• szpal17

őstag

Tegnap estig bírtam Fifa nélkül...
    Mondom megnyerem ezt az új kupát, hátha visszajön kicsit a kedv tőle.
    Harmadik nekifutásra sikerült végülis megnyerni...az első kettő kiesésem megint no comment. Elsőnél az elődöntőben egy olyan gyerek ellen akinek 2 kapuralövése volt egész meccsen és 4 tizit kapott és nyert 4-3-ra. Vezettem 2-0-ra...3-1-re, úgy éreztem, hogy ez nagyon sima, jöttek a helyzeteim még 3-1-nél is...erre mindent lefújt neki ez a paraszt. Jól nézett ki az eredményjelző. 4 Remy gól (PEN) Oké...elfogadtam.
    Másodiknál még a 8 között játszottam egy a már DIV 1-et megnyert gyerekkel (mez), ami a játékán egyáltalán nem érződött...Vezettem simán itt is 3-1-re...75. percnél talál egy kipattanót és 3-2...semmi gond tartom a labdát, támadgatok...esélye nincs úgy érzem, erre 89. és 90. percben szlalom, kipattanó és 4-3 oda.
    Harmadjára sikerült megnyerni, de a döntőben a gyerek valamit kapcsolgatott, mert az eredménytől függően változott a játék sebessége. Lehet benyomta a torrentet, amikor vezetett 1-0-ra és belassult az egész. 1-1-nél megint gyors lett és így tovább egészen a tizi párbajig. Ott nyertem szerencsére.