Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gateway notebook-ok!

Hozzászólások

(#201) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Na, úgy látszik, hogy meggyógyult a gépem. Nem lép ki, normálisabb hőfokok, már csak azt nem értem, hogy miért dolgozik mindig a CPU-m, amikor nem fut semmi!?
[CPU terhelés]
[Programok, amik "futnak"].

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#202) Sylo


Sylo
tag

Sziasztok

Mostmár én is Gateway tulajdonos lettem :)
Gateway T-6841h
Lenne egy két kérdésem remélem van köztetek aki tud válaszolni meglehetősen nagy gondomra, mert már az idegbaj kerülget.
Szóval Gateway T-6841h 3gb ram 667 Mhz intel centrino 2 Ghz procc és egy integrállt intel GM965 chipset es vga kari benne aminek alapból van 128 ramja és még hozzácsap a rendszerből 256 ot (vista alatt ez problémamentesen müködik is) de xp alatt összesen lát a video kártyából 128 ram ot.
Ez miért van?
A másik dolog xp alatt lett 3 olyan dolog amiről a gépnek lövése sincsen hogy miaz (ismeretlen ezköz) azt mondja rá. oké ezzel se foglallkozok mer tudtommal müködik minden beleértve webcam, chipset driver telepitve + ami lényegesebb rendszer dolog azt feltelepitettem.
következő...
Directx 7 be a call of duty 2 hibátlanul müködik Directx 9 el szaggat mint az állat
Call of duty 4 töltés közben kifagy viszont vista alatt fut!
Ami létezik a video kártyához driver szerintem mindegyiket kipróbálltam már.
Másik dolog: vista alatt a Man hunt címü játék else indul és pedig elméletileg vista kompatibilis XP alatt hibátlanul megyen. :) Szerintetek ezek az érdekes dolgok miért vannak?
Bánatomban mostmár Vista 32 bitet futtatok :(

http://hacker.hupont.hu/

(#203) melicio


melicio
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek lécci! Van egy Gateway ML6227q típusú laptopom, amin nem megy a hang (XP SP2 feltelepítése után). Amikor feltelepíteném mindig hibát ír ki.
Segítsetek, mi lehet a baj?
Előre is köszi!

(#204) Zooka


Zooka
tag

Gondolkodom, hogy lecseréljem a procit a 6860FX-ben. A T9400 menne benne? Vagy milyen proci lenne jó bele olyan 2,5 - 2,6 Ghz körül?

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#205) Zooka válasza melicio (#203) üzenetére


Zooka
tag

A #200. hsz.-ban linkelt drivert próbáltad?

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#206) TheDragon007 válasza Sylo (#202) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Minden drivert telepíts fel, azután írj h még mindig ismeretlenek-e az eszközök.
Én az integrált vga teljesítményének tudom be a direktx9es call of duty 2 szaggatását.
A többi probléma simán oprendszer inkompatibilitás, van szoftver ami megy xpvel van ami csak vistán és fordítva, ez van.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#207) Darth_Revan válasza Zooka (#204) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem, T9400 csak PM45 chipsettel megy, ha azt akarsz használni akkor 7811FX-et kell venned.
6860FX-hez ez a kettő jöhet szóba: T9300 (2,5Ghz) és T9500 (2,6Ghz).

(#208) kilaci


kilaci
csendes tag

Van egy Gateway MT6705-s notebook-m.
Épp a garanciaidő lejárta után ment tönkre az alaplapon a winchester vezérlő része, chipje.
Ha több év múlva nézel erre az üzenetre és érdekel, akkor is dobj egy mailt, ha kell alkatrésznek, vagy van ötleted az olcsó javításra.

(#209) (Darkwood) válasza kilaci (#208) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Részvétem! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#210) Bger8


Bger8
csendes tag

Srácok! Hol tudom bekapcsolni a Bluetooth-t egy 7811 FX-en. Egyszerűen nem találom. Nyomkodom az Fn+F6-ot, de nem látok semmi érdemleges változást. :O Tipp?? :F

(#211) (Darkwood) válasza Bger8 (#210) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Lehet hülye kérdés, de fel van telepítve normálisan a drivere?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#212) TheDragon007 válasza Bger8 (#210) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azon nincs bluetooth..... Csak az első egy-két példányban volt, a többin csak a felirat van meg, az eszköz viszont hiányzik, bár én megvagyok nélküle. Sorry [link].

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#213) (Darkwood) válasza TheDragon007 (#212) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Baszus tényleg nincs benne. Nézegettem és nem írják sehol sem. Mondjuk az érdekes, hogy a Gateway honlapján viszont le lehet tölteni hozzá a drivert! Vagy az csak az egy-két példányé lenne? Továbbá az is érdekes, hogy a 6831FX-be van, ebbe pedig nincs! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#214) TheDragon007 válasza (Darkwood) (#213) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A tesztek többségénél világosan ki van írva h csak a tesztelésre szánt darabok kaptak ujjlenyomat olvasót meg kékfogat, a kereskedelmi darabokban ezek nincsenek. Tehát ha előtte olvasol róla nem lehetsz meglepve mikor kézhez kapod, én se voltam.

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#215) (Darkwood) válasza TheDragon007 (#214) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akkor a megoldás egy USB bluetooth és kész! 1.5 - 2K-ért már kapsz.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#216) TheDragon007 válasza (Darkwood) (#215) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát igen, de az én szememben ez pozitív dolog, h nincs a lapimban felesleges cucc amit sose használnék, nekem ez volt az egyik kulcs fícsör amiért vettem. :DDD

mod: jah és ha mégis kéne akkor télleg bagóért lehet kapni bt modult, ez igaz

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#217) (Darkwood) válasza TheDragon007 (#216) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A másik kulcs meg a 9800M GTS! :O

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#218) TheDragon007 válasza (Darkwood) (#217) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Honnan tudtad? ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#219) (Darkwood) válasza TheDragon007 (#218) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Cseréljünk notebook-ot, de a Core Extreme procim marad és kapsz valamennyi kp-t! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#220) TheDragon007 válasza (Darkwood) (#219) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nem zavar a Bluetooth hiánya? :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#221) (Darkwood) válasza TheDragon007 (#220) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Leszarom a bluetooth-t, ha nagyon akarok, akkor veszek az általam említett USB-s cuccot azt kész. Na most már ne off-oljuk szét a topic-ot, mert dádá lesz nekünk! :D
Ja, és már írhatod is a privát üzenetet, hogy mennyit kérsz a masináért! ;]

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#222) (Darkwood) válasza TheDragon007 (#220) üzenetére


(Darkwood)
őstag

2X :(((

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#223) Bger8


Bger8
csendes tag

Akkor ezért nem tudtam bekapcsolni. :DDD Az a helyzet, hogy a legtöbb leírásban szerepel a Bluetooth, plusz ahogy említettétek ott van a driver Gateway honlapján ehhez a cucchoz. Sajnos ezek szerint csak a teszt verziók miatt. Nekem hiányzik a kékfog, mert örülnék ha tudna "beszélgetni" kábel nélkül is az új Omnia-mal (ami most nagy kincs, mint új kütyü :D ). Természetesen tudom, hogy aprópénzért lehet már kapni usb-s bluetooth, csak ha lett volna benne, akkor kihagyom. A kevés usb slot (laptop hűtő+egér+külső vinyo és ennyi) miatt is örültem volna neki ha benne van persze ez a legkevesebb. :) Thx a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#224) Bger8


Bger8
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a HDMI kábellel összekötöm a gépet (7811 FX) a tv-vel (Samsung LE-40A656A1F) és onnan pedig egy optikai kábelen megy át az erősítőbe (Sony STR-DE 445). Az a gondom, hogy az erősítő (szerintem) csak stereo jelet kap ha a gépen egy DTS filmet nézek akkor is. Ami miatt ide írtam az azért van, mert elgondolkodtam, hogy lehet hogy hiába van HDMI kimenet a gépen, így is csak stereo hangot ad ki mondjuk a hangkártya miatt?? Erről tudtok valami infót? Esetleg van valami állítási lehetőség vagy egyéb megoldás?? :F

(#225) TheDragon007 válasza Bger8 (#224) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz (az enyémen még nem próbáltam ki a hdmit), de mivel nálad a tv van a gép és az erősítő között, nem lehet h az alakítja a hangot sztereóvá? (Bocsi ha totál hüjeséget írtam.)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#226) Bger8 válasza TheDragon007 (#225) üzenetére


Bger8
csendes tag

Szerintem egyáltalán nem írtál hülyeséget, vagyis azt akarom mondani, hogy én is erre gondoltam először, hogy a tv a szűk keresztmetszet. A megszokott összekötés, hogy az erősítőbe megy először, csak nekem sajnos nincs benne HDMI in-out. Viszont mielőtt vennék egy olyan erősítőt gondoltam körbe járom a témát, hogy ne akkor derüljön ki, hogy totál felesleges volt. Remélem, hogy van itt valami Gatewayes házimozi szaki. :K

(#227) Bger8


Bger8
csendes tag

Elnyomtam a szerkesztést, sorry az új hozzászólásért. Találtam egy ilyet:

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=311121&page=2

itt mintha az én problémámról lenne szó, csak nem vagyok teljesen perfect angolból, így ha valaki érez magában erőt, akkor ránézhetne nekem. Előre is köszönöm!! :R

(#228) TheDragon007 válasza Bger8 (#227) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ott azt írják h mivel hdmi 1.3 van rajta nem probléma a 7.1 DTS-EX sem a 7811fxnek, szóval nem kellene h az legyen a szűk keresztmetszet, marad az erősítő + TV. :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#229) Bger8 válasza TheDragon007 (#228) üzenetére


Bger8
csendes tag

Azt tudtam, hogy 1.3-as, meg azt is tudom, hogy ez mit takar. Vagyis maga a csatlakozónk alkalmas a magas átviteli sebességre, azaz a legújabb hang típusokat (pl True HD) is képes kijátszani. Akkor lehet, hogy belenyúlok abba erősítőbe. Még kitalálom. Természetesen nagy köszönet a segítségért! :R

(#230) japex válasza kilaci (#208) üzenetére


japex
csendes tag

Szia kilaci!

Nekem is hajszal pontosan 1 evr a gari lejarta utan ment tonkre a alaplapi vezerlo egyseg es nekem is egy MT de nem 6705, hanem 3418 van. :W
Tortent ez februarban. Elvittem aNotebookdoktor amator bandahoz, rendeltek bele uj egyseget 22ezret fizettem, ugy adtak vissza, hogy a toltest es halozatot jelzo ledek nem mukodtek es a pci slot csapoajto be volt csipve az illesztesnel es a haz be volt repedve. Ja es a bios figyelmeztetett, hogy nem jo az ido beallitas, mintha lemerult volna az elem a biosban.Ket nap utan ugyanaz a tunet eloallt. Vinyo, CD felporog, se kep se hang es ennyi. Utana siri csend. Visszavittem, sajnalkoztak, utana fel evig naluk volt, mire visszahivtak, hogy mehetek utana. Mukodott egy honapig, aztan ugyanaz a hiba megint. Neha viszont elindul, nem ertem mitol es aztan ujra elojon a hiba. Szedszedtem, a ledek mukodtek volna, de ezek az idiotak raktak ra valami ragasztoszalagot, azert nem latszodtak. Az elem a biosbol hianyzott. Most is arrol a geprol irok, nem merem visszarakni a csavarokat, nehogy holnap szet kelljen szednem ujra. Nagyon szepen muxik, nem ertem mi lehet a baja.
Esetleg, ha valakinek van tippje, hogy mi lehet, megkoszonnem.
Sziasztok.

A vihar előtti csendben legalább lehet pihenni.

(#231) sn4ke


sn4ke
csendes tag

sziasztok!
adott egy lapi. Gateway ML3108q
xp-t szeretnék rá telepíteni tüstént üzemmódban de a gateway oldalán abszolút nem található ehhez a lapotophoz driver. egyéb módon rákeresve igen de csak vistás de ugye nekem xp kéne. sajnos nem vagyok nagy google bajnok (keresem de nem találom) :(
viszont ebben a topikban is láttam olyat aki telepített rá xp-t. tud valaki abban segíteni, hogy hol találok erre drivert ha az létezik de a gyártó oldalán nem találom?
gyári driver cd még hírből sincs.
köszönöm előre is a segítséget!

(#232) japex válasza sn4ke (#231) üzenetére


japex
csendes tag

olvass vissza, meg van adva link, minden, ami kell.

A vihar előtti csendben legalább lehet pihenni.

(#233) (Darkwood) válasza sn4ke (#231) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Majd én megpróbálok segíteni rajtad! Ezt a fórumot nézd meg és az első hozzászólásnál található linkeket próbáld meg! Elméletileg jó lesz!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#234) japex válasza (Darkwood) (#233) üzenetére


japex
csendes tag

Bezzeg, nekem nem probalsz meg segiteni :O

A vihar előtti csendben legalább lehet pihenni.

(#235) (Darkwood) válasza japex (#234) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Azért nem írtam neked semmi, mert nem tudok segíteni! :( Max. egy linkkel tudok segíteni: [Azonnali notebookos kérdések órája]!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#236) japex válasza (Darkwood) (#235) üzenetére


japex
csendes tag

Azert koszi

A vihar előtti csendben legalább lehet pihenni.

(#237) BöBe.


BöBe.
csendes tag

üdv mkinek!

Egy fujitsu 1538as(anno 240e Ft) tulajdonosa voltam az elmúlt két évben, mely ez idő alatt átesett már egy alaplapcserén(50e Ft)...dec23án este minden előzetes figyelmeztetés nélkül az "új" alaplap is megadta magát. Szerencsére pont aznap délelőtt vásároltam 2gb memóriát (7eFt), melyet szenteste a Jézuska "hozott volna".(ezt már bele sem kellett tenni, boldog karácsonyt...) Mindezt államvizsga előtt 2héttel, mikor igazán szükség lett volna rá. Fujitsuból természetesen még egéralátétet sem fogok venni soha többé, ha másra nem, arra jó volt az együtt töltött idő, hogy rájöjjek mit NEM szabad vásárolni.

Gyors winyót, procit, n-es wifit, cache-t,és minőséget(!) akarok! Elnézve a gateway 7811fx-et TALÁN megtaláltam amit keresek. Próbáltam utánanézni a vasnak amennyire tudtam, de maradt még néhány kérdés amire szeretnék tőletek választ kapni:

1.Melegedés
A fuji forró volt, többek között ezt is utáltam benne. 58-62fokon járt akkor is ha nem dolgoztattam meg, csak böngésztem vagy sima divx videot néztem. Hallottam hogy a 7811fx is melegebb mint az elődei...tudna valaki számadattal szolgálni? Nyilván játék közben fűt,ami normális jelenség, de filmnézésnél jó lenne, ha nem pörögne egyfolytában a venti....

2. Processzor feszültség,szorzó állítható vmi programmal? amdnél rightmark-ot használtam erre; intelnél van vmi hasonló? Olvastam egy tesztet, ahol ezt a procit tuningolták és felhúzva gyorsabb volt mint a 2,53 ghz-es core2duo.(valszeg akkor sem fogom tuningolni ha megoldható, egyszerűen csak érdekel, hogy vannak-e rejtett tartalékai)

3. XP sp3-hoz megtalálok majd minden drivert? (Vistát csak akkor használnék ha nagyon muszáj...tudom,32bites xp csak 3gb memóriát lát,de ha már itt tartunk melyik program fut gyorsabban 4GB-al mint 3-mal?

4. Behozatal.
USAból ebayen megrendelem MO-ra,paypallel fizetem a gépet és a szállítást, de vki írt itt vámról. (eddig azt hittem, hogy az ilyenek már benne vannak a szállítási költségekben). Mi a vám kifizetésének a módja?

5. Garancia csak az USA-ban érvényesíthető?

6. Billentyűzettel(space,stb) egy hozzászóló nem volt megelégedve, másnak is vannak hasonló tapasztalatai? Milyen negatívumokat tudtok még említeni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#238) (Darkwood) válasza BöBe. (#237) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nekem nem 7811FX-em van, hanem egy másfajta Gateway, amit az adatlapomon megtalálsz, de remélem segít valamit:
- Melegedés:
CPU: IDLE: 45 fok LOAD: 75 fok körül.
GPU: IDLE: 45 fok LOAD: 70 fok körül.
- Processzor feszültség,szorzó állítható vmi programmal?:
Nekem egy gombnyomás a bios-ban és 2.8Ghz-ről 3Ghz lesz.
- XP sp3-hoz megtalálok majd minden drivert?: Én mindent megtaláltam szerintem Te is meg fogod.
- Billentyűzettel(space,stb) egy hozzászóló nem volt megelégedve, másnak is vannak hasonló tapasztalatai? Nekem ilyen problémám nincs!!!
- Garancia csak az USA-ban érvényesíthető?: Tudtommal igen!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#239) Balázzs válasza kilaci (#208) üzenetére


Balázzs
senior tag

Keresd hwsw-n didyman-t, nekem javított pár notit, korrekt és olcsó volt anno (vagy 2-3 éve). Ha kell dobok tel.számot, bár nem tudom él-e még.

(#240) (Darkwood) válasza Balázzs (#239) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az a telefonszám nekem is jól jönne! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#241) Balázzs


Balázzs
senior tag

küldtem priviket

(#242) Balázzs


Balázzs
senior tag

Kellemes ünnepeket és B.U.É.K. minden Gateway tulajnak - és persze a többieknek is - !!!

(#243) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Én is Boldog hibamentes új évet kívánok minden Gateway tulajnak!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#244) inkubator


inkubator
tag

Sziasztok! Érdekelne aki az USA-ból vette ebay-en a Gateway notiját mostanság hogy milyet vett? mennyiért ütötte le? honnan érkezett az USA-n belül? mennyi volt a szállítási költség amíg a kezébe került a gép (vámmal mindennel együtt)? Érdekelne mennyire "romlékony a gép" , hogy érdemes e behozatni, mert a gari gondolom USA-ba szól és én pl ott sose járok!?

A helyzet az hogy valami 9600M GT-s gépeket néztem ki, HP 1180, MSI GX széria, Acer 5930. Ezek most olyan 150-200.000 között vannak ha itt ott akciózzák őket.
Szerintetek tényleg olyan jó gépek a külföldről hozatott Gateway-ek hogy megéri a cécó meg hogy gyakorlatilag nincs gari, vagy inkább az itthoni fent említett gépek érik meg jobban. Az ár 150-200.000HUF Ha lehet egyáltalán 150.000 környékén 8800-as vidkaris Gateway gépet kapni valahol.

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#245) Balázzs válasza inkubator (#244) üzenetére


Balázzs
senior tag

Szia!
Én május/junius-ban rendeltem és kaptam meg és a bestbuy-ról van, 6860FX és 1348usd-volt, igaz akkor nem került ennyibe a dollár. Garancia nem érvényes Európában, ha gond van vele vagy itt javíttatod vhol vagy visszaküldés.

Nekem jobban megérte, mint ha itthon vettem volna más gyártótól, ugyanis jóval többe lett volna egy hasonló konfig de igazából nem is volt piacon hasonló.

(#246) B.Tamas


B.Tamas
csendes tag

Fél vesém odaadnám ha találnék valami épkézláb módot hogy hozzájussak egy Gateway p-6860 FX vagy egy Gateway P-7807 FX vagy Gateway P-7811 FX noteszhez! Valakinek tippje?

(#247) B.Tamas válasza B.Tamas (#246) üzenetére


B.Tamas
csendes tag

illetve érdekel még esetleg jóáron p173-XL FX is... vagy valami hasonló amiben legalább 8800 -as kártya van

(#248) Balázzs válasza B.Tamas (#246) üzenetére


Balázzs
senior tag

PH-n volt vki, aki nem túl nagy árréssel hozott be usa-ból cuccokat, keress rá.

(#249) B.Tamas válasza Balázzs (#248) üzenetére


B.Tamas
csendes tag

már sajnos lejárt az a hirdetés :( Amugy most olvastam, hogy jan 4iken jelenik meg a 7805u ami 7811 szinten van kb és az ára ezer dollár körül mozog.

[ Szerkesztve ]

(#250) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Szerintetek most mennyit ér egy Gateway P-6831FX (Core 2 Extreme X9000, 4 Gb G.Skill CL4) a többi alkatrészhez nem lett nyúlva! Gari a gépre nincs csak a ramokra, amikre élettartam gari van. Tökéletes esztétikai állapotú. Csak a kíváncsiság vezérel! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gateway notebook-ok!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.