Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spect80


spect80
senior tag

hát ez kimarad ennyiért

(#2) JanR


JanR
addikt

Majd eltelik pár hónap, aztán jöhet a jó öreg kuponozás a samsungnál :D

Mindenesetre a sima S23 ~ 380 ezerért erős!

(#3) Sgr_A válasza JanR (#2) üzenetére


Sgr_A
addikt

lesz az 400-is euro+Artisjus + haszon kulcs

(#4) bali


bali
tag

De most komolyan, valóban nem lesz 12/256-os kiadás? Miért csesznek ki a vásárlókkal? Az S22 Ultrában is volt ilyen opció, Note 20 ultra alapkiadása pedig 12/256 volt. Szégyen, amit ez a gyártó csinál. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#5) gattolino


gattolino
senior tag

Egyre elmebetegek ezek a gyártók. Ennyiért kenjék a hajukra. Samsung alapból egy túlhypeolt cég. Mióta nincs Huawei azóta Samsung sem fejleszt annyit. :R

Vivo X90 Pro Plus

(#6) Lami66


Lami66
őstag

Mielőtt kimondanád, hogy kurvadrága, gondolj arra, hogy az S25 árát látva majd ezt az árat fogod visszasírni.

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kit érdekel az euró, én forintban fizetek!!4!!44!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) vicze válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


vicze
félisten

1milla lett, maradhat? ;]

(#9) Plazmacucci válasza vicze (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A fold biztos lesz annyi. Kettőt kérek!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) rep3at válasza Lami66 (#6) üzenetére


rep3at
őstag

De akkor már 3e lesz egy kg kenyér, ahhoz viszonyíts.

Na jó, ne legyünk igazságtalanok, valami nem fog nőni. A fizetés..

Forward thinking. كرر

(#11) adamklark


adamklark
senior tag

tegyük hozzá hogy gyakran van akció, teljesen áron samsung telefont venni mindig is őrültség volt, plusz ugye a dübörgő gazdaságunk

[ Szerkesztve ]

(#12) adamklark válasza gattolino (#5) üzenetére


adamklark
senior tag

végülis a fold meg flip egyáltalán nem volt fejlesztés :D

(#13) joey04 válasza gattolino (#5) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) jeni


jeni
félisten

az S22 széria használtan fel fog értékelődni.

(#15) #21221888


#21221888
törölt tag

Elég elmebeteg árak.. nem tudom ki lesz aki 1400 eurot kiad egy telefonért.. még a sima is lesz vagy 420ezer

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt mar en is irtam itt parszor. Meglatjuk februarban. (Viszont realisnak gondolom a tippet.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Somatom


Somatom
veterán

Ezt az infót vártam. Ezek az árak túl vannak a fájdalomküszöbömön. Nem lesz S23. Mielőtt hazamennék, beszaladok egy német MM -ba és veszek öccázé egy Xcover 6 pro -t.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) saca23


saca23
aktív tag

Ezt csak addig lehet csinálni, amíg van rá kereslet , ha ott rohadna a polcokon , rögtön újra áraznák az egészet. Ez már egyszerűen lehuzzuk a birkákat mert megtehetjük helyzet az összes nagy gyártónál. Semmi extra fejlesztés a gyártók egymást másolgatják , de a helyzet az , hogy egy két -három éves telefonhoz képest nem tudnak újat mutatni. Az árak meg vagy 30%-40%-ot ugrottak és nem csak a rossz árfolyam miatt.

[ Szerkesztve ]

(#19) jeni válasza saca23 (#18) üzenetére


jeni
félisten

sajnos a többi gyártó is ugyanezt csinálja.
tehát veszed az új modellt és 1 évig nem sörözöl,vagy használod még a 6 éves telódat továbbra.
bármely gyártó csúcsmobiljaikat (az adott szériában a legkisebbet) nézzed 400000Ft alatt nem lesz egy se!
jó lesz a tavalyi is akár tavaly előtti is. :DD

(#20) #21221888 válasza jeni (#19) üzenetére


#21221888
törölt tag

Most azért annyi a szerencse, hogy a sima S22, és a sima szifon 14 ára brutálisan beesett ( az eredeti árhoz képest). Persze azok csak árukeresős gsm boltok, nem tudom mennyire megbizhatóak.

(#21) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Itt az eredménye a Huawei likvidálásának sajnos Xiaomi kivételével nem igazán van androidos konkurencia európában a többi brand elenyésző darabszám ezekhez képest,csodás...

(#22) csizipeti86 válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


csizipeti86
csendes tag

Vagy esetleg ezekre nem nyomnak valami ársapkát rá?

Petya

(#23) Plazmacucci válasza csizipeti86 (#22) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tavalyi árat az S szériára, a veszteséget meg a Samsung terhelje az A szériára. Problem solved.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) joey04 válasza Kamikaze75 (#21) üzenetére


joey04
titán

más csatornát nézel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Juhaszatti válasza Kamikaze75 (#21) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Amíg a Huawei érdemben a piacon volt, semmivel sem volt olcsóbb mint a konkurencia. Kétlem, hogy most ez másképp lenne.

(#26) k-adi


k-adi
nagyúr

ugyanaz a design, alig valami új fejlesztés és horror ár ahogy sejthető volt... félév múlva lesz talán "reális" áron, bár kupon nélkül még akkor se

(#27) joey04 válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


joey04
titán

A huawei ban miatt lett infláció és gyenge forint. Azért ilyen drága minden.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) doooo válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


doooo
veterán

Persze, hogy nem. Ők voltak néha a legdrágábbak...
Aztán meg a Xiaomi volt az, pl. a Mi 11U-val.
Elég megnézni, hogy a Huawei-eket most mennyiért árulják Google, 5G, meg hasonlók nélkül...

(#29) Angie™


Angie™
addikt

Én ezen nem lepődtem meg :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#30) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Ezeket az árakat látva az s20 fe marad még egy darabig :Y

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#31) gattolino válasza adamklark (#12) üzenetére


gattolino
senior tag

S23-rol szól a cikk. Kicsit jobb kamera, kicsit jobb proci, ugyanúgy néz ki, mint az előző széria. Erről beszélek mondjuk. Nézd meg pl a Vivo X90 Pro Plus-t. Ott még fejlesztenek mondjuk. Samsung elfelejtett innovatív lenni. Annyi, hogy elkezdte ezt az hajlítgatást amit te is behoztál. De még nem fedeztek fel olyan formát amin nem látszik a hajlítgatás.

Vivo X90 Pro Plus

(#32) Luck Dragon

Sajnos várható volt , ettől függetlenül a mindenit ! :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Cecevok válasza #21221888 (#20) üzenetére


Cecevok
tag

Kacsintgatok is az i14 felé 😎
Bár kiváncsi vagyok mit mutat majd S23.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#34) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Megjelenés után érdemes lesz várni néhány hónapot, hátha kuponozható lesz a készülék. :DD

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#35) -Gerzson- válasza JanR (#2) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Note9-et cserélnék s23 12/512 ultrára. Nem követtem az elmúlt években a kezdő majd akciós ár trendeket.

Mit jelent a kuponozás? Mennyi idő múlva és milyen mértékű csökkentést lehet (esetleg) elérni vele ha lesz?

(#36) #72042496 válasza -Gerzson- (#35) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Samsung oldalán a különböző kuponokat (akár többet egyszerre) beváltva lényeges kedvezménnyel lehetett megvenni a telefonokat (is). A topikja szerint az S22 Ultrát például 230-280 ezer forint körül el lehetett hozni tavaly nyár környékén.

Én több részletet nem tudok, ill. nem veszem készpénznek, hogy idén is lesznek hasonló ajánlatok. Ha lesznek, akkor persze, érdemes élni velük. Viszont inkább a szolgáltatói készülékkedvezményben gondolkodom, ha/amikor új telefont veszek.

[ Szerkesztve ]

(#37) Cecevok válasza #72042496 (#36) üzenetére


Cecevok
tag

Világos, de honnan vannak kuponok?

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#38) #72042496 válasza Cecevok (#37) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom biztosan. Gondolom, hogy Samsung honlapon, hírlevelekben promózzák ezeket, fórumon is terjednek a hírek és így lehet szerezni. Ezért is írtam, hogy én pl. nem apellálok erre. Ha esetleg szembejön és aktuális a vásárlás, akkor kihasználom nyilván. De magamtól nem követem az ilyen dolgokat és ezután sem tervezem.

[ Szerkesztve ]

(#39) GreatL


GreatL
őstag

Nem érdemes készpénznek venni, de jó ha veszel készpénzt magadhoz ha jönnek ezek az új, brutáldrága telefonok, és nem csak a Samsungtól.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#40) Cecevok válasza #72042496 (#38) üzenetére


Cecevok
tag

Belefutottam decemberben Samsungos fórumon kuponokba, asszem 223e lett volna azzal az S22. De ott is csak valaki beírta hozzászólásban a kódokat.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#41) #72042496 válasza Cecevok (#40) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én Facebookon olvastam ezekről először, de már utólag és tévék kapcsán. Utána láttam többször a PH!-n is, hogy voltak mindenféle kuponok. Utánakeresgélve nagyjából annyit szedtem össze ezekről, amennyit ide is leírtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Amíg a készülék bal oldalán van a ceruza, pont nem az ára érdekel. Kezdetektől jobb oldalon volt mindig a note ceruzája, bal oldalt jobbkezesként használhatatlan számomra. Kár volt igy elcseszni a telefont.... Egyelőre a Note10+ kitart mellettem, de nem tudom mi lesz helyette ha már feladja :U

(#43) Somatom válasza #72042496 (#36) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz az Ultra árhoz a kupon kevés. Kellett hozzá a készülékbeszámítós trükk is, ami fínoman szólva erős füllentés. Nem tudni, hogy a Samsung nyitva hagyja-e még azt a kiskaput.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#44) #72042496 válasza Somatom (#43) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszi, hogy ezt hozzátetted. Az ilyen részleteket én nem ismertem már, pedig ez lényeges.

(#45) Curtain


Curtain
senior tag

Brutális árak. :Y

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#46) kssattila


kssattila
újonc

AZ új modelt / modelleket ennyiért kenjék a hajukra, ez még nem is lenne baj. Az a baj, hogy a régi bevált módszer, hogy - megveszi az ember a tavalyi csúcsmodellt olcsóbban, amikor a kijön az új - is bukik, mert mivel az új szignifikánsan drágul, a réginek is húzza az árát, vagy alig megy lejjebb....

(#47) sagit


sagit
addikt

Akkora csalódás volt az s22 es az s22 plusz hogy ket 10 evig hűséges vásárlót vesztettek velem és a párommal. :(

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48) Noukoum válasza kssattila (#46) üzenetére


Noukoum
veterán

Kereslet / kínálat, így működik a piac.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#49) Sgr_A válasza Cecevok (#33) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én annyira kacsintgattam, hogy meg is vettem
pedig egy 8/256-os s22-vel sorban álltam a pénztárhoz, de nagyon sokan voltak így otthagytam

(#50) Wesiz válasza sagit (#47) üzenetére


Wesiz
tag

mi volt velük a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.