel csak a gyűjtőszámlás befizetést követő OAO-s nyitvatartás alatt frissítenek fél óránként.. Utánajártam Mónikánál, és tudom :)
gakoska, ne kerülgessen az infarktus, nem maradtál le semmiről, kivéve a saját lustaságod miatt..
Tehát, konkrétan miből is fog állni a holnapi bevmatek vizsga? Beugró + írásbeli + szóbeli? Hogy érted, h simán meg tudnád csinálni, ennyire könnyűek a kérdések?

"elég csak körbenéznem, látom magányát computeremnek, / jutnak eszembe elintéznivalók, adandó alkalmak meg teremnek,"

(#189) gakoska válasza Executor_YCC (#188) üzenetére


gakoska
tag

hát én nagyon lusta vagyok ez tény, de nem tudok semmi beugróról, bár mintha rémlene vmi... de nem tudom... mind1, lényeg h amit viszont pisces meg totó mondott asszem, hogy szóbeli csak akkor van ha elk.rod a vizsgát v vmi ilyesmi
de vmi okosabbat kéne kérdezni... :)

(#190) pisces


pisces
csendes tag

Nem lett meg élelmiszerem! Értetek már ilyet? :F

(#191) gakoska


gakoska
tag

LOL :DD :C :R

(#192) pisces


pisces
csendes tag

:) :) :) :) :) :) :) hát jah nem semmi egy pali vagyok bazze :(

(#193) barnam_ válasza pisces (#190) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ne húzd fel ezen magad. "Hozzácsapsz" 5 oldalt, és kész :)

(#194) pisces válasza barnam_ (#193) üzenetére


pisces
csendes tag

jah szervtechtől meg progalaptól jobban is parázok. meg valszámtól meg menedzsmenttől digszámtól megmegmegmegmeg............

(#195) danesz17 válasza Executor_YCC (#188) üzenetére


danesz17
csendes tag

Megnéztük Totóval, neptunban írásbeli van kiírva, úhogy szerintem marad a tavalyi sablon, írásbeli, és ha kétesre állsz kérdez és megkapod a rosszabb jegyet :D

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

(#196) whitedragon válasza danesz17 (#195) üzenetére


whitedragon
csendes tag

Hááát.. alábbi linket megnézve én inkább kitoltam 01.21.re a vizsgát.. :D gyüljenek a tapasztalatok.. || Úgy látszik Hartung bá' a Simon Úrral szimpatizál... ):

http://listserv.vein.hu/pipermail/bsc-info/2007-December/014231.html

jajj nekünk ):

(#197) Jamescorn


Jamescorn
csendes tag

ezzzazzz!!! meglett a szofttechem!!! 2-re, de meglett!!! :C

Good decisions come from experience - experience comes from bad decisions.

(#198) pisces válasza Jamescorn (#197) üzenetére


pisces
csendes tag

Kukoricajancsi szánalmas vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#199) pisces válasza Jamescorn (#197) üzenetére


pisces
csendes tag

Vanda 4est kapott grat neki :R

(#200) pisces


pisces
csendes tag

Köszönet annak ai megtalálta és leadta az INDEXemet az OAO-ban. Mónika nem emlékezett arra se h fiú vagy lány volt ezért nem tudom személyesen megköszönni. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.