Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fellendülőben a távcsőbiznisz! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) azzio


azzio
aktív tag

Tegnap barátnőmmel éppen kifelé igyekeztünk egy Jászai Mari téri üzletből, amikor egy binokuláris messzelátó termékmenedzser (távcsöves cigányasszony) megállított, és eladásra kínálta portékáját. Kérdésemre elmondta, áfás számlát nem tud adni. Erre továbbhaladtunk. A zebránál azonban utolért minket, és azt mondta:
''Há' drágá kicsi szívejim, há' tudják mijen óccsóé' ádom?''
Közöltem vele, hogy el sem tudom képzelni, majd rátértem a fícsörök elemzésére, miszerint infrás-e a kérdéses műszer. Hát, kanyar nélkül érkezett a válasz, infrás. Sajnos időközben zöld lett a lámpa a zebránál, ezért a biznisz elmaradt...

Gondolom már Ti is észrevetétek, hogy ezek ellepték a várost. Mindenhol, minden aluljáróban, téren, minden sarkon beléjük botlunk, nem lehet férni tőlük. Még a Kossuth téren is, ahol lépten nyomon rendőrt látunk, még ott is...

Mi ez a távcsőbiznisz? Felborult a távcsőszállító kamion? Vagy valamelyik helyi maffia ''felvásárolta'' a ruszki katonai távcsöveket, aztán kizavarta a rabszolgáit az utcára velük? Vagy mi? Néha vicces dolgokat lehet belőle kihozni, de zért alapvetően felháborító :(

(#2) atus válasza azzio (#1) üzenetére


atus
senior tag

Olyan két hónapja volt erről cikk az indexen:
[L]http://www.index.hu/politika/bulvar/okkula0304/[/L]
Pár hete voltam BPn, és akaratlanul is sikerült távcsőárusokkal találkoznom. Fura...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#3) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

ES valoban infras?
Mert ha igen veszek egyet joool:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#4) Kígyó válasza atus (#2) üzenetére


Kígyó
senior tag

Rég röhögtem ilyen jót! :DD

(#5) atus válasza KERO_SAN (#3) üzenetére


atus
senior tag

Olvasd el a linket...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#6) Polesz


Polesz
addikt

Akkor úgy látom beértük pestet :) Itt Egerben is tolják az arcunkba a távcsövet jól :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#7) KERO_SAN válasza atus (#5) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Fenébe, pedig epp indultam volna:(
Nem baj, majd ha gazdag ember leszek veszek magamnak egyet, es majd megyek a sotetbe kommandozni :>>

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#8) azzio


azzio
aktív tag

Infrás jahh :)

(#9) atus válasza KERO_SAN (#7) üzenetére


atus
senior tag

Vegyél Sony cuccost, azon van Nightshot. Csak ''kicsit'' drágább... :-/

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#10) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ehe. A kökin meg a horgászbot az új divat. Két méterenként a pofámba tolnak egyet. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#11) KERO_SAN válasza atus (#9) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ahh nekem olyan kell mint ami a kommandosoknak van, amin van zoom, meg celpontkereso menu...:D:D:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#12) localhost


localhost
Közösségépítő

Jaj de jó, hogy figyelmeztettetek!
Nagyon régóta szeretnék egy távcsövet. Most írtam egy e-mailt a nejemnek, hogy nehogy vegyen egyet, ha rátukmálják, akkor se!

Az igazsághoz tartozik, hogy valóban írtam egy e-mailt, de a végére 30 cm-nyi smiley-t raktam, mert tudom, hogy a nejem van olyan megfontolt, hogy nem a Deák téri aluljáróban venné.

De hogy lehet, hogy én még egy távcsőárust sem láttam? :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) jeges válasza localhost (#12) üzenetére


jeges
senior tag

Bekötött szemmel hiába is próbálkozol :DD

(#14) tocsa válasza azzio (#1) üzenetére


tocsa
senior tag

Honnan a rákból szereztek az indus-parti székelyek ennyi cuccot vazze. Rohadjanak meg, mert 100%, hoyg valahonnan csórelték. Tegnap én is megrökönyödtem, amikor még a Kossuth térnél is tukmálták.

Mesélek pár nem távcsöves esetet, mely velünk (család történt meg). Figyeljetek, mert tanúságokat lehet levonni.

1.
- A papucsokra lennénk kíváncsiak. Hanyas méretűek vannak?
- Há' dá' hányas lábra kell?
- Hányas a papucs?
- Há' hányas a lába, mekkora kéne?
- Arra lennék kíváncsi, hogy hanyas a papucs?
- ...
Otthagytuk a picsába. Nyilván arra ment ki, hogy mondasz egy számot, konkrét esetben 47, azt rávágja, hogy milyne szerencse, mert ez pont akkora.

2.
- Há' dá' nézze meg ezt az eredeti bőrdzsekit. Csak 10.000 forint!
Apám elkéri. Megnézi, szépen kifordítja, megnézzük a varrást, látszik, hogy műbőr. (Egyébként télleg elég profi műbőr. Hogy mennyire tartós, azt nem tudtuk meg.)
- Ez műbőr!
- Há kírem szípen, há esküszöm, hogy ez eredeti bőr.
- Nem mondja már nekem, hülyének néz? Látom a varrásnál!
- Há jó, műbőr, de nem kell 5000-ért?
- Nem.

Azért dícséretes a vérbeli kereskedő szellem, így is eladná. Csak azt utálom, hogy át akarják baszni az embert, meg a cuccot nyilván valahonnan csórelik, a bevételből egy huncut garast nem lát viszont az állam.

Meséljek még?

3.
- Milyen vastag ennek a narancsnak a héja?
- Há kírem szípen ez _pápírvékony_! Méjzédes az ize nekije.
- csak azért kérdezném, mert cukros csemegét (rágcsa) szeretnék készíteni a héjából, és ahhoz vastaghéjú kell.
- Óóó kírem szípen, há ez jó lesz ahhoz.

Aztán persze nem vettünk, mert nyilván citrom savanyú volt és nem mézédes. Az pedig hihető, mint ahogy a végén kiderült, hogy valójában elég vastag a héja.

Na üdv!
:DD

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#15) Grey válasza tocsa (#14) üzenetére


Grey
tag

:DD:DD:DD

(#16) Peet


Peet
senior tag

Huh, én is összefutottam egy távcsőárússal.

Lehet azért árulnak mostanában sok távcsövet, mert a cigányok tudják, hogy még messze van az az EU, de így távcsővel addig is gyönyörködhetünk benne. :DDD

(#17) anulu


anulu
félisten

Jóapámmal voltam vásárolni, és tukmálgatta egy fazon ezt a távcsövet... Hát ne tudjátok meg. Ha már láttatok erőszakos, bunkó, tapló köcsögöt... cirka 1,5 mondata után elkezdett izzani a bakancsom orra, és az volt a szerencséje, hogy apám elhajtotta, különben olyanj tuti 47-es szájat csinálok neki, fogat nélkül, hogy csak pislog...

amúgy meg röhelyes ez az egész!!!! így ennyi. bezzeg, ha szalacsi bögréket árulnának! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) anulu


anulu
félisten

...fogak nélkül...
...Szalacsi...

ennyi a helyesbítés :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) localhost válasza anulu (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nagyon Off

Ti aztán tudtok, ezen a héten ez már a második!

Azért mert röhelyes, szájba kéne rúgni ?????

A másik felemlített esetben másvalaki azt találta szintén röhelyesnek, hogy egy srác szándékosan el akarja rontani a monitorját.
Ő a röhelyes eset megoldását abban látta, hogy téglával szájon kéne vágni a srácot.

HÁT HOL ÉLTEK TI VAZZZZZE! :((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Énis összefutottam egyel a budai skálánál, és nekem van(nak) otthon rendes távcsöve(i)m, ezért kiváncsiságból megnéztem mien is az övé. a fickó meg aszitte venni akarok, és nmyomta nekem az árakat.: 22 ről indult, és mikor mentem, könyörgött, hogy 5 ért vigyem el...Szal szerintem, ha valaki venni akar egyet, akkor 4 re le tudja alkudni.
Szvsz annyit bőven megér /első ránézésre/ boltban a ~10000 s kategóriában nem
kapsz sokkal jobbat az tuti, jár hozzá táska is, viszonylag masszív, szerintem nehezen törik. Egyetlenegyszer néztem bele, nem tudom, hogy milyen minőségű az optikája, valszeg nem egetverő, és hogy miért narancsos színű a lencséje, arról halvány fogalmam sincs...

(#21) azzio válasza localhost (#19) üzenetére


azzio
aktív tag

Hát igen, egyesekben felmegy a pumpa, ha ilyet látnak. Bennem is bár én nem szeretem a balhét. Nem verekedni kell itt, hanem a rendőrségnek láblógatás helyett ezzel foglalkozni...

Múltkor szintén a Móriczon:
Cigányasszony vs. közterületes: az engedélyen ment a vita, ami az árus szerint a kocsiban maradt, de nem hagyhatja magára az árut. És a téma ennyivel lezárult. 3 méterrel arrébb 2 rendőr beszélgetett karbatett kézzel.

(#22) Agyzuzo válasza localhost (#19) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Cs méregből mondja, nem csinálja. Inkább zsémbeljen az ember, addig jó. Ha mindenki mindent komolyan gondolna abból, amit leírna, akkor patakokban folyna a vér az utcákon...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#23) Agyzuzo válasza azzio (#21) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Bennem nem ettől megy fel a pumpa, áruljon amit akar, nem kötelező megvenni... Én a tolvajokat utálom.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#24) Matthew


Matthew
senior tag

Hat ez nem semmi, mar hozzank is elertek. Cegleden lakom, hetvegen bejott egy ipse az udvarba, tavcsovet akart eladni de fater ugy elhajtotta hogy orom volt nezni:DD

(#25) Phantom válasza joysefke (#20) üzenetére


Phantom
tag

Hello

Bizonyos színű üvegek kiemelik a mozgást (jobban észre lehet vele venni, ha elmozdul valami a képen.) Biztos ezért színezett.

Meg természetesen azért, hogy rá lehessen fogni az infráz :DD

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#26) azzio válasza Agyzuzo (#23) üzenetére


azzio
aktív tag

Áruljon amit akar: engedéllyel, üzletben (vagy árusításra kijelölt egyéb helyen), adózva, és ha szeretnék venni valamit, akkor odamegyek hozzá, és megveszem, ha pedig éppen mennék a dolgomra, akkor ne álljon az utamba és ne szóljon hozzám, mert nincs rá időm és nem vagyok rá kíváncsi.

(#27) Polesz válasza azzio (#26) üzenetére


Polesz
addikt

Jártál már Bécsben a híres máriafilherstrasszén??? :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#28) pojakcs


pojakcs
senior tag

Balatonmáriafürdő-alsó kis kocsmájában láttam a minap az etnikumot távcsövet árulni. Azaz csak próbálkozott vele. A helyi közönség nem izgult rá a látcsőre. :)) El is húztak gyorsan.

Üdv: Csaba

(#29) localhost válasza pojakcs (#28) üzenetére


localhost
Közösségépítő

''El is húztak gyorsan.''
Kik? A helyi közönség? :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) pojakcs válasza localhost (#29) üzenetére


pojakcs
senior tag

Mivel még nincs idegenforgalmi szezon, jobbára csak nyudíjjas borbogarak támasztják a pultot. :)) Én is egy sör erejéig időztem az objektumban, nem igazán volt affinitásom az optikai termékek iránt. :)

Üdv: Csaba

(#31) GhanBuri Ghan válasza Agyzuzo (#22) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

''Ha szemmel mindent el lehetne vegezni, tele lennenek az utcak hullakkal es terhes nokkel''

(#32) fzr1000 válasza Phantom (#25) üzenetére


fzr1000
tag

azt a szinarnyalatot a ''tukrozodesmentes'' (anti-reflection) reteg okozza...

(#33) Polesz válasza GhanBuri Ghan (#31) üzenetére


Polesz
addikt

OFF
Az utóbbi 2 hétben legalább 40-50 nőt teherbe ejtettem :DDD Szép kis apasági pereknek nézek elébe :DDD
ON

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#34) zetecR válasza azzio (#1) üzenetére


zetecR
addikt

Miskolcot is ellepték :).

(#35) napos2600


napos2600
tag

nekem csak azzal van bajom hogy mint lelkiismeretes ember szinte mar felek neme mondani (nagy tulzassal)...

amikor a roma (ez van) nezesebol azt olvasom ki hogy vagy megveszed vagy ket sarokkal odebb megverunk es a penzedet is elvesszuk es kozben azt mondja felvallrol odavetve, tavcsovegt lengetve hogy kell?
na akkor bennem is felmegy a pumpa (ez milyen kozhely mar? feldugjak a se***be? :) ) es akkor en is teherbe ejtetnem az anyukajat:)

(#36) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Hát ezen berottyantok.... Sarló-Kalapács meg Rambó utánérzés...
Naggggggyon állat !!! Ha lenne felesleges lóvém vennék eggyet a Lenin-gyertyáim mellé :DD

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#37) azzio válasza Polesz (#27) üzenetére


azzio
aktív tag

Onnan vagy ilyen ismerős??? :DDD

(#38)



senior tag

Heheheheheheeee....

Ez állatjóó.. TÁÁÁVCSŐŐŐŐŐ !!!! Mekkora biznisz !!!! Pláne az utcán... Jajj jaajjj elfogyott a távcső itthon ... pistike ugorj már le a kanalas bácsihoz, hozzál vagy 3-at ..... :D:D:D

Kb. fél éve történt meg a következő.. Jöttem ki a ferenckörúti metróból, elkapott egy becsületes kereskedő, hogy azon nyomban vegyek aranyórát 15.000-ér ... Mondom dehogy veszek.. tőled egyébként se vennék.. Deee deeee vegyed mááá meg 10-ér ..eredeti arany .. rajta van a cimke.. Mutatta az órát, rajta volt egy műanyag Orex-es cimke, miszerint 125.000 Ft.... Na mondom most húzzál el innen .... kb 3 másodperccel később vagy 10 kommandós özönlött le az összes lépcsőn, és ismét 3 másodperc mulva Kalányos úr hason fekve próbálta kimagyarázni magát a zsaruknak ....

Egyedül az a baj hogy ilyet nem látni gyakrabban ... esküszöm jobb mint a mátriksz .. :P

(#39) azzio válasza (#38) üzenetére


azzio
aktív tag

hát bevallom az őszintét, én is szívesen látnék ilyet... ha tudnám, hogy elérek vele valamit, én hívnám rájuk a rendőrséget, de hát ez halott ötlet ugyebár.
még ha ki is mennek, kb. 10 perc alkudozás után tovább is állnak, minden marad úgy ahogy van, mi meg kerülgetjük a sz@rt.

''elfogyott a távcső itthon'' :DD:DD hülye vagy, mondták már? :DD

(#40) zsoltee10 válasza joysefke (#20) üzenetére


zsoltee10
addikt

4-ért nagyon sok lenne ez a távcső. Nekem 4-ért kettőt akart eladni. De én már vettem 1500-ért. :DD :DD :DD

(#41) zsoltee10 válasza joysefke (#20) üzenetére


zsoltee10
addikt

4-ért nagyon sok lenne ez a távcső. Nekem 4-ért kettőt akart eladni. De én már vettem 1500-ért. :DD :DD :DD

(#42) Elrood


Elrood
őstag

Reality Show-k rossz hatása.
Azért akar mindenki távcsövet venni, mert mindenki szeretné kikukkolni a szomszédot:DDD:DDD:DDD

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fellendülőben a távcsőbiznisz! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.