Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) en_kalifa válasza Lazsa Boy (#30) üzenetére


en_kalifa
csendes tag

Hi all !
Én csak egy két dolgot szeretnék hozzáfűzni az itt olvasott dolgokhoz.
Márkákra és típusokra kitérve: Haltak már meg 20-30 milliós autókban annak ellenére, hogy modernebbek és biztonságosabbak. Vagy pl témához közelebbi: én pl. HP fényképezőt 8x cseréltettem ki 2 év alatt a servízzel mert 1 kalap sz*r volt és az sem egy 1xű masina volt.
Notikról annyit, hogy nekem egy Asus A2800 típusú gépem van p4 proci 9600pro ati kártya stb, nagyon meg is vagyok vele elégedve de 1 nap alatt cserére került sor (400pénz volt a gép..) szóval alaposan kihasználtam a 2év garit :) szóval teljesen mindegy miféle gépet veszel a jó gépek közt ugyanugy lehet hibás készülék mint az olcsóbb ''kevésbé márkás'' gépek között. A lényeg, hogy működjön és tudd használni amire akarod!!! Ezt kívánom minden kedves olvasónak!
Lazsa téged meg nem értelek, miért cseréled a procit? Már nem garis a gép?Ha az volt akkor már nem az mivel nem szeretik a gyártók ha piszkálják a gép belsejét. Te dolgod, de ha pl egy Everest nevű progival megnéznéd a gépedet akkor többet megtudnál a prociról mint kiműtve. Ja remélem azért nem szúrod el. Ide vág egy vicc reméle tetszik: Számítógépes szakemberek megállapították, hogy a processzorok füstel működnek, vagyis ha kiszáll a füst a prociból akkor meghal a gép! :)
Be Good!

en_kalifa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.