Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) konzumpro


konzumpro
senior tag

Miért kell kihagyni a home/end/pgup/pgdn billentyűket? A régebbi x360-oknál még volt.

(#2) AxBattler válasza konzumpro (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Azok munkához valóak, az Envy-ken nem dolgozni kell... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Chiller válasza konzumpro (#1) üzenetére


Chiller
őstag

Valami verseny van a gyártók között, hogy hogy lehet egyre jobban elcseszett billentyűzetet adni, egyre drágábban.

(#4) AxBattler válasza Chiller (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, sajnos ez ma a trend. :(
A legújabb, 14"-os Elitebook-okról is lehagyták a felsorolt gombokat, illetve a pöcök sincs már a tapipad mellett (1 + 2).

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) flexxx2 válasza AxBattler (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

azért én használom böngészőben is, pl egy PH topicban ha végére ugrok

(#6) AxBattler válasza flexxx2 (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

A kurzorgombok mellett megmaradt, de a jobb oldali sáv eltűnt. Sajnos.
Nekem ezért (is) tetszettek jobban a 14"-os üzleti modellek között.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) konzumpro válasza flexxx2 (#5) üzenetére


konzumpro
senior tag

Én már beállítottam a háromujjas touchpad gesztusokat hogy bal-jobb home-end legyen, a le-fel pedig page up-page-down.

(#8) Alaaf Pi válasza konzumpro (#7) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Ez szövegkijelölés és hasonló munkák során sajnos nem túl praktikus.

(#9) konzumpro válasza Alaaf Pi (#8) üzenetére


konzumpro
senior tag

Még az Auto Hotkey használható ha épp nem kell az utolsó négy F billentyű, vagy timeoutra a kurzorokat is rá lehet venni hogy úgy működjenek ahogy a spec billentyűk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.