Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gateway notebook-ok!

Hozzászólások

(#601) TheDragon007 válasza TBG (#600) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Viszont még a megegyező forma sem garancia a működésre - kell oda pl. elég áram meg hűtés is...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#602) TBG válasza TheDragon007 (#601) üzenetére


TBG
senior tag

Jogos.

A napokban találtam egy PDF-et,([link]) amiben fel van sorolva, hogy milyen alkatrészeket lehet utólag rendelni a NO50-hez, minden van hozzá, memóriabővítéstől elkezdve a kijelző keretéig, egyedül videokártya nincs....ergó ez is a Te szavaidat támasztja alá.

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#603) TBG válasza TBG (#602) üzenetére


TBG
senior tag

Elnézést. A helyes link: [link]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#604) Erica Canada válasza Aky (#33) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

Sziasztok!

En Canadabol irok nektek Merry Christmas mindenkinek!

Nekem Gateway laptopom van sajna kek halalnak nevezett virust kaptam es vittem a szervizbe de :( nem ertettuk meg egymast es letoroltek az eredeti vistat rola es feltetek egy
Vista home Premiumot ebbe nem telepitettek fel minden alapot es hianyzik a regi azt meg fel is tudtam telepiteni es bent volt camera, word stb en nem nagyon ertek ezekhez a dolgokhoz.
Meg anno annak idejen ra irtam dvd-re a telepitojet /Gateway Recovery Management/ de sajna nem jo valamiert nem torli es nem telepiti a gepet.Kerlek SOS.... :(((

Erica USA

(#605) TheDragon007 válasza Erica Canada (#604) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szia Erica!

Kellemes ünnepeket neked is. Készülj fel, most kérdezni fogok. :K
A visszaállító eredetileg nem egy dvdn volt? Ha igen, megvan az eredeti Gateway recovery dvd?
Mi a laptop típusa?
Jól sejtem hogy eredetileg Vista Business volt telepítve?

Mellesleg:
Emlékszel hogy a szerviz előtt mi okozott kékhalált?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#606) Erica Canada válasza TheDragon007 (#605) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

Sya!

Nem kaptam hozza dvd-t.
Gateway M7333u .
Vista az biztos de melyik azt nem tom.
Egy kulcsot akartam letolteni es puff kek halal.

Erica USA

(#607) TheDragon007 válasza Erica Canada (#606) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Most tehat home premium van rajta, ami elindul de hiányoznak belőle dolgok. Jól értem?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#608) Erica Canada válasza TheDragon007 (#607) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

Sya!

Igen.
itt talaltam rola infot,de nem tom mit tegyek.
[link]

Helyesbitem az adatokat:
Model: Gateway MD73 Series Notebook
Windows Vista (64-bit)

Erica USA

(#609) TheDragon007 válasza Erica Canada (#608) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ezen az oldalon ha klikkelsz a Driver Downloadsra
http://support.gateway.com/s/Mobile/2008/MSeries/M-7333u/M-7333unv.shtml
akkor letöltheted a lap alján a webcam firmware-t és drivert.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#610) Erica Canada válasza TheDragon007 (#609) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

ok letoltom de abba tudsz e segiteni hogy a ennek a gepnek az eredet cd masolatat ami el is indul szeretnem leginkabb.
kuldok egy kepet ami eredetileg rajta volt persz azt is latod hogy en
+ mit telepitettem fel ez altal tudsz -e segiteni mert mar letoltottem inen[link]
de sajna ez sem az....

Erica USA

(#611) Erica Canada válasza Erica Canada (#610) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

Ezek voltak eredetileg rajta ja es start gateway recovery managementrol inditottam az ujra telepitest.

[ Szerkesztve ]

Erica USA

(#612) TheDragon007 válasza Erica Canada (#611) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A visszaállítós lemezt innen lehet megszerezni.
Most nincs nálam a lapi, úgyhogy nem tudom tesztelni neked, de azért sok sikert.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#613) Erica Canada válasza TheDragon007 (#612) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

Sya!

Hat latom innen megrendelhetem nem letolthetem szoval azt gondoltm hogy csak sikerul valahonnent letolteni ,de meg korul nezek koszi azert.

Erica USA

(#614) Erica Canada válasza Erica Canada (#613) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

sya!

Nem tudod veletlenul hogyan kell kesziteni a meglevo programokbol telepito cd?

Erica USA

(#615) TheDragon007 válasza Erica Canada (#614) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ha a meglévő programok alatt a már telepített alkalmazásokat érted akkor nem.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#616) Erica Canada válasza TheDragon007 (#615) üzenetére


Erica Canada
csendes tag

Sya!

Telepitettem a Vistat ujbol es feltoltottem a Gateway programjait es nagyabol vissza kaptam azt a gepet mit szerettem volna de maga a gateway Recovary management sajat telepitojet amibe minden bent van azt meg nem sikerult. De koszonok mindent. bey..

Erica USA

(#617) 1977laca


1977laca
csendes tag

Sziasztok ma került a kezem ügyébe egy GATEWAY MX3414 W340UA gépezet és az a probléma vele,hogy nem ad képet még külső monitorra sem.A hdd pörög de sajnos nem tudom,hogy mit csinál a gép ha egyáltalán csinál valamit.A volt gazdája elmondása szerint menet közben leállt a gép és azóta a fenti jelenséget produkálja,tud valaki valami okosságot a megoldásra? :( Segítségeteket előre is köszönöm :R

(#618) TheDragon007 válasza 1977laca (#617) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Videokártya kaputt valszeg (tehát alaplapcsere valószínűséthető megoldásnak, mivel integrált csoda van benne). A leállás meg lehet hogy túlmelegedés miatt volt.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#619) 1977laca válasza TheDragon007 (#618) üzenetére


1977laca
csendes tag

Sziasztok nagyon szépen köszönöm a segítséget akkor bontásra kerül a dolog :N

(#620) TBG


TBG
senior tag

Sziasztok

Eléggé pang ez a topic, kicsit felhozom. Szóval, idestova 1 éve megvan az NO50-em, egyelőre különösebb gond nincs vele. Gyors, stabil, hibamentes és sajnos nem őrzi az értékét. Próbáltam eladni, mert max. 4GB-t tud, nekem meg néha kellene 8, de nem nagyon kell senkinek, még bőven ára alatt sem. Hiába, nem bika videokártya, effektíve ismeretlen márka itthon és noti árak is a béka segge alatt. Szóval, megtartom, jó lesz majd amolyan 2. gépnek, ha már nem halogathatom az új vásárlást. Viszont tutira Gateway lesz a következő is, mégpedig az NO széria újabb darabjaiból. Sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni, mint valami ismertebb cucchoz.

Üdv

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#621) TheDragon007 válasza TBG (#620) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Csatlakoznék az elégedett felhasználókhoz.
Viszont gondolom én se fogom eladni jó pénzért a 9800m gts-es laposom, evvan. de hozzámnőtt már az évek alatt :B

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#622) Toncsi12


Toncsi12
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! :) bios-t frissítettem egy Gateway NO20T-n és újraindítás útán nem csinál semmit. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet a bios-t helyreállítani ??? valami módszer esetleg?:) köszönöm előre is!:)

(#623) TBG válasza Toncsi12 (#622) üzenetére


TBG
senior tag

Szia

A nem csinál semmit mit takar pontosan? Bekapcsolod és se kép, se hang? Vagy valameddig eljut?

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#624) Toncsi12 válasza TBG (#623) üzenetére


Toncsi12
csendes tag

sekép sehang:S

(#625) TBG válasza Toncsi12 (#624) üzenetére


TBG
senior tag

Akkor már csak az ima segít :)

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#626) Toncsi12 válasza TBG (#625) üzenetére


Toncsi12
csendes tag

esetleg tudsz valami tippet,hogy milyen filenévvel tegyem fel a bios-t a pendrivera? azt olvastam, hogy csak fel kell másolni a pendrivera és utánna megcsinálja magát a bios...:S

(#627) Balázzs


Balázzs
senior tag

Nincsen valakinek véletlenül rossz gateway gépe? 17"-es /6860Fx/ burkolatot és/vagy kijelzőt keresek.

(#628) csabessz47


csabessz47
csendes tag

Üdv ismét,

Egy Gateway NO50-em van, és 2 dolgot szeretnék hozzá:
1. valamiféle dokkolót, bár nem találtam pontosan ehhez, az Acer és más Gateway termékek kompatibilitásáról szintén nem találtam semmit.
2. valahogy a dvd író helyére tenni kéne egy SSD-t, viszont a megfelelő "fiókról" sem találtam semmit sem.

Valaki foglalkozott már ezzel? Bármiféle segítség jól jönne.

(#629) TheDragon007 válasza csabessz47 (#628) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Csa. Ebayen kerested már?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#630) TBG válasza csabessz47 (#628) üzenetére


TBG
senior tag

Hali. Szerintem az Acer cuccok sanszosak, hogy jók. Egyszer szétkaptam a vasamat, ugyancsak NO50 és full Acer a belseje, ergó a dokkoló is jó lehet.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#631) TBG válasza csabessz47 (#628) üzenetére


TBG
senior tag

Az SSD-t nem akarod a HDD helyére rakni?

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#632) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Egy ssd jó lenne ide is, a Windows 7 is be tud lassulni de az ubi is sajna.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#633) TBG


TBG
senior tag

Tudja valaki, hogy a Gateway NO51-es szériából hol lehet venni? Magyarországon senki nem forgalmazza, de resellert sem találtam sehol :(

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#634) Balázzs válasza TBG (#633) üzenetére


Balázzs
senior tag

itt fórumon volt valaki, aki usa-ból behozott rendelésre cuccokat, keress rá, hátha.

(#635) pgemil válasza csabessz47 (#628) üzenetére


pgemil
aktív tag

Szia.
Próbáld meg ezt: http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_notebook_netbook_alkatresz/merevlemez/ha_keves_az_1_merevlemez_a_laptopba_hdd_bay_keret_1566640859.html
Én is mostanában kecérkodom a fentiekkel.....
Nekem, csak a memóriakártya olvasó vacakodik.

(#636) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Múlt héten kaptam kézhez egy matt kijelzővédő fóliát.17 colra ügyeskedtem fel. Eltartott jó negyedórát de végre már napfényben is használható a lapi :D Szép nyarat minden Gateway tulajnak!

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#637) Angel Eye


Angel Eye
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis/nagy problémám. Bekapcsoláskor a laptop így viselkedik:

http://www.youtube.com/watch?v=zFVmkE31Vcc

Használat közben, leállt és azóta nem reagál, ill. alaplap csere volt benne és kb 3 napig működött, majd újra ez a jelenség. Ha valaki tudna valami okosat mondani, azt megköszönném. Pici pénzért esetleg meg is javíttatnám, mert nagyon hozzám nőtt a gép.
Válaszokat előre is köszönöm :)

(#638) TheDragon007 válasza Angel Eye (#637) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szia
próbáld külső monitorra kötni. aztán láthatod hogy a VGA a ludas vagy a kijelző.
Amúgy meg szerviz.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#639) Balázzs


Balázzs
senior tag

6860fx-en nem tudok nvidia vga drivert telepíteni, egyik nap sima normál videovezérlőre változott :(
ilyenkor win reinstall, vagy mit lehet még tenni?
rendszer visszaállítás ki volt kapcsolva, az nem megy, win7 javítás funkció sem oldotta meg sajna.
legújabb drivert próbáltam, azt írja, hogy maga a video driver felmegy - többi failed - de nincs változás.
ötletek?
win7 64bit a rendszer

(#640) TheDragon007 válasza Balázzs (#639) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Eszközkezelőből törlés esetleg? Aztán hagyni hogy a win újra felismerje? :)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#641) Balázzs válasza TheDragon007 (#640) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nem sikerült.
Eszközkezelőben ezt írja: Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)
Drivert kellene frissíteni, de nem engedi. Már próbáltam moddolt drivert is, az sem ment fel rendesen.
Lehet behalt a vga?

(#642) TheDragon007 válasza Balázzs (#641) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Gpu hőmérséklet hogyan alakult mostanában?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#643) Balázzs válasza TheDragon007 (#642) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nem monitoroztam folyamatosan, anno diablo 3 megjelenése után amikor próbáltam volt, hogy kétszer fagyott, de az lehetett win miatt is. Azóta semmi fagyás. Most néztem, 40 és 50 fok között alakul, 3d dedikált vga hiányában nem megy, olvastam hasonlókat neten, ez vga halál lesz sajnos :(((

Volt, aki cseréltette, volt aki "megsütötte", de egyik megoldás sem hosszú távú sajnos.
Nekem igazából a hibernálás és a sleep mód hiányzik nagyon, így mindig lekapcsol a gép.

(#644) TheDragon007 válasza Balázzs (#643) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Egyéb ötletem sajna nincs. Hány éves már a kicsike? :)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#645) Balázzs válasza TheDragon007 (#644) üzenetére


Balázzs
senior tag

2008 elején vettem, ha azt nézzük jól bírta

(#646) Aethelstone


Aethelstone
addikt

UP! :)

Nekem még mindig megvan és üzemel a Gateway NO50-em :) Most esett át egy kis javításon, de kifogástalan :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#647) pgemil válasza Aethelstone (#646) üzenetére


pgemil
aktív tag

Nekem is kifogástalanul üzemel WIN 8.1 és Xp particiókkal.

(#648) Aethelstone válasza pgemil (#647) üzenetére


Aethelstone
addikt

:) Nálam W10 van. Simán felment, minden egyből működik, gyerekeim imádják.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#649) TheDragon007 válasza Aethelstone (#648) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nálam sajnos nem megy a win 10 p7811fxre, akárhányszor próbáltam tavaly bedöglött a telepítés. Idén nem sokat ment szegény.

Gondolom a partíciókra kell ránéznem hozzá, de nem volt rá idő azóta.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#650) Aethelstone válasza TheDragon007 (#649) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hát jah, sajnos nem mindegyik egyformán szereti. Sajnálom a márkát egyébként, kár, hogy beszántották :( A NO50 kifejezetten jól sikerült termék volt.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gateway notebook-ok!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.