Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rival


Rival
aktív tag

Adott egy 1989-es évjáratú DOS-os Pro-C fejlesztőkörnyezet, és a hozzá való harverkulcs. A hardverkulcs elhalálozott villámcsapás következtében :O, ám szeretnék tovább használni a szoftvert (ne kérdezzétek, miért). Ezért szükségem lenne egy ugyanilyen hardverkulcsra (párhuzamos portos, fekete, FAST feliratú, kis nyílás van rajta, ami láthatóvá teszi a chipet, amin szintén ez áll: FAST E-Y-E). A hardverkulcs, illetve a szoftver gyártója már leállt a támogatással (nem csodálom), úgyhogy ha valakinek akadna esetleg egy kulcs elfekvőben, ne hezitálj jelentkezni, életet mentenél... vagyis egy újabb szoftverre való átállástól mentenél meg pár embert... (számomra is érthetetlen, miért ez a ragaszkodás, na de ez van...) Köszönettel!

Így néz ki: Bővebben: link

(#2) Maverick14 válasza Rival (#1) üzenetére


Maverick14
tag

Ha hajlandóak álldozni is rá a google kidobott egy céget aki hw-kulcs emulátorokat csinál:
Bővebben: link

My other car is an F-14 Tomcat!

(#3) Rival válasza Maverick14 (#2) üzenetére


Rival
aktív tag

Igen, ezt az oldalt én is megtaláltam, de úgy vettem ki, hogy egy működő kulcsból kell kiolvasni az adatokat, és a kiolvasott adatokat elküldve, válaszként kapok egy kulcsemulátort... csak sajnos a hardverkulcs olyannyira meghalt, hogy az oldalon található dump egyáltalán nem is találja meg az eszközt...

(#4) Maverick14 válasza Rival (#3) üzenetére


Maverick14
tag

Itt azt mondják akkor is megtudják csinálni ha nincs kulcsod csak ez lassabb.
Bővebben: link

My other car is an F-14 Tomcat!

(#5) Maverick14 válasza Rival (#3) üzenetére


Maverick14
tag

Ha konyítasz valamit az assembly-hez segíthet ez is:
Bővebben: link

My other car is an F-14 Tomcat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.