Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) ngabor2 válasza nRu3 (#7050) üzenetére


ngabor2
nagyúr

22000 8-órás, de több, mint 1 hét van rá.

12 szuper mamutfával termelem hozzá a szupertrágyát, hadd szóljon. de lehet, hogy inkább letakarítom, hogy legyen hely a valeriánának.

[ Szerkesztve ]

(#7052) Calogero válasza nRu3 (#7050) üzenetére


Calogero
addikt

Aki nem dolgozik annak könnyen 1X1-en és csatni, de aki melózik és ott nem tud belépni akkor neki nem lesz meg minden ablak, a felröppenőkkel lesz gondja inkább.

[ Szerkesztve ]

(#7053) dedike


dedike
addikt

Keresnék néhány szomszédot:

-dedike-

néven.

Jó szerencsét!

(#7054) Janoska26 válasza dedike (#7053) üzenetére


Janoska26
addikt

1 lett ;)

(#7055) dedike válasza Janoska26 (#7054) üzenetére


dedike
addikt

Köszi! :R

Jó szerencsét!

(#7056) Szotyi25 válasza dedike (#7053) üzenetére


Szotyi25
tag

+1 :D

(#7057) feribk válasza Calogero (#7049) üzenetére


feribk
aktív tag

Nem valami jó event...

Üzenetre illik válaszolni...

(#7058) Calogero


Calogero
addikt

Szeptemberi eventnaptár

Farm a holdon event: augusztus 28. - szeptember 06.

Telihold event: szeptember 19. - szeptember 20.

Oktoberfest event: szeptember 20. - Vége nem ismert

(#7059) nRu3 válasza Calogero (#7058) üzenetére


nRu3
addikt

lazza szemptemberünk lesz hála

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7060) dedike válasza nRu3 (#7059) üzenetére


dedike
addikt

Ezt így túl egyszerűnek találom. Nem látok benne semmi "fizess, vagy ne aludj!" dolgot....

...ez így nem vall a BP-re. :N

Jó szerencsét!

(#7061) Calogero válasza dedike (#7060) üzenetére


Calogero
addikt

Ők most mennek nyaralni abból a pénzből amit nyáron beszedtek... ;] :P

(#7062) Calogero


Calogero
addikt

Nem kapjuk vissza a gyors aratást : [link]

(#7063) BÁ Nutrition válasza Calogero (#7062) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

érdekes hogy az öntözésnél nincs ilyen probléma, mert azért nem fizetett volna senki ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7064) antikomcsi válasza Calogero (#7062) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vicc az egész!

Egyszerűen van bőr a képükön egy ilyen nyilvánvaló hazugsággal etetni a népet.

Az igazság annyi, hogy a gyors aratás játékba kerülésével, sokkal kevesebb aratógép/munkás fogyott.

Pont úgy volt hibás a gyors aratás, mint a bahamás tanyaházi megrendelő...........

(#7065) Janoska26 válasza antikomcsi (#7064) üzenetére


Janoska26
addikt

Ez a rész a kedvencem:
"A plusz szervermegterhelés következtében spontán kijelentkezésekre"
Főleg azért, mert engem állandóan kidobál most is a játékból :D

(#7066) antikomcsi válasza Janoska26 (#7065) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem is a kedvencem, amikor rákattintok mondjuk arra, amit vetni szeretnék, és jön is az ablak, "KIJELENTKEZTÉL".

Nem is megyek a farm fórumra, mert még olvasni is fájna a sok hülyeséget.

Amúgy ez a sokadik event, amit kihagyok, ott van a 10 növény, ahogy kaptam. Egyszerűen nincs semmi motiváló nyeremény. Azzal tudnak foglalkozni, hogy befeketítsék a címerem szó nélkül, mert az hú de jó nekem.....

(#7067) Rizzo válasza Calogero (#7062) üzenetére


Rizzo
aktív tag

LOL ezek szerint ha sokan vesznek aratógépet, akkor is összeomlik a rendszerük :Y

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7068) Calogero


Calogero
addikt

Titkozatós Ól hétvége 2 új állattal (Mosómedve, Egér) :[link]

(#7069) antikomcsi válasza Calogero (#7068) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagy szükség van rájuk valóban...... :U

(#7070) dedike válasza antikomcsi (#7069) üzenetére


dedike
addikt

Nálam így sem fér semmi... :(

Jó szerencsét!

(#7071) Calogero


Calogero
addikt

Boldog aratás napja

Az akció időtartama:

Akció kezdete várhatóan: 2013. szeptember 9 (hétfő) 10:00
Akció vége várhatóan: 2013. szeptember 11. (szerda) 11:00

Az akció időtartama alatt a szántóföldi növények aratásakor 2x-es tapasztalatpontot kaptok majd.

(#7072) Calogero


Calogero
addikt

Boldog ól nap

Az akció kezdete várhatóan: 2013.09.11. (szerda) 10:00
Az akció vége várhatóan: 2013.09.12. (csütörtök) 11:00

(#7073) Calogero


Calogero
addikt

Szupertáp akció!

Az akció kezdete várhatóan: 2013.09.14. (szombat) 10:00
Az akció vége várhatóan: 2013.09.16. (hétfő) 11:00

Baby, baby Boom!

Az akció kezdete várhatóan: 2013.09.14. (szombat) 10:00
Az akció vége várhatóan: 2013.09.16. (hétfő) 11:00

(#7074) imifiu


imifiu
újonc

Sziasztok! szeretném megkérdezni , hogy valaki használ e farm helpert vagy akármit hogy ne keljen munkásokra költeni?

(#7075) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

friss reg, csak ezért? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7076) dedike válasza BÁ Nutrition (#7075) üzenetére


dedike
addikt

Biztos, ami biztos.... ;] :C

Jó szerencsét!

(#7077) Calogero válasza BÁ Nutrition (#7075) üzenetére


Calogero
addikt

Biztos BP ügynök :P

(#7078) Janoska26 válasza Calogero (#7077) üzenetére


Janoska26
addikt

Ja, ráírunk, hogy használjuk, és már be sem tudunk lépni erre a nagyszerű oldalra ;] :)

(#7079) BÁ Nutrition válasza Janoska26 (#7078) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mióta nincs gyorsaratás csak akkor szoktam aratni ha a napi ajándékra aratógépet dob ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7080) antikomcsi válasza BÁ Nutrition (#7079) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akkor Neked egyenesen a cefrés hordóba hullik a fáról a gyümölcs! :DDD ;]

Én 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor dobott arató gépet! :DDD ;]

(#7081) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#7080) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb 2 hetente :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7082) imifiu


imifiu
újonc

Nem vagyok BP ügynök :P csak mióta megszűnt a gyors aratás nem igazán boldogít hogy duplán kattogtatok, viszont itt mindenki áll néven fut, én is Farmotor fórum tag vagyok 2 éve ott nem foglalkoznak ilyennel ,és vissza olvasva igen is használtatok farm helper-t ,mindegy is találtam egy farm script nevű programot, ami a tálcán elbújva végzi a dolgát, 1 kattintás és sorba szedi le, viszont néha meg áll de akkor katt és szedi tovább :R szevasztok!

(#7083) antikomcsi válasza imifiu (#7082) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha visszaolvastál, akkor láttad, hogy innét mindenkit kizártak, pár hétre, hónapra, ezek után, Te beírod ide, hogy illegális programot használsz...... :U Okos dolog.... Persze csak akkor az, ha a nyulat akarja kiugrasztani az ember a bokorból.

A topikból senki nem használ semmiféle nem megengedett programot, még az se, aki esetleg régen megtette volna a terület rendezés miatt! Mindenki letöltötte a büntetését, ami lehet, hogy jogos volt, lehet, hogy nem, mert szerintem az enyém jogtalan volt.

Szóval mi igazából a kérdést sem értjük!

Tehát, hogy a kedves Farmerama Fórum moderátora is értse (nem az itteni) aki ide jár olvasgatni, nem használunk semmilyen tiltott programot !!

Ezt azért kell így leírni, mert a farm fórum tanulsága szerint, egyes ottani moderátorok mentális képességével, szöveg értelmezésével, komoly gondok vannak. A szarkazmus megértéséről, vagy jelentéséről, viccként való alkalmazásáról már nem is szólva, mert azt elmondani sem lehet nekik, hogy mit jelent.

(#7084) antikomcsi válasza BÁ Nutrition (#7081) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem Ratykó, csak TP-t, vagy bájitalt ad, vagy szuperkakit egyszer volt csak példa a munkásokra, amikor nem léptem be egy napon, és utána elölről kellett kezdeni. :DDD Ez a farmlogika, aki kitartó az kapja a semmit, aki néha belép, az meg a jó dolgokat! :DDD

(#7085) imifiu


imifiu
újonc

Én ezt a szuper szomszédot szoktam hetente kiváltani a mentorszobából ,az elég jó dolgokat szokott adni 3 napja egy xxl tölgyfát adott, volt hogy 36 órára munkásokat, de a ratykó semmit nem ad csak amikor eléred a 90-es szintet hetente tortázhatsz vele szöveg nem igaz, egyszer kaptam extrát persze amikor 90-es voltam közvetlen, pedig most 94-es vagyok ,de azóta nem kényeztetett semmivel :)

(#7086) BÁ Nutrition válasza imifiu (#7085) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

majd mindig beírom ha munkásokat ad, aztán akkor kiderül mi az igazság. :)
nekem már adott párszor, akkor mindig aratok is. amúgy nem nagyon, max az új 4es területes fákat, de abból csak 10 van, annyit kibírok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7087) ngabor2 válasza imifiu (#7085) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mentorszoba... még mindig csak a "majd értesítünk" állapotnál áll. ojrót nem ölök bele. régebben tettem bele, nem érte meg.

(#7088) Calogero


Calogero
addikt

Adjisten, Gazdák!

Új kalandok várnak a Bahamarama szigeten gazdálkodókra, mert valahol a tengeren felbukkant a kincses sziget!

Ám ahhoz, hogy eljussatok oda, először még néhány kisebb feladatot kell teljesítenetek. Először is a szentélyben meg kell szereznetek a sziget titkát arany banánokkal. A hozzá tartozó gazdaköri feladatsor aztán el fog vezetni a szigetre.

Mihelyt sikerül a feladatokat teljesíteni, máris beléphettek az új szigetre és elhelyezhetitek ott a bónuszt adó dekorációitokat!

Ha több helyre van szükségetek, újabb feladatsorokat teljesíthettek, amelyekhez viszont már nem kell külön hozzáférést megszerezni a szentélyben.

A kincses sziget várhatóan 2013.09.17-én, 14:00-kor érkezik meg a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#7089) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Újra van Bari Mari, ha a bahamás tanyaházba lépünk be! Viszont a TP értékeket megtizedelték.

Adj be 10 anakondát, 10 kebelkosarat, meg növényeket 2500 TP-ért.....

Az új szigetre pedig csak kitehető cuccok mehetnek.

(#7090) Calogero


Calogero
addikt

Adjisten, Gazdák!

Ma Franciaországot szeretnénk egy kicsit közelebb vinni hozzátok. Ki ne gondolna a finom ételekre, a szépséges virágokra és a Notre Dame-i toronyőrre, ha Franciaországra gondol?

Az event híres vendégeként a farmra érkezik Macsmeralda és Cinimodo. Cinimodo a segítségeteket kéri, hogy kimutathassa szerelmét Macsmeraldának. Ehhez nincs is másra szükség, csak gyűjtsétek össze a városban a szuperrépákat.

Segítsetek szegény Cinimodónak elnyerni szíve hölgyének kegyeit!

A rendezvény várható időtartama:

Kezdete várhatóan: 2013.09.19. (csütörtök) 14:00
Vége várhatóan: 2013.09.26. 26. (csütörtök) 14:00

Ismertető: [link]

Nem valami nagyszám.....

[ Szerkesztve ]

(#7091) Komi28 válasza Calogero (#7090) üzenetére


Komi28
senior tag

Na ezt kihagyom, legnagyobb nyeremény szupertáp? :D

(#7092) antikomcsi válasza Komi28 (#7091) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miért hagyod ki?

Nem kell termelni semmit, csak beadogatod a városból begyűjtött répákat, és ennyi.

Amúgy remélem megváltozik tényleg az új sziget, mert így semmit nem ér, hiába aratom le a kitehetőket, nem a bahamára számolja el a TP-t.

Persze kiváltani bahamás terményekért lehetett!

(#7093) Komi28 válasza antikomcsi (#7092) üzenetére


Komi28
senior tag

Ja ezt benéztem, azt hittem termelni kell a cuccot és azt kapjuk érte ami a táblázatban van :)

Sziget elég gáz így mert sok minden kell, hogy az egészet kilehessen váltani, lehet meg sem ér annyit :(

(#7094) nRu3 válasza Komi28 (#7093) üzenetére


nRu3
addikt

Péntektől van a termesztős event a szokásos sör feszt, ott megint termelni kell új növényt :(

a szigetel kapcsolatosan én türelmetlen voltam és a piacon megvettem a sok biz-bazt hogy bead hasam hogy a kincses szigetet tudjam valamennyire használni, ott a 3. szintig jutottam el és 9millio csp-t költöttem rá. utólag már megbántam mert nem sokat ad tp-ben mint tudjuk, Így csak tanácsolom mindenkinek ráérösen termelje meg mindenki magának, ha nincs felesleges zsetonja mint nekem !

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7095) ngabor2 válasza nRu3 (#7094) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem még vagy 14 szintet kellene lépnem, hogy egyáltalán el tudjam kezdeni...

(#7096) antikomcsi válasza ngabor2 (#7095) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én kiváltottam a szigetet, megcsináltam a feladatsorokat, telepakoltam kitehetőkkel, aztán néztem, hogy a TP-ket nem a Bahamához számolja el!

Ha ezt előre mondják, akkor nem is biztos, hogy kiváltom....

Állítólag jövő héttől megváltozik, és a Bahamához fog számolni.

Na, majd hiszem, ha látom.

(#7097) imifiu


imifiu
újonc

Én is kiváltottam. 12 léghajót, 18 szambabárányt, meg maradék biotáblával elég jól adja a tp-t ;)

(#7098) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#7096) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

honnan szedtél annyi banánt hozzá?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7099) antikomcsi válasza BÁ Nutrition (#7098) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sehonnan, volt vagy 160 eleve. A két megrendelőt is kiváltottam, de alig adnak TP-t.Régen az 1db. bahamás megrendelő több TP-t adott, mint most a 3.

(#7100) imifiu válasza BÁ Nutrition (#7098) üzenetére


imifiu
újonc

222 a bahán a szintem, mindent kiváltottam, így is van még 226 aranybanán, de itt nem banánba kerül a kiváltás csak a kikötő kerül banánba, a többi gazdaköri az meg pikkpakk meg volt ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.