Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mulder_


Mulder_
tag

Akinek ilyen kártyája van vagy ismeri mire képes pls irjon róla mert nagyon kiváncsi vagyok mi a véleményetek.

(#2) Mulder_


Mulder_
tag

ő lenne az amúgy.

(#3) HSNet válasza Mulder_ (#1) üzenetére


HSNet
aktív tag

Ilyesmi van (iceq 9800 pro Platinum). Hűtő ugyanez.
Amit tud:
-Marha halk (hangos fokozaton halkabb mint a haver Saphire-ja)
-Jól hűt (nálam a Spahhire-hoz képest 2 fokkal nyomott kevesebbet halk állásban)
-Jól műxik
-Doboza kellemes, mellékelt cumók átlagosak.

Tuningot nem próbáltam, de netes review-k alapjána XT órajeleket is szokták a nem PRO-sok is hozni, csak a hűtőt kell átpöcintened ''hangos'' állásba.

Ami gáz:
Ne is próbálj a mellette lév 2 PCI slotba kártyát rakni, nekem még a Firewire kivezetést is ki kellett szednem miatta (NF7-S).

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#4) Alvin_ti4200 válasza Mulder_ (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Viktor77-nek volt ilyen, halk és jó az Arctic Silencer hűtés, ami rajta van, de semmi extra.

(#5) gege71.hu


gege71.hu
addikt

jól húzható:
6841 3DMarks
mindezt 450 core/760 mem húzással.
alapon kb 5800-5900 körul nyomott. konfig nevemnél. cpu nem volt mellette húzva.
Szerintem dögös kis kártya. halk is, jó is, szép is.. mitmonnyak még?...nekem bejött

(#6) Mulder_


Mulder_
tag

thx akkor látom nem fogok benne csalódni.

(#7) tr00p3r


tr00p3r
őstag

hi,

nekem is ilyen van.
a tuning potenciáltól nem voltam elájúlva. de hozzá kell tennem, hogy soha és semmit nem is tuningoltam ezelött. tuning nélkül csinált 5890 pontot a háromdémárk2003-ban és 17000 pont körül a 2001-ben. igazából még nem volt időm vele rendesen foglalkozni.
amúgy tényleg halk.
szóval én semleges véleménnyel vagyok róla.

(#8) xxmen válasza tr00p3r (#7) üzenetére


xxmen
tag

Neked jó, mert elvitted előlem. De ha van vkinek jó áron, akkor vevő lennék 1-re. Jó ár lásd, Troopi vásárlása

(#9) tr00p3r válasza xxmen (#8) üzenetére


tr00p3r
őstag

figy, ha kell megveheted. nem volt csak beépítve és 2 órát futattva. tuning nem volt, mert nem értek hozzá és amúgy is féltem és nem vagyok ráizgulva a 3dMark pontokra.
szóval még új. mondj egy árat.

(#10) erdoke válasza tr00p3r (#9) üzenetére


erdoke
titán

Tyan Pro-M csere nem érdekel?:P

A legjobb aláírás a héten

(#11) tr00p3r válasza erdoke (#10) üzenetére


tr00p3r
őstag

igazából kp lenne az igazi, mert már megvan a kiszemelt utód. én 49ért vettem Gab-tól. de mivel szinte nem használtam nem is szeretném az ára alatt eladni

(#12) tr00p3r


tr00p3r
őstag

erdoke? xxmen?

(#13) viharhozo


viharhozo
addikt

Az Arctic legjobb cucca ez a huto. Az uj sorozat a nyomaba sem er. Szvsz ez a legjobb vga leghutes.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14) xxmen válasza tr00p3r (#12) üzenetére


xxmen
tag

Itt vagyok, meddig lenne neked aktuális, mert jövőhéten lenne a legjobb vmikor. (Én megadom érte azt az árat.)

Audigy LS nem érdekel?

(#15) tr00p3r válasza xxmen (#14) üzenetére


tr00p3r
őstag

nekem nem sürgös, mert éppen nincs lehetőségem és időm használni a gépet. (építkezem) korrekt tőled az ajánlatod. akkor jövőhéten még tárgyaljunk.
nekem is audigy-m van. igaz egyik az elsők közül, de tökéletesen működik.

(#16) xxmen válasza tr00p3r (#15) üzenetére


xxmen
tag

OK, majd beszélünk, addig eladom az Audigy-et.

(#17) tr00p3r válasza xxmen (#16) üzenetére


tr00p3r
őstag

OK.

(#18) tr00p3r válasza xxmen (#16) üzenetére


tr00p3r
őstag

fejlemény. az uncsitesóm rádigért. a mostani állás szerint 55K ad érte. ennyire jó lenne ez a kártya? lehet, hogy megtartom :U! van ellen licited? (sorry)

(#19) xxmen válasza tr00p3r (#18) üzenetére


xxmen
tag

Not, annyiért megveszem az ujat, a tényleg újat. De azért még majd érdeklődök.

(#20) tr00p3r válasza xxmen (#19) üzenetére


tr00p3r
őstag

ok, szólok, ha esetleg mégsem kéne neki. bár én is furcsálom ezt a rajongást ezért a kártyáért. miért olyan jó? a hűtés miatt talán? a zalman-nál nem lehet jobb, vagy? még1x sorry.

(#21) xxmen


xxmen
tag

De azért kössz, jó építkezést. (Kerüljön sokba, kelljen a pénz :)))

(#22) tr00p3r válasza xxmen (#21) üzenetére


tr00p3r
őstag

sokba kerül. qrva sokba. de nem csak pénzbe, de lelkierőbe is! :(

(#23) Mulder_


Mulder_
tag

mehehe meghozták a kártyám és az egyik tápláb le volt törve :P most lesik mit lehet vele tenni de sztem küldik vissza nagykerbe :P még meg sem tudtam nézi mit tud :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.