Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Ethernet portos wlan kliens.... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bit_vector


bit_vector
tag

Egy kis segítség kellene:

Egy olyan WLAN eszközt keresek, ami lehetőleg simán viszi az 1200m-es távolságot optikai rálátás mellett (esetleg küső antennacsatlakozóval). További követelmény a kicsikével szemben, hogy kliensmódban is tudjon dolgozni (saját hálózatomat akarom internetesíteni - idegesít, hogy a szolgáltató pont ilyent nem ad), és igenis ethernet portja legyen (tehát PCI, USB kicsukva) - alapszintű firewall szűréssel, NAT-al. Azért is lényeges, mert van némi ellenvetésem a külön dedikált Internet gw gépek ellen, főleg ha az közvetlenül lóg a neten....

Akkor melyiket is? várom a javaslatokat.... (persze nem árt az ''ócsóság'' sem ;] )

üdv.

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#2) Pompi válasza bit_vector (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha jól értem, akkor te egy routert keresel?!
Ha igen akkor annak itt a helye:

Milyen routert? [link]

De még itt is szétnézhetsz, kérdezhetsz:

Wlan, wifi, vezeték nélküli hálózat kérdések és válaszok [link]

Nem kell rögtön topikot nyitni...

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#3) bit_vector


bit_vector
tag

ok, rendben van.. ha errefelé jár egy moderátor, legyen szíves és törölje a topikot:)

üdv.

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Ethernet portos wlan kliens.... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.