Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  fake ASUS (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mice007


mice007
csendes tag

Hi

Multkoriban amikor talaltam egy arlistaban Asus 7700 -as videokartyat, 35+afa koruli aron, OEM -kiszerelesben, gondoltam rulez, megveszem... aztan amikor a kezemben volt es kicsit teszteltem, kiderult hogy nem asus... csak a kartya szine, es a felirat asus a tetejen...
aztan utanna jartam... asus nem forgalmaz OEM termeket... magyarul... OEM ASUS cuccokkal fokozottan vigyazzatok mert atb*szas...

szerencsere adott ceg visszavette, es money back. es vettem egy eredetit... hatarozottan kellemesebb...

byz

-= Mice007 =-

(#2) Goodman


Goodman
tag

Hat igen.. vigyazni kell a zacskos asus-okkal...

(#3) Barton válasza Goodman (#2) üzenetére


Barton
senior tag

A dobozosokkal is !!!

(#4) guest


guest
veterán

Sajna szeritnem álltalában az ASUS-al van baj !

Kb 10%+ (cizella, őnajnározás, pici teljesítmény+), de 25%al drágább a cucc mint egy nem totál full noname, mert annál sokkal több is lehet a különbség.

Én nem azt mondom hogy annyiért adja mint a noname, de nem ilyen drágán !!!

Rammm

prohardver vendég

(#5) Joltee válasza guest (#4) üzenetére


Joltee
aktív tag

1etértek előttem szólóval.

Joltee

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#6) hi


hi
tag

Az igaz, hogy az ASUS nagyon draga, de ezzel szemben ott van a minoseg is !
Azt, hogy egy ASUS termek nem eredeti, nagyon egyszeru megallapitani: minden ASUS termeknek van egy azonositoja (sorozatszama), ami a dobozon es az alkatreszen is rajta van. Be kell potyogni, hogy www.asus.com.tw, majd regisztralni kell az alkatreszt. Ha a regisztralas OK, akkor tobb mint valoszinu, hogy eredeti ASUS a termek, ha pedig nem akkor biztos nem az. Nekem szemly szerint wolt hamis ASUS P2-B alaplapom ...:(

(#7) szornyecske válasza guest (#4) üzenetére


szornyecske
csendes tag

Akármit is írsz, az ASUS egyelőre rulez, bar egyre több cég ostromolja az ASUS pozícióját úgy a VGA kártyák terén mint az alaplapokén. Itt van pl. az MSI ami most elég aktuális;). Nem tudom mit gondoljak egy MSI-ről, nem ismert (legalábbis nem Magyaroszágon), bár amikor egy Amerikában élő ismerősömet kérdeztem ő az Epox után az MSI-t ajánlotta (alaplapról lévén szó). Az is jó, hogy ilyen cégek vannak akik eléggé agresszíven próbálnak betörni, ez konkurenciát eredményez, ami pedig árcsökkentést, ergo: mi járunk jól. Hajrá, ABIT, MSI, ATI, stb, ami nem ASUS. Én ugyis ASUS-t vennék.

szornyu

(#8) Parci válasza szornyecske (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Az MSI-t most imádjuk, vegyétek tudomásul :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Én is imádom !
De csak akkor ha nyerek tőlük egy GF2 Pro-t!
Már aligvárom a kövi fordulót!:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#10) Parci válasza KERO_SAN (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ezúttal jobban figyelj!!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  fake ASUS (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.