Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) #25954560 válasza Agyzuzo (#3597) üzenetére


#25954560
törölt tag

hat azt mar tudod-e, hogy az a lisztmennyiseg, amihez ennyi adalek kell, hany negyzetkilometer husi bepanirozasahoz kell? :)

hm, valamirol lemaradtam. a futas miert nem tunteti el a folosleges zsirt?

(#3602) szancsika válasza Agyzuzo (#3597) üzenetére


szancsika
tag

Hmm... es ha ezt mind belekutyulod hany szelet hust tucc kisutni ?:) es azt mind megeszed?:))
Kivancsi leszek milyen volt elnefelejcsd irni.... foleg a paradicsomlevespor erdekelne h hogy kerul az a rantotthusiba (nah meg a 3ek barnacukor)... nah mind1 majd mesled el :))

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3603) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nem t'om ez mekkora adaghoz van, ez elvileg a Kentákifrájdcsikön titkos fűszerkeveréke, amitől olyan faja lesz a panírjuk. Nem fogom az egészet felhasználni, vagy az evőkalat lehet kicserélem teáskanálra a teáskanalat meg csipetre. :) Kéváncsi vagyok, a barna cukker meg a paradicsomakármi kicsit engem is meglepett, lehet azt kihagyom a buliból majd. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3604) Agyzuzo válasza #25954560 (#3601) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tünteti, a nem éppen fölösleges izommal együtt. Az izom javára.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3605) Agyzuzo válasza DigitXT (#3599) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én mindig is Agyzuzo voltam (anno ezzel a nick-kel kezdtem el CSézni). Egyébként van, amit nem lehet megoldani másképp, mert az ember vagy csinálja, vagy nem. Ez a siker titka. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3606) #25954560 válasza Agyzuzo (#3604) üzenetére


#25954560
törölt tag

akkor rendben van. azt tudtam h a nemlabizmot nagyon epiti lefele

(#3607) szancsika


szancsika
tag

Fogytam 1 dkg-t :D

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3608) fendre válasza szancsika (#3607) üzenetére


fendre
tag

1 deci vizzel kevesebbet ittál ma? Bocsi nem tudtam kihagyni ;] :B

(#3609) szancsika válasza fendre (#3608) üzenetére


szancsika
tag

Nem, reggel merem ehgyomorra meg vizet sem iszok es WC utan merek...:)
Amugy a kilokkal csak ''jaccadozom'' centiket merek :)) Az maratt a regiben :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3610) szucsi válasza szucsi (#3464) üzenetére


szucsi
őstag

93 :)):DD:C

(#3611) szancsika


szancsika
tag

huuu voltam bicajozni...toook izmos a vadlim ;) Feszitem es szepen laccanak az izmocskak es haj mar nincs rajta:) tok izgi :)) Mar csak terdtol felfele kell fogyni :D

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3612) tildy válasza szancsika (#3611) üzenetére


tildy
nagyúr

Háal jóégnek nekem a vádlimmal sosem volt gond. Azt akármikor feszítettem, látszottak az izmok. Viszotn a comb az egy necces téma.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3613) szancsika


szancsika
tag

nekem sem volt kulonosebb de talan pici husi volt rajta (vagy az izmokat hordtam tul lazan) de miota hegyen masuok fel le reggel este egeszen megkomolyodott a vadlim :) egyebkent 57kg vok, a multhetihez kepest 6dkg fogytam :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3614) Musztáng


Musztáng
tag

Találtam végre egy tök jó műzlit: egyáltalán nincs benne cukor.:)
Ennek nagyon örülök!:DD

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#3615) fLeSs válasza Musztáng (#3614) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én 2 hónapja ilyet eszegetek, ügyes vagy. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3616) Musztáng válasza fLeSs (#3615) üzenetére


Musztáng
tag

Hát nálunk ám nem jellemző, hogy ilyet is lehet találni! Már vagy egy éve járom a boltokban a műzlis polcokat, de csak azok az utálatos cukrosak voltak.:(
Reggelire meg szeretem a tejet és az a műzlihez tök jó!

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#3617) Agyzuzo válasza Musztáng (#3616) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A tejben levő tejcukor is tök jó. Akkor viszont hiábase cukormentes a műzlid. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3618) tildy válasza Agyzuzo (#3617) üzenetére


tildy
nagyúr

Amennyi cukor a tejben van, bbiztos attól fog elhízni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3619) Agyzuzo válasza tildy (#3618) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Bbbbiztos... :D
Sok kicsi sokra megy.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3620) szancsika


szancsika
tag

ahh nem lesz idom biciglizni :((
2-re viszem a kutyat fodraszhoz...
mos meg a hajam tiszta festek.... grr merges vok... jah es mek utanna dolgizni:(

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3621) Musztáng válasza Agyzuzo (#3617) üzenetére


Musztáng
tag

Ne legyél már annyira oda! Elég butuska vagy ha a laktóz és finomított cukor közé egyenlőségjelet teszel!;] Ha olyan okosnak képzeled magad, akkor tudnod kellene, hogy az kettő nem ugyanaz!:P A Norbi is megmondta! Amúgy meg a laktóz segíti a kalcium felszívódását. Van még mit tanulnod Agyzuzo pajtás...:U

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#3622) Musztáng válasza szancsika (#3620) üzenetére


Musztáng
tag

Ne legyél már ennyire elkeseredve, szancsika! Ha egy nap kimarad az még nem tragédia! Nem a biciklizéstől fogysz, hanem az étrendedtől!:)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#3623) fendre válasza Musztáng (#3621) üzenetére


fendre
tag

LOL :DDD:)) Azért ugyan nem mindenben értek egyet Agyzúzóval, de az biztos hogy a fórumozók 98+ %át a seggébe dugja helyes táplálkozás, ill. edzés terén :C

(#3624) fLeSs válasza Musztáng (#3621) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Norbi megmondta, hogy a jóminőségű válogatott alapanyagokból összeállított virslijét egyed (amiben 2000 ft-nyi hús van :Y :R), és te eszed is. :P :D
Nemtom kinek kéne mit tanulnia... Sztem sokkal több dolgot elolvasott a témában mint te vagy (rajtam kívül :D) bárki más a topikban.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3625) fendre válasza fLeSs (#3624) üzenetére


fendre
tag

3 mp-et rádvertem :))

(#3626) szancsika


szancsika
tag

en megmondom a frankot, mindenki olvasgasson utanna es aki akar tejet inni az igyon aki nem nem...:)
en nem iszok :D

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3627) fendre válasza szancsika (#3626) üzenetére


fendre
tag

Még jó hogy utálom a tejet

(#3629) DigitXT válasza fLeSs (#3624) üzenetére


DigitXT
félisten

Szvsz ezt már kitárgyaltuk, és inkább az a baj, hogy Agyzúzó - nem csak itt - nagyon el van szállva magától...:((( #3621-re: téged seggbe szokott dugni?;]

(#3630) fendre válasza DigitXT (#3629) üzenetére


fendre
tag

Tanulj meg olvasni ;]

[Szerkesztve]

(#3631) Agyzuzo válasza Musztáng (#3621) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Amúgy meg a laktóz segíti a kalcium felszívódását.''

Jujujujujjuuuuuuuj... Most megyek és sírva kaparom a falat. Ekkora iszonyatos nagy ökörséget mondani azért húúúúú. :DDD Jááááááááááááááááááj. :D
A tejcukor pont olyan szar, mint a finomított cukor, egy kurva szóval sem mondtam, hogy ugyanaz! De ugyanolyan szar!!!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3632) Agyzuzo válasza DigitXT (#3629) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jah, el vagyok szállva, mert nem csak a Norbi könyvére alapozom a tudásom. De rossz ember vagyok. :D De ha ennyire bassza a csőröd, akkor nosza rajta, ugorj neki a témának és amint a tudásszinted ráver az enyémre, én meghajlok előtted!!!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3633) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kezd elfajulni a téma: ''ráver'', ''seggbedug''. :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3634) DigitXT válasza Agyzuzo (#3632) üzenetére


DigitXT
félisten

Engem csak az akaszt ki, hogy bármely témában látom a véleményed, az olyan radikális, mintha csak te, és a te gondolataid léteznének az egész világon, és az lenne az örök igazság, sőt, aki egy kicsit is mást mondana az hülye, gyenge, jellemtelen, befolyásolható, és még sorolhatnám, hogy hogyan szoktál jellemezni embereket, akik nem pendülnek tökéletesen egy húron veled. De szvsz ezt majd a RING-ben beszéljük meg, ha egyáltalán lesz kedvünk: legközelebb hétvégén leszek szélessávú net közelében, addig csak ''kocanetezek''.:))

(#3635) DigitXT válasza Woodslave (#3633) üzenetére


DigitXT
félisten

LOL!:C

(#3636) Agyzuzo válasza DigitXT (#3634) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Erre azt t'om mondani, hogy a bizonytalan emberek nem viszik semmire, én meg fejjel szaladok a falnak, aztán vagy áttöröm, vagy nem. :D Az emberek többsége amúgy valóban gyenge és befolyásolható, ezt sajna nem én találtam ki, elég körülnézni magad körül. :( Egyébként annak mindig adok a szavára, aki nálam tapasztaltabb egy adott témában. Ez olyan, mint egy hierarchia. Aki (szigorúan a tudásszintet alapul véve) alattam van, az ne ugasson már le engem. És ez igaz viszont, én sem ugatom le, aki felettem van, hanem tanulok abból, amit mond. Előbb adok az orvosit végzett dietetikus haverom szavára, aki olimpikonokat készít fel, mint egy 56 kilós kissrácra, aki azzal oltogat, hogy dejó a tejcukor, mert a Norbi is megmondta, sz'al érted...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3637) Agyzuzo válasza Woodslave (#3633) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Remélem azért még személyiségi jogokat (még) nem sértünk, kollega. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3638) Woodslave válasza Agyzuzo (#3637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát ha nem rám vered stb. akkor nem:DDD Dobok egy mélt a wheypro ügyben.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3639) szancsika


szancsika
tag

Micsoda osztas megy itt kerem :)
Amugy mindent ki lehet probalni elobb utobb rajon az ember mi jo/rossz neki...
Agyzuzo asszem elegge utanaolvasott/kerdezett ennek a dolognak (tej, vagy barmi mas), en adok a szavara, mert azert o letett valamit az asztalra...sztem... Amugy lehet h rosszul latom, de nem azert mongya h ne igyatok tejet mer azt akarja h huderohadtul egesegtelenek legyetek meg a kalciumotok ne szivogyon fel :)) (en meg azt szajkozom h ez a tej ami a boltban van sosem latott bocit, akkor milyen tejrol is beszelunk?)
Norbi: igen igen o is letett valamit az asztalra, de pl az o update-evel en nem tunek fogyni, mivel alapbol igy ettem mindigis, megis van rajtam haj. Meg mig ezt a pulzusos dolgot nem tudtam hiaba ugrandoztam en Norbi kazira 180-as pulzussal, fogytam is a merleg szerint de valahogy a haj tovabbra is ott fityeget... persze h izombol fogytam tobbet...
En azt mondom sokkal tobbre megyunk ha meghalgatjuk 1mast, tapasztalatokat cserelunk, mintha nekiiugrunk a masiknak, hogy milyen rohadt magasan hordja az orrat...
Pl en elfogadom ha szoltok h valamit szarul csinalok, hajlando vagyok valtoztatni, mert lehet h tobbre megyek vele...
( Miota itt olvasgatok 3kg fogytam ugy, hogy sokkal kevesbe terhelem meg magam mint azelott, csupan csak azert mert probalok odafigyelni masok eredmenyeire, otleteire (Fless, Agyzuzo stb...))
El lehet itelni engemis a velemenyemert, en azert tovabbra is igy csinalom...

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3640) Agyzuzo válasza szancsika (#3639) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''(en meg azt szajkozom h ez a tej ami a boltban van sosem latott bocit, akkor milyen tejrol is beszelunk?)''

Pont ez az egyik fő indok. De ha mégis látott bocit, akkor meg milyet? Szteroidon nevelt, agyonhajszolt szerencsétlent. A parasztbácsi mezején legelő boci által adott tejben ELLENBEN még megtalálhatók a laktáz emésztését elősegítő enzimek. Ha nem lenne olyan cefet zsíros, még akár azt is mondhatnám, hogy jó kis tápszer. DE a fehérje-szénhidrát-zsír aránya abszolút nem optimális. Ugyanis a tej nagyrészt szénhidrátokból áll (meg vízből, természetesen), még ha az ember nem is érzi, de 1 literben biza ott figyel közel 50g CH, aminek nagy része tejcukor. Ez megdobja az inzulinszintet és mivel tejet általában nem magában issza az ember, fő étkezésként, onnantól kezdve minden CH szépen beépül zsírként (ha egy hízásra hajlamos embert veszek alapul, viszonylag lassú anyagcserével, amit mellesleg a tejtermékek tovább lassítanak). Hiába 1,5%-os a tej zsírtartalma, ha az ember kaja mellé issza, már bukta van. Egyébként a tejtermékekről en bloc el lehet mondani, hogy nem tesznek jót az ember emésztőrendszerének, a kalciumot pedig más forrásból is be lehet vinni (Bővebben: link). Amúgy közel sem a tej a legrosszabb, a tejföl, tejszín meg a legtöbb sajt még mindig odavágja a tejet a 10-50%-ig terjedő zsírtartalom miatt. Elmondható tehát, hogy aki DIÉTÁZIK és szeretné felpörgetni az anyagcseréjét, azoknak nagyon nem ajánlott, mert a végcélt minden tejtermékek hátráltatja. Ezért nem értem, minek erőltetni. :F Ez olyan ''egy lépést előre, kettőt hátra'' effektus.

Szancsi, neked csak így tovább. :R

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3641) szancsika válasza Agyzuzo (#3640) üzenetére


szancsika
tag

a kefir is kaksi?

amugy igyexem mar ''csak'' 57kg vok:)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3642) Agyzuzo válasza szancsika (#3641) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A kaukázusi kefír azt biztos jó, mert helyrekalapálja a bélflórát és segíti az emésztést, de hogy a sima kefír? Fogalmazzunk úgy, hogy ártani biztos nem árt (zsírszegény és a laktóztartalma is szinte nulla). Én csak kaukázusi kefírt nyomatok, ez az össz tejtermék, amit beviszek, biztos, ami biztos (na jó, olykor egy Túró Rudolf is lecsusszan :D). Amúgy kipróbáltam pár napja, hogy mi történik, ha benyomok fél liter tejet (az esti proteinem ittam meg tejjel), így 1 év tejmentesség után. Az eredmény az lett, hogy másnap nem mentem sz*rni. Úgy döntöttem a kísérletet nem ismétlem meg. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3643) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!

Elértem a 73 kilós léleketani határt,ezért hirtelen vissza szeretnék esni 69 köré
Amit gondoltam :scitec reform+fehérje.Heti 4 szobabicikli,45 percig .és 3 keményebb edzés hogy ''életben'' tatsam az izomsejtjeimet.
Namost a kérdés mi legyen az edzésterv?
Van otthon egy multifunkciós gép ,nem a fekvenyomos verzió ,hanem amin csak ülni lehet .Van egy ekliptikus futó ,és egy rakás súlyzó.
A kérdés : Fogyással egybekötött izomformálásra,mi a javaslat?
a kúrát aktívan szeptember végéig tudom csinálni,azután amax heti kettő ,három.


Köszönettel.

(#3644) szancsika válasza Agyzuzo (#3642) üzenetére


szancsika
tag

termeszetesen enis csak kaukazusi kefirt iszok delutan 1-et, a sima poharast nem szeretem mer olyan egybetutymo az egesz...
mellesleg ilyen felmarodasok vannak a gyomromba (helikobakterium rlz) es ezt iszom azota reggelente nem faj, remeltem h ez nem karos :))

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#3645) Agyzuzo válasza gorlin (#3643) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hááát, szabadsúlyos alapgyakszikat tudsz leginkább csinálni. Mivel az otthoni lehetőségeid inkább csak átmozgató edzést tesznek lehetővé, ezért azt javaslom, eddz úgy, hogy 1 nap edzés, 2 nap szünet és minden edzésen egész testre. Guggolás, bicepszezés, tárogatás, vállból nyomás, oldalemelés, hasprés, lábemelés (vhogy ezt a fekvenyomást is meg kéne oldani) mehet, 1 órára lődd be a dologt, +/- 15 perc.

Kardiós elgondolás tökéletes, pulzusra ügyelj (120-130 között maradjon), egyenletes sebességgel csináld. ReForm napi 3x2 kapszula mehet éhgyomorra, fehérje reggel, edzés után és lefekvés előtt, szigorúan vízzel.

De a legfontosabb, a kaja.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3646) fLeSs válasza gorlin (#3643) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Hát nekem a Reform nem jött be, itt áll egy féldoboznyi, majd vmikor kidobom.
A kaját is csökkenteni kell, de amúgy a hozzáállásoddal nincs gond, legalábbis amit leírtál. Aztán ezt betartani már egy másik dolog. :)
Edzésterv: mind3 napon teljes test max 1 óra alatt, nagyobb testrészekre (láb, hát, mell) 2 gyaksi, kisebbekre (váll, vádli, bicepsz, tricepsz) 1 gyaksi, alapgyakorlatok, de azokat is max kinyomott súlyod 60-70 %-val csináld, és ne menj el bukásig. Ezzel szépen kiüríted a glikogénraktárakat.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3647) gorlin


gorlin
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Flessnek:
Már egyszer fogytam kb 25 kilót és a reformnak is! köszönhetem.
A reformot amikor először megvettem,szépen szedegettem,edzegettem de nem volt semmi hatása.Aztán megvettem mégegyszer ugyan ez volt.
De harmadszorra amikor komolyan elkezdtem a szobabiciklit nagyon keveset ettem tökéletesen bevált.Csökkenti az éhségérzetet ,energiát ad ,átlendít.ugyhogy nem vagy egyedül akinek nem jött be az első doboz(ha az első volt)



A gondom,amiért mégis megkérdeztelek titeket az az,hogy amikor 64-65 kilós vóltam azt mondták rám hogy úgy nézek ki mint egy beteg rákos ember aki most szökött a korházból:) Nem igazán volt rajtam izom
Viszont genetikailag csípőre ,combra szedem fel először a súlyt :( ezért sok az a 73.Össze szeretném kombinálni a sulyzózást,és a biciklizést hogy normálisan nézhessek ki akár 69 kilósan is

(#3648) tildy válasza Agyzuzo (#3636) üzenetére


tildy
nagyúr

EZ tényleg ring topicba való. De örülök , hogy más is észrevette mekkora egód van.
Szal lehet fejjel menni a falnak, csak aztán sokan bunkónak tarthatják az embert:U De mint mondtam ez nem ide való. Sőt.
De én is osztom digitxT véleményét, ugyanis véleményt többféleképpen lehet mondani. ÉS ha a nagy tudás nagy egóval párosul az bizony igencsak ellenszenves. Ennél már csak az ellenszenvesebb ha ksi tudás nagy egóval.


Hogy on is legyek: én midnen reggel egy pohár tejeskávéval kezdek, ha nincs itthon reggelire semmi,és utána irány a klotyesz matyesz rögtön .Na félre ne értsd, nem indul el a has, hanem csak a szokásos tejeskávé utáni ... . sőt többször ''eszem'' vagyis iszom tejet naponta, étkezések helyett.
Szal úgy tűnik ez is egyén függő, nekem bizony nem változtat az emésztési dolgaimon semmilyen irányba.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3649) Agyzuzo válasza tildy (#3648) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Ennél már csak az ellenszenvesebb ha ksi tudás nagy egóval.''

Erről eddig egyedül te tettél itt tanúbizonyságot ezen a fórumon, több ízben is.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3650) fLeSs válasza gorlin (#3647) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mindenki máshogy fogyózik.
Én tavaly fogytam 40 kilót, és nemhogy a reformot, de még a fehérjét sem ismertem. :D Csak azt az étrendet, amit a dietetikus összeírt.
A mostani fogyódiétámban elkezdtem szedni a reformot, és megállt a fogyásom, aztán lehet, hogy ha nem kezdem el szedni, akkor is leáll, de most abbahagytam, és ismét fogyok. :D Ez ilyen dolog. Többet nem veszek.
Nekem az alfa burn+cuts2+carni x válik be.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.