Hirdetés

2020. október 23., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#41001) Zso2 válasza Malibutomi (#40998) üzenetére

Zso2
őstag

Én is így láttam, Rosberg akkor nyerte meg, vártam is a SC előtt,hogy mikor megy ki Rosberg cserére, akkor Hamilton odacsapott volna a lovaknak biztos.
Nem azért morgolódott a rádióban ,mert nem tudott kimenni éppen,hanem épp Rosberg nélkül akart az élen menni,míg Rosberg kimegy cserére( azért Rosberg előbb,hogy nehogy azt mondják miért ő cserél előbb) Ennél a pályánál mondjuk pont nem lehet tudni,hogy jó -e az előbb kiállás,mert lehet pont beékelődik valahová.... ha meg Hamilton ment volna ki előbb,akkor meg azt verték volna a csapat fejéhez,hogy miért éppen Hamiltont küldik ki előbb.
100%,hogy jobb időket ment volna mikor kimegy Rosberg előle....de mint tudjuk ez technikai sport ez van ez lett... 1 biztos ,még egy ilyen Monaco nincs , nem lesz több előzésre alkalmatlan pálya.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#41002) bambano válasza villamos (#40999) üzenetére

bambano
titán
LOGOUT blog

meg amikor meg kellett magyarázni szujónak, hogy mi az a hosszabb váltás...

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#41003) Zso2 válasza bambano (#41002) üzenetére

Zso2
őstag

ne is mond...
Szújó:" Rosberg nem forgatja le annyira ,azért fogyaszt többet" úgye?
Tomi: nem , túlságosan kipörgeti a fokozatokat...
(nem pont ezekkel a szavakkal,de kb így történt) :)
Ezt nem hittem volna,hogy ilyet el kell magyarázni neki. Azt látom,hogy néha annyira máshol van,vagy el van foglalva az adatokkal,amiket leolvas a kiírásokból, nem is értem.Dehogy azt nem veszi észre ,hogy a 3. helyezet eltünt kb a versenyből....

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#41004) Stafni válasza Zso2 (#41003) üzenetére

Stafni
aktív tag

az is érdekes volt, hogy nyugodtan dumál valamiről, mi meg nézzük, hogy a Ferrari Vettel elé került. Alig van előzés Monacóba és nem értem miért nem arról dumál. Kávét főz vagy mi történik?

(#41005) Miamiquake

Miamiquake
aktív tag

Érdekes hogy nem volt celeb dömping, egy híres embert se vágtak be a futam alatt se után.
pedig lehet érdekesebb lett volna mint a futam :DDD

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#41006) Malibutomi válasza Stafni (#41004) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Kimit sajnáltam, ő az akit idén Vettel mellett az ág is húz.
Jó rajtja volt és jól is ment, meglehetett volna a dobogó.

(#41007) cyberkind válasza Malibutomi (#41006) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Elvileg Alonso-nál megint szórakozott a rajtnál az ERS, nemhiába rajtolta le ennek tükrében ha igaz.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#41008) Motion_Blur válasza cyberkind (#41007) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Alonso jobban rajtolt mint Kimi (vagy legalább ugyanúgy), csak el kellett vennie mert előtte összezárt a két RB és nem maradt helye.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#41009) Stafni válasza Malibutomi (#41006) üzenetére

Stafni
aktív tag

Igen, pont az a 2 akiket szeretek. :)
Haminek nagyon elgurult valami, nem bírom a srácot. Volt egy időszak amikor normális volt, de ha nem az van amit akar, akkor őrjöng.

(#41010) #70869248 válasza [CS]Blade2 (#40984) üzenetére

törölt tag

Lehet meggyőződésed, de attól még Rosberg játszotta el ezt az időmérős dolgot nem pedig Hamilton!
Hamilton pályán kivédekezte Rosberg-t kétszer, mindkétszer gumihátrányból(!).

..és Rosberg meglépte a Monaco-i időmérőt.
Innen kezdve lehet nézni mennyire lesz fair a küzdelem.

De hát most Hamilton a bunkó, mert nem vág jó képet ahhoz ahogy Rosberg leparkolta a kocsiját, hogy sárga alatt Hamilton-nak esélye se legyen.
..és Kimi az áldozat, holott tönkretette Magnussen versenyét..

(#41011) echterion válasza #70869248 (#41010) üzenetére

echterion
veterán

Bahrein után Hamiltonra ráfért ez, Magnussen meg maradjon csöndben, nem egy versenyen szúrt ki idén Kimivel, szóval ő is jobban tenné, ha befogná.

***** Az a tény kedves cousin, hogy a mi kis kópénk Tangonak hívja magát a Szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej. *****

(#41012) veze válasza #70869248 (#41010) üzenetére

veze
őstag

".és Rosberg meglépte a Monaco-i időmérőt."
ezt te honnan mered igy, 100% kijelenteni?
Téged felhivott Rosberg és mondta, hogy ezt direkt meglépte?
Jo lenne ha a sajat fikcióid nem tényként aposztrofálnád itt.
A tény az, hogy Nálad szakavatottabb hozzáértők megvizsgálták és nem találták szabálytalannak.
Maradjunk ennyiben :D

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#41013) #70869248 válasza echterion (#41011) üzenetére

törölt tag

?
Na ezt most nem értem, mi volt Bahrain-ben?
Báár egyébként tudom, ha Kimi védekezett volna akkor semmi különös, sőt.. :)

Magnussen meg fogja be?! Meg sem szólalt szerencsétlen, talán még elnézést is kellene kérjen mert egyáltalán olyan helyzetben volt hogy Kimi elcseszhette a versenyét.

echterion: minek? Magnussen tönkretette Kimi versenyét, ezért Kimi joggal teheti tönkre Magnussen versenyét? :D

veze
simán ki merem jelenteni, mivel ez a véleményem, és nem sarazok senkit, nem bunkózok, tahózok...stb, ..bár néha elgondolkodom hogy lehet ez a baj. :)

Szal a véleményem meg kétséges volt a futamig, akkor láttam hogy fékezi meg Rosberg azt a féktávot, és hol.
Onnan már elbillent a mérleg, mert a futamon az valós elfékezés volt és ott volt az autója ahonnan el kell kezdeni a féktávot.

..és még ezzel együtt is csak azért hoztam fel mert most valahogy ebben a szituban mégis Hamilton lett a bunkó :D

[ Szerkesztve ]

(#41014) echterion válasza #70869248 (#41013) üzenetére

echterion
veterán

Nézz vissza pár futamot és meglátod, mikről beszéltem.

***** Az a tény kedves cousin, hogy a mi kis kópénk Tangonak hívja magát a Szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej. *****

(#41015) Stafni válasza #70869248 (#41010) üzenetére

Stafni
aktív tag

Rosszabb időt ment Hami a leparkolós szitunál, bár nem futott végig. Lehet, hogy hozott volna a végén annyit, hogy megnyerje.

Kis Pál Tomi jó volt kommentátornak, nem dumál folyamatosan kényszerből és máshogy látja a versenyt, mint a többiek. Nekem élmény volt a szerepeltetése.

(#41016) #70869248 válasza Stafni (#41015) üzenetére

törölt tag

Az első szektor vége pont ott van ahol Rosberg elfékezte magát, azaz Hamilton már sárgára érkezett, és valszeg Rosberg első szektora is azért lett lassabb, mert már benne volt a hiba.

(#41017) gbors válasza #70869248 (#41013) üzenetére

gbors
nagyúr

..és még ezzel együtt is csak azért hoztam fel mert most valahogy ebben a szituban mégis Hamilton lett a bunkó

hát most komolyan, hogyan másképp lehetne leírni azt, amit a verseny után művelt?
amúgy azzal egyetértek, hogy ha nem kap sárga zászlót, akkor jobb időt megy az időmérőn, de ezeket ennyi idős korban már meg lehet tanulni emelt fővel kezelni.

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#41018) #70869248 válasza gbors (#41017) üzenetére

törölt tag

Sztem(!):
Saját vélemény, nem tény.
Ki akarhatta Rosberg elmarasztalását Hamilton-n kívül?
A Mercedes tuti nem, mert jobb esetben mezőny végére sorolták volna Rosberg-t, rossz esetben hasonló cirkusz mint Schumacher esetében.
A bírák nem, mert az egyetlen só és bors került volna ki a show-ból, azzal hogy Rosberg óriási hátrányba kerül. ..Egy csapat két versenyzőjéről van szó, nem két rivális csapat egy-egy versenyzőjéről(!).
A nézők? ..a Hamilton drukkerek igen, de még ők sem mind, pl. én sem. Mindenki más jobban jár azzal ha semmi nem történik.
Hamilton végül lenyelte ami történt, és futam közben lekövette Rosberg-t 2 másodpercre 68 körig, ami kutya kemény lehet, és végül az egyetlen sansz amivel hajthatta magát, a kerékcsere, az is füstbe ment az SC miatt. Nem vágott jó képet a dologhoz. ..ha nem ért vele egyet, akkor csak képmutatás lett volna jópofizni.

Nekem két elég rossz minőségű felvételem van, azon kívül amit láttam élőben, de két dolog azért szemet szúr, Rosberg amikor elfékezte azt a kört akkor a jobb(!) első kereket füstölte meg, amikor verseny közben fékezte el akkor mindkétszer a bal külső kereket.
Amikor valaki mindkét kereket blokkolóra fékezi, akkor általában gumifal van. ..ha elkéste a féktávot annyira feszítette a tempót, akkor szvsz az utóbbi történik, hiszen a lehető legmélyebb féket akarja venni, ehhez képest a jobb első megfüstölt, majd kis kormányrángatás és be a kifutóba.
Ezért én ebben a szinte eldönthetetlen szituban, arra tettem a véleményem, hogy Rosberg ezt megcsinálta, nem elcseszte.

[ Szerkesztve ]

(#41019) Malibutomi válasza Stafni (#41015) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Nem ment olyan jó első szektort mint Rosberg, de egyéni legjobbat ment az első szektorban. A másodikban pedig ő volt a gyorsabb egész hétvégén.
Már az első szektorban többet javított, mint amennyivel gyorsabb volt Rosberg az előző körükben.
Első gyorskörökben a különbség 0.059 másodperc volt

Hamilton első szektorai: először 19.973, másodszor 19.906

A többi szektoron már nem is kellett volna javítania, csak végigmennie ahogy az előző körében.

(#41020) lenox válasza Malibutomi (#41019) üzenetére

lenox
addikt

De amugy ez mar mindegy, biztosat ugy sem lehet tudni, de gyanusnak meg gyanus marad. Jovore meg csak az lesz meg, hogy Rosberg nyert.

Amugy az megvan, hogy a Ferka megint a rosszabb, ket kiallasos taktikat nyomta Kimire? :) Bocs...

(#41021) qdak válasza Zso2 (#40988) üzenetére

qdak
addikt
LOGOUT blog

sztem is Ham a jobb, vszinu az elekerulest akarta behuzni, a lemaradasok esetleg hutes vegett is lehettek!
viszont Ric sztem kiralyabb mint Vet!

amugy ennek az absz legjobb kornek amit 3 versenyzobol bol raknak ossze, mi ertelem?
aki kicsit ert hozza tudja h 1 kocsi sose fog annyit menni...

[ Szerkesztve ]

Win 7 x64: MSI G41M-P26, Xeon E5450, 560 Ti, 4GB DDR3, FSP 600W; Dell OP 380, E7500@3.66GHz, HD4650, 4GB DDR3; Win 10 x64: Asus P6T SE, Xeon X5675@21*166MHz, 7870 Tahiti LE, 16GB DDR3, Thermaltake 630W; Gigabyte G41MT-S2P, E8500, 8GB DDR3, FSP 350W; Android: Huawei G8 32GB; Samsung A6

(#41022) Viktor77 válasza lenox (#41020) üzenetére

Viktor77
félisten

Az elsőnél bibi volt.

Some people move on, but not us ... not us

(#41023) D@ni88 válasza lenox (#41020) üzenetére

D@ni88
addikt

Hát volt vagy 2 kör a kiállásai között, tehát valami törmelékre mehetett rá és defektet kaphatott

[ Szerkesztve ]

(#41024) Viktor77 válasza qdak (#41021) üzenetére

Viktor77
félisten

Ha valaki minden szektorban a leggyorsabb, akkor bizony megfutja. És biztos volt már rá példa, nem keresgélek.

Some people move on, but not us ... not us

(#41025) Malibutomi válasza lenox (#41020) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Kimi összeért egy lekörözöttel azért kellett bemennie.
Pedig esélyes volt a dobogó.

(#41026) qdak válasza Viktor77 (#41024) üzenetére

qdak
addikt
LOGOUT blog

talan, ha nagy folenyben van a sofor vagy auto, de ha sebesegre van belove sose megy jobbat a teknikason mint aki tapadasra!

Malibutomi, kar, de h meg 1 “replayt” se mutattak rolla... :/

[ Szerkesztve ]

Win 7 x64: MSI G41M-P26, Xeon E5450, 560 Ti, 4GB DDR3, FSP 600W; Dell OP 380, E7500@3.66GHz, HD4650, 4GB DDR3; Win 10 x64: Asus P6T SE, Xeon X5675@21*166MHz, 7870 Tahiti LE, 16GB DDR3, Thermaltake 630W; Gigabyte G41MT-S2P, E8500, 8GB DDR3, FSP 350W; Android: Huawei G8 32GB; Samsung A6

(#41027) lenox válasza Viktor77 (#41022) üzenetére

lenox
addikt

Vagom, azert raktam a smileyt is meg a 'Bocs'-ot is, gondoltam egy reggeli gyenge poennak jo lesz...

(#41028) echterion válasza lenox (#41020) üzenetére

echterion
veterán

Au, ez fájt. :)

(#41029) Pompi

Pompi
MODERÁTOR

Szomorú, hogy olyan szintre sikerült sterilázódnia az F1-nek, hogy ha valamelyik pilóta nem vág jó képet ahhoz ami nem tetszik neki, akkor már bunkó, hisztis stb. :(

...

(#41030) Peat;) válasza #70869248 (#41018) üzenetére

Peat;)
veterán

Általában racionálisan állsz hozzá a dolgokhoz, most azonban 100%-ban Hamilton állításának és feldúltságának adsz igazat és 0%-ban Rosbergnek. Igazából ha mindkét kerekét blokkolóra fékezi és lekoccolja pl csak az első szárnyat (könnyen javítható) akkor is így látnád. Mert Hamilton azt mondta szándékos volt. Se te sem én nem tudjuk mi volt a szándékos és mi nem. A viselkedés attól még az embert minősíti, amikor Rosberg nyelte le a pirulát, akár tavaly, akár idén amikor szabályosan nem tudott előzni és inkább hagyta, akkor fordított esetben Hamilton újra csalást kiáltott volna, és mivel jó pilóta, ő látja a legjobban elvileg így sokan adnak is a szavára. Az én szememben ugyanolyan aljas húzás hogy az első számára káros eset után belemondja a világba ártatlan durcás képpel: engem csalással győztek le, a csapattársam és a csapatom (futam utáni beszólás). Mert erről tudom hogy megtervezett, tudatos, szándékos lejárató kampány mint mentális harc része.

Pompi: a nem vág jó képet és a tegnapi események között az én értékrendemben jelentős különbségek vannak és egy fórum remélem nem jut el olyan szintre hogy ilyen eseteket ne lehessen leírni. A jó teljesítmény nem menti fel a hiányos viselkedéskultúrát, illetve a kettő nem zárja ki egymást.

[ Szerkesztve ]

(#41031) gbors válasza #70869248 (#41018) üzenetére

gbors
nagyúr

igen, az a része igaz, hogy mindenkinek ez volt a praktikusabb döntés, Hamiltont leszámítva. és erős a gyanúm, hogy ő is csak megérzésre gondolja, hogy Rosberg kicseszett vele. ha így gondolja, akkor valóban nem kell jópofizni, viszont annyi professzionalizmus elvárható lenne, hogy gratuláljon. hogy mégsem tette, annak két lehetséges okát látom:
- durcás óvodás
- pszichés hadviselés

egyik se tetszik túlzottan. aztán persze, ha világbajnok lesz, akkor ez már nem fog senkit érdekelni. meg akkor sem, ha nem.

a konkrét esetről, én annyit láttam többszöri visszanézéssel, hogy már az ominózus féktáv előtt sem volt rendben Rosberg köre, valami kisebb hibából próbált kikecmeregni. hogy ennek lehetett-e az a következménye, amit láttunk, nem tudom. abban viszont biztos vagyok, hogy Rosberg nem annyira ász fejben, hogy néhány tizedmásodperc alatt felépítsen egy ilyen megtévesztő manővert. amiből nem az következik, hogy nem csinálta szándékosan, hanem az, hogy ha szándékosan csinálta, akkor azt előre megtervezte. én viszont ezt nem tudom elhinni.

(#41029) Pompi: amit Hamilton előadott, az az élet minden területén így lenne minősítve. egyszerűen nem viselkedett felnőtt módra. 29 éves, még csak azt sem lehet mondani, hogy seggén a tojáshéj...

[ Szerkesztve ]

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#41032) Malibutomi válasza Peat;) (#41030) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Te pedig furcsa, hogy úgy nézed, hogy Rosberg bár vizsgálták, és sokan a paddockban is megkérdőjelezték hogy véletlen volt tuti ártatlan, ellenben Hamilton egy szabálytalankodó szemét volt bahreinben, bár nem vizsgálták, sőt senki meg sem említette még maguk a pilóták sem hogy bármi gond lett volna a harcukkal.

Nekem sem tetszik ha hülyeségeket nyilatkoznak a pilóták, de idén Rosbergtől is volt rengeteg olyan nagy arcú nyilatkozat amivel unszimpatikussá tette magát a szememben.

Nekem öszintén szólva jobban bejött a régi módi, amikor még nem PR robotok voltak hanem azt nyilatkozták amit gondoltak...meg néha kicsit össze is verekedtek :)

[ Szerkesztve ]

(#41033) !Overdose! válasza #70869248 (#41018) üzenetére

!Overdose!
őstag

Illetve még az is több, mint érdekes, hogy Rosberg nem húzódott ki balra a szalagkorlát mellé abban a bizonyos körben.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#41034) #70869248 válasza Peat;) (#41030) üzenetére

törölt tag

Nem befolyásol Hamilton, hidd el...tegye fel a kezét az aki Rosberg hibájánál nem szisszent fel hogy háát vzz..
Akkor még csak az tűnt fel ami a meghívott szakértőknek, hogy Rosberg nem ideális helyen volt a féktávon.
Aztán az egész helyzetet nézve volt egy olyan érzésem mint Szujó-nak, hogy ott lehetett a fejében Rosberg-nek hogy Hamilton mögötte jön, max beugrik egy sárga.
De ezt is sztornóztam, mert ha valaki az utolsó nekirugaszkodásként a pole-ra megy, és tudja hogy minden ezred számít, akkor ezt az egyébként elég nehéz féktávot, nem így cseszi el.
..cseszte már ezt el Hamilton is, be is figyelt a gumifalba.
Hamilton csinálja amit csinál, ő élete, a véleménye nem feltétlen egyezik az enyémmel.
Aztán megnéztem a futamon Rosberg hála az égnek kétszer is elfékezte magát ugyan ott, és akkor mondtam hogy részemről eldőlt.

(#41035) Malachi válasza #70869248 (#41034) üzenetére

Malachi
addikt

"kétszer is elfékezte magát ugyan ott, és akkor mondtam hogy részemről eldőlt."

hogy ne unatkozzunk, azért én ezen is tudnék még csavarni kicsit... ;] arról a pályáról beszélünk, ahol egy jó pilótát lehetetlen megelőzni. Rosberg jó pilóta. éppen szándékosan is belehibázhatott, ha van egy kis esze. ;]

(#41036) Malibutomi válasza Malachi (#41035) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Miért tenne szándékosan flat spotot a kerekére?

(#41037) Malachi válasza Malibutomi (#41036) üzenetére

Malachi
addikt

a lényeg, hogy azzal a logikával, amit itt alkalmazunk BÁRMI belemagyarázható a pilóták viselkedésébe. mindenre találhatnék indokot ha most igazán nekifeküdnék.

szóval érdekesek ezek az eszmefuttatások, de ha igaz, hogy mindig a legegyszerűbb magyarázat felel meg a valóságnak, akkor Rosberg direkt hibázott, (mert VB akar lenni és ez nem angolkisasszonyok teadélutánja) Hami meg ezért pipa rá, hiszen Monacóban az nyer, aki a pole-ból indul. ha alatta van az egyik legerősebb kocsi.

(#41038) #70869248 válasza Malachi (#41035) üzenetére

törölt tag

De azért dőlt el mert mindkétszer jó helyről fékezte el magát, és mindkétszer a bal első blokkolt, az időmérő vitatott eseténél meg a jobb első. :)

Itt két elég rossz felvétel:
időmérő: [link]
és egy elfékezés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#41039) mefistofeles

Fuh, gyanítom ez fog menni a következő futamig......
Most is azt mondom, hogy akik itt pro és kontra kijelentik Rosberg manőveréről a tutit azok sem tudják, ugyanúgy ahogy a versenyfelügyelők sem! A telemetrián ugyanaz van mint amit a felvételen is látsz, csak ezerszer részletesebben. itt elfékezte, itt erre húzta-ott arra stb. Ebből tökéletesen le lehet modellezni a fizikát de azt nem, hogy adott pillanatban mi járt a pilóta fejében!
Igazából annyit lehet csak (szerintem) tudni, hogy:

pro. A manőver ilyen tökéletes kivitelezéséhez, tervezés kellene. Nem is törik az autó, Hamilton utolsó köre fuccsba megy, a versenyfelügyelők nem találnak semmi gyanúsat. Úgy gondolom, hogy ezt így a világ legpengébb sofőre is tízből egyszer tudná megcsinálni! Rosberg pedig nem a világ legpengébb sofőre.......

kontra. Ennél jobb pillanat nem létezik megtörni Hamilton lendületét! Ha megnézzük a történést és a következményeit (amik Monacoban gyakorlatilag determináltak) akkor szinte üvölt, hogy meg kéne próbálni. Hogy sokat bukhatott rajta Rosberg? Nyilván. Nem két gombóc fagyi hanem a VB cím a tét. Az eddigi futamok alapján úgy sem neki állt a zászló. Azt viszont mindenki tudja, hogy Hamilton legnagyobb gyengéje a nem éppen betonstabil idegrendszere. A mentális állapota legalább annyira befolyásolja a teljesítményét mint mondjuk a fizikai. Pilótaként (mint itt is a többség) jobbnak tartom Rosbergnél. Hogy igazából megakasztotta e német csapattársa az a következő futamon fog kiderülni....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41040) nord_ válasza mefistofeles (#41039) üzenetére

nord_
veterán

de azt nem, hogy adott pillanatban mi járt a pilóta fejében!

Azt Rosberg elárulta a metakommunikációjával... tankönyvbe illő módon mutatta be, hogy ha valakinek vaj van a füle mögött, akkor hogyan nem kell viselkedni, milyen mozdulatokat kell(ene) mellőzni.

(#41041) mefistofeles válasza nord_ (#41040) üzenetére

Azt már nem vizsgálták.... de tény, mikor kiszállt az autóból, igen csak zavartnak és bizonytalannak látszott. Egyáltalán nem az időmérő megnyerésének az öröme volt ez!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41042) -Mike-

-Mike-
addikt

Mercedes GP:
Lewis Hamilton - Ret 1 1 1 1 2
Nico Rosberg - 1 2 2 2 2 1

Ferrari 2004:
Michael Scumacher - 1 1 1 1 1 Ret
Rubens Barrichello - 2 4 2 6 2 3

McLaren 1988:
Ayrton Senna - DSQ 1 Ret 2 1 1
Alain Prost - 1 2 1 1 2 2

Williams 1992:
Nigel Mansell - 1 1 1 1 1 2
Ricardo Patrese - 2 2 2 Ret 2 3

Williams 1996:
Damon Hill - 1 1 1 4 1 Ret
Jacques Villeneuve - 2 Ret 2 1 Ret Ret

(#41043) #70869248 válasza mefistofeles (#41039) üzenetére

törölt tag

Schumacher-nél még én is így gondoltam, sőt akkor azt mondtam hogy nincs joga az embernek kétségbe vonni egy 7* világbajnok hitelét.
Még is megtették, eldöntötték mi járt a fejében és hogyan hibázott. Az nagyon méltánytalan volt sztem.
Itt sejtettem hogy nem lesz nagy döntés, ahogy már leírtam senkinek nem volt érdeke, nem volt rivális versenyző vagy csapat aki ütné a vasat, nyilatkozna keményeket...stb.

Rosberg-nek is van hitele nálam, mint mindenkinek alapból..de azt el is lehet veszíteni...és én most ezt úgy láttam hogy megcsinálta, el is vesztette (nem hal bele).

(#41045) IreN!CuS válasza Pompi (#41029) üzenetére

IreN!CuS
őstag

Ez csak azért vicces mert ők meg ahhoz nem vágnak jó képet hogy Hamilton nem vágott jó képet ergo ők is hisztis bunkók :U Vagy hogy is van ?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#41046) predator00

predator00
tag

javaslom nevezzük át a topicot elfékezés 2014re montreal-ig ;]

(#41047) -Mike-

-Mike-
addikt

Brawn vs Merc (mintha kicsit fejlődött volna ;] )

(#41048) mefistofeles válasza predator00 (#41046) üzenetére

Egy hete még "miért basznak ki Kimivel a ferrarinál" volt a neve.. :DD

(#41049) villamos válasza predator00 (#41046) üzenetére

villamos
őstag

Átfolyás? ;]

...pityiputty.

(#41050) adman

adman
tag

és miért Rosberg ment elöl? ill miért Hamilton ment később, ami általában kedvezőbb?

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.