Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz adalbert1 #38633 üzenetére

    Arnold Schwarzenegger is sokat dob rajtuk, kár hogy neki sincs valami méltó utódja a vásznon (oké, Statham nem rossz, de sose lesz egy ilyen karakter, miképp Vin Diesel se)
    looool statham, az meg ki a fsz??? meg dízel....
    ember, ne viccelj már, Schwarciról plakátok voltak a falamon, Conantol kezdve a bodybuilderes posztereken át, stallonésak meg a batman mellett megfértek
    az ilyen diszpintyekről hol vannak poszterek meg kártyanaptárak??
    peace..

    ch003067. igen, meg is lehet nézni, egyszer, de könyörgöm, hol volt a filmben az, ami azon a redvás képen van?? amiről azt gondolod, jó kis parás lesz, jön majd a remegő kislány feléd... lofsz nem volt benne. hetek ota nem néztem meg, azt hittem, nem merem majd egyerül, mert annyira jo kis direkt paráztatos lesz, erre volt benne pár kisgyerek csáklyával, meg a szokásos bárgyu körités hozzá. jajj, kaptam egy házat, az isten háta mögötti erdő kellős közepén, amirol persze még mitoszok is zengenek, két gyerekem nem is akar itt maradni, term. se villany, se viz, semmi, csak vér a falon, nem baaaaj, maradunk, gyerekek, mert bár van terepjáronk, meg kajára pénzunk, mostmár itt kell maradnunk, mert nincs hova mennunk, mostmár ez az otthonunk... aztán beeseteledik és érkezik is az elso zaj, jaj mi volt ez, á, csak álmodtam.. aztán nappal, pár érdekesebb nesz, aztán ujra éjjel, és mostmár megjelennek a gyerekek is, aztán már tudod, még két éjjelig fog a film tartani, a végére pedig vagy meghalnak, vagy tuléli valamelyikuk.. (gyerekek előnyben, természetesen, ők ilyen filmekben nem halnak meg, csak a felnőttek)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák