Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Fél órás philips monitor (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rizsaxx


rizsaxx
csendes tag

Emberek!

Kaptam(ingyen!) egy 15''-os Philips monitort, aminek mindössze annyi a gondja, hogy úgy 5-10 perc után néha kicsit vibrál a kép, aztán olyan 25 perc körül már elég rendesen járkál oda-vissza, majd 30 perc után kikapcsol.
ha utánna bekapcsolom, akkor kb 5-10 percet megy, majd megint kikapcsol.
Ha úgy egy órát várok vele, akkor megint elmegy fél óráig.

Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#2) Don Vittorio válasza rizsaxx (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Van jó szerelős emberem.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3) biker válasza rizsaxx (#1) üzenetére


biker
nagyúr

moddold meg!
tuttira valami lokal melegedés, ha jól gondolom.
ventit nekije...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) biker


biker
nagyúr

ja :DD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) rog válasza rizsaxx (#1) üzenetére


rog
addikt

lehet hogy internet-cafe-hoz gyartottak :)

nekem is volt ilyen meg ano 286+cirrus logic+axion comboval. ott az alaplapot kellett kicserelni :)

(#6) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Ajándék monitornak ne nézd a fogát.

Amúgy a régi 14'' monitorom is hasonló dolgokat produkált... ha kifogyott belőle a szén :)

(#7) Panther válasza rizsaxx (#1) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Biztos hogy melegedés. Valamelyik alkatrésze rossz, szóval ha azt kicseréled akkor szerintem tuti teljesen jó lesz. Szerintem.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) simonzé


simonzé
addikt

Szeles időben a kerti asztalon nagyon jó hasznát lehet venni levélnehezékként. Nem lehet, hogy ez a Philips WandorPictureTM típus? :) :(

I don't fit in. I fit out.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Fél órás philips monitor (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.