Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1)



addikt

A KotOR2-ről van szó.
Legelőször még ment normálisan, aztán másodjára, harmadjára valmiért csak ablakban hajlandó futni. Illetve full screenen megy de alul látszik a tálca, és a képnek megvan a kerete, címsorral, meg a jobb felső sarokban a 3 ikonkávan, szal minden. Nos, ez így elég zavaró, ráadásul az ablak miatt a kép jobb széle és az alja nem fér ki a monitorra és így arra nem is tudok scrollozni.

Megoldás?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2) válasza (#1) üzenetére



addikt

fel

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3) illusiON


illusiON
őstag

fel :D
nincs olyan, hogy start menüben lyukasarts-kotor2-settings? vagy display settings? vagy a gamban? álltalában lehet ilyeneket állitani

( : no woman no cry : )

(#4) Dilikutya válasza (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó a topik címe, kiderül belőle, mi a téma:F
Amúgy meg: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) válasza Dilikutya (#4) üzenetére



addikt

Szerintem egyértelműen kiderül mi a téma, de ha tudsz jobbat, akkor mondd és átneveztetem.
Nemhinnén hogy ez speciálisan Kotor2 probléma azért nem abba a topicba írtam.

Sajnálom, hogy segíteni nem tudtál, de azért köszi az upot...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6) válasza illusiON (#3) üzenetére



addikt

Van display settings de ezt speciel nem lehet állítani.
Még próbáltam, jobb katt/tulajdnoságok és azon belül, hogy teljes képernyőn menjen ne ablakba, de nem oldotta meg.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7) válasza (#6) üzenetére



addikt

Senkinek semmi ötlet?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#8) válasza (#7) üzenetére



addikt

upszi

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#9) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nekem is megvan a KOTOR2,de semmi kedvem beindítani a másik gépet,amire felraktam:D Nézd át jobban azt a grafikai beállításokat,valami dereng,sztem ott van az amit keresel...

(#10) válasza Darth_Revan (#9) üzenetére



addikt

Indítsd csak be nyugodtan, nem találok semmit...:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#11)



addikt

...és lőn felemelkedés!

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#12) válasza (#11) üzenetére



addikt

Nincs megoldás?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13) válasza (#12) üzenetére



addikt

kell lennie valami megoldásnak.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#14) válasza (#13) üzenetére



addikt

A probléma továbbra is fennál.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15) HolloW válasza (#14) üzenetére


HolloW
senior tag

Az egyszerű és egyben kókány megoldás az, hogy akkorára allítod a felbontást, mint a desktop mérete :))

STEAM - KOBRA KAI!

(#16) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ígérem,ma utánna nézek!

(#17) válasza HolloW (#15) üzenetére



addikt

Azért ennyire ne nézz sügérnek...:)

Mivel TFT-m van, minden játéknál az az első, hogy natívba teszem a felbontást, értelemszerűen a desktop is úgy van.

to Darth_Revan: köszi, jah és csak most esik le, honnan is van a neved...:)

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#18) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

őőőő....:B:B Én sem nagyon találtam full screen beállítást a játékban:DDD
1 kicsit lama kérdés:
Parancsikonról indítod? Ha igen,akkor a parancsikon tulajdonságainál a futtatás normál ablakra van állítva?:D

(#19) válasza Darth_Revan (#18) üzenetére



addikt

Bővebben: link

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20)



addikt

Érdekes, most egy reinstall megoldotta a problémát egyelőre, a baj csak az hogy amikor először installáltam akkos is jó volt első indításra csak másodikra ka@kilt be. Minjdárt kiderül.

Ja, egyébként az bezavarhat, hogy közben nem kapcsolom ki az msn-t?
Más jétékban nem volt eddig gond vele, még a kotor1 is szerette.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#21) HolloW válasza (#20) üzenetére


HolloW
senior tag

A gyilkosgonoszszemét emesen window-ba rakja a játékot, irgum-burgum :R

( nem valószínű ) :DDD

STEAM - KOBRA KAI!

(#22) válasza HolloW (#21) üzenetére



addikt

Ok csak egy tipp volt.
Mert ha játszom és közben msnen írnak akkor mindig úgy beremeg kicsit a kép, meg én használok msn plust is amivel az asztalra always on top -ban vannak a partnereim és ha bejelentkezik valaki akkor az is kicsit bezavar a játékba amíg eltüntetem, de mondom a kotor1gyel sem volt baja az msnnek meg másnak sem, csak egy gyenge tipp volt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#23) Darth_Revan válasza (#20) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Remek:C

Más kérdés:Valaki összerakta már az Ebon Hawkon levő robotot? Nekem már csak droid processor hiányzik...megéri összerakni?:DDD

(#24) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

LOL,már nekem is ablakban indul a KOTOR2:D De én,ha rákattintok a Teljes méret ikonra (X melett) akkor visszavált full képernyore:P

(#25) Xelo válasza Darth_Revan (#23) üzenetére


Xelo
addikt

most viszem másodjára a KOTOR2őt:) igen én összeraktam. nem rossz kis robot, felszerelve. hát végülis igen: ha összerakod kapsz egy assasin droidot... ami kezdetben gonosz:D és mindig azt fogja kérdezni ha beszélni akarsz vele hogy akarod-e hogy megöljön valakit...:D egyébként procit a legtöbb alkatrészkereskedőnél vehetsz.. legalábbis soknál lehet találni..

(#26) válasza Darth_Revan (#24) üzenetére



addikt

De jó neked.

Nekem újra átállt az eblakos megoldásra, és én nem tudok rákattintani arra az izére.:(

Fura, ha felinstallálom a játékot akkor az első indulás még full screenen megy, aztán a többi már ablakban.

De miért??
Mi változik?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#27) válasza (#26) üzenetére



addikt

Wow.

Megcsináltam.

A full screen ikonra nem enged kattintani, de címsorra jobbkatt és ott teljes képernyő megoldja a problémát.

huh, nem egyszerű a kotor lelkivilága, az 1-gyel egy napot szívtam amire megtaláltam a megfelelő ATI drivert a 2-vel meg ez az ablakos izé, remélem itt már nem kell majd drivert cserélnem...


Egyébként ha erre jár egy modi, akkor a topic zárhazó, thx.


szerk: Ja és köszi, Darth_Revan, te adtad az ötletet.

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#28) Darth_Revan válasza (#27) üzenetére


Darth_Revan
veterán

nm:D

Most nekem is kellene 1 kis help...már emgtaláltam az összes Jedi-t (1 halott volt,2őt kinyírtam,1 pedig automatán a Dantooin-i találkozásra beleegyezett). A gond az,hogy utoljára a Dantooinra mentem,ahol megtaláltam az öreg Jedit és meg is öltem:P Viszont,akivel korábban találkoztam azt hol találom meg itt a Dantooinon? Az akadémiára nem enged,hogy bemenjek mert szétlőtték. Help!

(#29) válasza Darth_Revan (#28) üzenetére



addikt

Talán itt több sikerrel jársz: Bővebben: link

Nekem viszont új gondom van:

Teljes képernyő, megoldva, no problem.
Karaktergenerálás, ok.
Long time ago anim még bejön, de nics hang.(generálás alatt még van)
Utána gondolom még egy anim jönne, de ott már kép sincs.
És itt lefagy.

Régebb ez úgy nézett ki, hogy a második animnak a képe nem jött be, de hang végig volt(az első alatt is) és ha nyomtam egy egérkattot akkor elindult a játék, most nem.
Ötlet, javaslat?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#30) Xelo válasza Darth_Revan (#28) üzenetére


Xelo
addikt

nyahh.. én is igy csináltam mint te.. megöltem a csávót a Dantoinon.. aztán felmentem a repcsimre... mondja kreia hogy menjünk az academyre. tegyük is ezt, de legyen velünk kreia is. mostmár be tudsz menni a bal oldali bejárón is mivel fellesz építve... nahh tovább nem mondom mert NAGYON nagy poén lőnek ré. ezzel figyelmeztetlek hogy hatalmas nagyon fordulópont következik;)

(#31) Darth_Revan válasza Xelo (#30) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én is visszamentem a hajóra de Kreia megse mukkant:((( Megpróbálom majd még1x:)

Fordulópont? nem lennék meglepve,ha Kreia-t kellene megölni...csak annyit mondj el,hogy jól sejtem-e?:D Csak azért,hogy ha így van,akkor elveszem tőle a fénykardot amit adtam neki:D

(#32) Xelo válasza Darth_Revan (#31) üzenetére


Xelo
addikt

spoiler
lol:D hasonló, báár ez sok dologtól függ... egyébként tényleg nem akarok semmi poént lelőni:)

szerk: jahh és asszem hogy nemcsak bekell menni a hajóra.. odakell menni Kreiához és beszélj vele, vagy nemtom..

[Szerkesztve]

(#33) Darth_Revan válasza Xelo (#32) üzenetére


Darth_Revan
veterán

hmm...:D Azért a biztonság kedvéért Visas Mart viszem magammal,mert neki erősebb lézerkardot adtam,mint Krei-nak:)

(#34) Xelo válasza Darth_Revan (#33) üzenetére


Xelo
addikt

spoiler
nem most kell majd Kreia ellen harcolnod:D most csak megfog ölni téged.. nem tehetsz ellene semmit... de az a megölésed nem ugy fog sikerülni ahogy ő akarta mert túléled:D

(#35) Dilikutya válasza Xelo (#34) üzenetére


Dilikutya
félisten

most csak megfog ölni téged.... túléled Na, ezaz amivel a való életben nem szeretnék találkozni, hogy megölöm, és túléli :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Xelo válasza Dilikutya (#35) üzenetére


Xelo
addikt

:D

(#37) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Anno mikor az első Mohaa-t felraktam, ugyanez volt a bajom, aztán a legelső patch-el el is mult.

Itt van 2-3 Kotor Patch:Bővebben: link

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.