Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flogika


flogika
csendes tag

Hello!

Egy csendes gépet szeretnék összeszerelni, viszonylag reális áron (nem tartozik a realitásomhoz a legújabb 1000 eurós Zalman ház). Aki tud segíteni, annak megköszönném!

Flogika

(#2) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Mennyire csendeset és mire? Mert pl. van VIA C3 proci, amin nincs is ventillátor, veszel hozzá 1 barebone házat külső táppal, meg egy pci-os videokártyát és nem lesz semmi hangja a vinyón kívül...

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#3) flogika


flogika
csendes tag

Mondjuk Athlon Xp 1800+ procika, van egy GF2MX (ha lecserélem, sokat nő a hang?) úgy 20-25 dB körül gondoltam a végét. kb 40-50 e pezetám van rá.

(#4) mura81


mura81
senior tag

szerezz be egy slot1-es pIII-at, arra elég a passzív hűtés. Láttam olyat hogy tettek rá egy nagy alubordát és az elég volt. Ha integrált video van az alaplapon akkor azzal sincs gondod, akkor már csak a táp marad, az meg nem vészes

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#5) mura81 válasza flogika (#3) üzenetére


mura81
senior tag

az az athlon amit írsz még palomino magos vagy már tbred?

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#6) flogika


flogika
csendes tag

tbred a kicsike, a táp mennyire hangos egy házban (tudom, hogy függ a minőségétől, ez közép Azona 400W) ha kell, Zalmant is belerakhatok, de nem tudom, lenne-e értelme?

(#7) mura81 válasza flogika (#6) üzenetére


mura81
senior tag

annyiban függ a minőségtől, hogy a jobb tápokon vagy automat vagy manuális fordulatszámszabályozó van (aktív vagy passzív PFC) van valami táp amin nem 8 hanem 12 centis a venti. Tesztelték most a nagy tápteszt rovatban.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#8) mura81 válasza flogika (#6) üzenetére


mura81
senior tag

tbred dologra elfelejtettem válaszolni,
vegyél egy igloo silent breeze-t vagy zalman 6000 Al/Cu bordát. A zalmant inkább ajánlom, az szvsz jobb és ha kell manuálisan feljebb tudod venni a fordulatot a ventin (pl ha muszály)

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#9) flogika


flogika
csendes tag

és melyik a csendesebb a 8-as vagy a 12-es, vagy ez a teljesítménytől függ?? Ezen a tápon semmi nincs, még ki-bekapcsoló sem. Kicsit butácska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.