Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RECSKA


RECSKA
veterán

Sziasztok!

Problémám a következő:
Fujitsu Siemens Scenic-S gép nem nagyon akarja az igazságot. Biosból nem ismeri fel a CD-Rom meghajtót, de ha Boot-lemezről indítom a gépet, akkor dos alatt van CD meghajtó. És a HDD-t sem ismeri fel, csak a sajátját. Ha másikat rakok be, mindegy hova, nem lát HDD-t a gép. Érthetetlen számomra, miért csinálja, de nagyon idegesítő, mert még csak XP-t sem nagyon tok rárakni így.

A gép amúgy ilyen :
[kép]
Szerk: Intel Celeron 1000MHz ,Intel 815e, 512MB ( 2x256MB ) PC133 SD, 20GB Seagate HDD

Esetleg valaki tudna-e nekem segíteni? Nagyon jó lenne! És természetesen nagyon hálás is lennék!

Írjatok!

[Szerkesztve]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#2) Sotho


Sotho
őstag

Van egy scenic Xs gépem és létezik hozzá egy monitorozó progi ami figyeli a cpu hdd hőmérsékletet és lehet vele állítani a cpuventi és a tápventi fordulatszámát, úgy rémlik a fujitsu oldaláról töltöttem le a progit csak közben letöröltem és most kellene , tudna valaki segíteni ?
köszönöm.
S

(#3) Sotho


Sotho
őstag

Fujitsu-siemens scenic Xs
diagnosztikai program
figyeli a cpu, hdd hőmérsékletet
lehet vele állítani a cpuventi és a
tápventi fordulatszámát,
most kellene , tudna valaki segíteni ?
KÖSZÖNÖM.
S
;)

[Szerkesztve]

(#4) Sotho


Sotho
őstag

Upsz

(#5) FehérHolló válasza Sotho (#3) üzenetére


FehérHolló
veterán

Fujitsu Siemens honlapján a letöltéseknél van még mindig, csak keresni kellene. Sokkal előbb megtalálnád (nekem 2 perc volt), mint itt válaszolnak.
Én megtaláltam, te is meg tudod, a neve: Driver Token Ring Madge Smart 100/16/4 Configuration and Diagnostics Program. Ver.LSS7.1
Egyébként csak OS/X, Win98, Win98-2nd_ed és WIN NT támogatott.

Szakmai topicot nem szokás upolni, főleg akkor nem, ha még az előző hozzászólásod mod idején belül vagy...

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#6) Sotho válasza FehérHolló (#5) üzenetére


Sotho
őstag

Kösz, de ezt én is megtaláltam csak meg sem nyekken...
Használtam ilyet xp alatt aztat keresem.
Szokás vagy sem, legalább feljebb ment a top 100 on. Talán nem hal be tőle a PH. :)

Át kell nevezni valami 1xüre akkor elindul, (lol) de ez nem az ami kéne...

[Szerkesztve]

(#7) FehérHolló válasza Sotho (#6) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nézz körül itt: [link]
Talán egyik jó lesz. Én a 360-assal kezdeném.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#8) Sotho válasza FehérHolló (#7) üzenetére


Sotho
őstag

Ezek zip es self extratorok amik flopyra vagy akárhova dos os szarokat tömörítenek ki amivel semmire nem megyek a gépet amúgy is csak remote desktoppal érem el, floppy sincs benne.
Létezik egy faja kis xp alól futtatható prog csak a nevét nem tudom ... de még keresgélek . Azért kösz.

(#9) Racecam válasza Sotho (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha már szóltak, hogy ne uppold a szakmai topicot, annak nyilván oka van.
A kédésedre hamarabb is választ találsz az Azonnali kérdések órája topicban, vagy ha ott sem, akkor itt sem, ezért ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.