Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4Me


L4Me
csendes tag

Hali!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy merre lehet kapni 10 cm-es hideg katód fénycsövet? Mindenhol csak 30-as van... Pedig létezik 10-es is, csak még nem sikerült megtaláljam :)

thx..

(#2) Satan-Claus válasza L4Me (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Isten hozott a klubban, a csakis kék 30cm-es fénycsövek világában. Ha bárhol találsz másfélét (a trikolort leszámítva), akkor feltétlenül szólj nekem is! :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) klepto válasza L4Me (#1) üzenetére


klepto
addikt

Má enézést kívánok, lehet hogy én vagyok a hüjed, de mi a fene az amiről bezséltek?????????? :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) telcom


telcom
tag

Csináljunk tizeset. Miénk a piac és a milliók. :P

telcom

(#5) Den válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


Den
veterán

veszel egy 30-ast abból kijön 3 10-es :DDD

www.simson4t.hu

(#6) mumus


mumus
csendes tag

E-connect>1900 nettó a neon cooler master.
Fénycső passz :(

<A Href="http://www.konaworld.com" target="_new">http://www.konaworld.com</A>

(#7) andorpapa válasza L4Me (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Sajnos a fénycső problémádra nem tudom a választ. A ventivel kapcsolatban viszont azt akarom mondani, hogy a kétezervalamennyi forint nem sok, inkább kedvező ár! Az Antec ventik nettó 3600 körül mozogtak anno, ahhoz képest most már sokkal kedvezőbbek az árak, és mondjuk egy Cooler Master sok módon definiálható, de a ''gagyi'' szó biztosan nem alkalmazható.

Egy nem LED-es, minőségi venti is hasonló áron van. Ez nem sok. Csak első látásra. És hogy hol lehet kapni? Mivel pécsi vagyok, így boltot nem tudok mondani, de már több topicban is a következő választ adtam: látogasd meg az általad ismert boltok online árlistáját, és ahol találsz olcsón, ott vedd meg, és kész. Fogadni merek, hogy fél órán belül három helyen is megtalálod azt, ami neked kell. Tapasztalat, hogy az ilyen kérdés gyakran nem hoz eredményt, jobb, ha te nézel körül.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#8) atus7377


atus7377
tag

Ha jól emlékszem az overclock-nál lessz.Mindjárt megnézem.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#9) atus7377


atus7377
tag

Bocs,mégse.Mikor én vettem még volt rövid is és más színű is.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#10) L4Me válasza andorpapa (#7) üzenetére


L4Me
csendes tag

Köszi a válaszokat..
andorpapa: hmm, akkor azt hiszem nem is várok olcsóbbra, köszi szépen :)

10cm-es ccfl biztos létezik, mivel a coolink magyar oldalán is fent van, bár a q..rty computerben azt mondták, hogy még nincs az importőrnek sem, szóval egész országban nem kapható.. :o most egy 30-as tricolor figyel a gépem oldalában, a 10-es valahova az elejébe lenne jó...

(#11) L4Me válasza klepto (#3) üzenetére


L4Me
csendes tag

klepto: ilyen neon-féle csodákról beszélünk, amit a gépbe rakva szépen színezi a levegőt ;) szóval design (majdnem) mindenekelőtt!

(#12) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Hi!
www.demostudio.hu. Itt van ledes Coolermaster venti 1900+sarcért.
Ha talál valaki 10-es cc-t az sikíccson nekem is. Most egy 30-as van, de kellene még bele egy a teljesség kedvéért... :))

Plumpy - A kultúrbölény

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.