Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) turho


turho
őstag

Hi all! Kinek van ilyen konfigja? nekem 2.2 -ig megy a proci jelenleg, de nem biztos hogy jók a biosz-beállításaim. Olvastam, van akinek 2.4-2.6-on is megy. ddr 333 rammal 137 mhz ext clk mellett 4/5/2/1 osztással hajtom. /CPU,Ram,AGP,PCI/. Így stabil, esetleg mit próbálhatnék még ki beállításügyileg? Köszi.

(#2) turho


turho
őstag

?

(#3) Zoz


Zoz
őstag

Nekem megy 2.4-en: 150 Mhz FSB, 1.625V, 4/4/2/1 (266 DDR), gyári Intel hütő...

(#4) turho


turho
őstag

Nálam szerinted mi lenne még a jó osztás, hogy az agp-pci se legyen nagy meg a ram is menjen legalább 166-on /ddr 333/?

(#5) Skica


Skica
őstag

ASUS P4S533 -as lap ,1.6A proci, 1.5v , 150fbs , samsung PC2700 mem 2,2,5,2 2.5 asszinkron 3:6 stabilan hetek óta,gyári hűtővel.

.: No Comment Grp:.

(#6) turho


turho
őstag

Dkódold már a négy osztószám utáni aszinkronos-számos szöveget légyszi, mert nem értem, új a lap. Köszi!!

(#7) Yutani válasza turho (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én azt mondom neked, hogy próbáld meg a RAM stb. beálltásokat a leglassabbra tenni. Ha úgy sem megy többet a proci, ez van. Nem minden 1.6 Northwood megy 2.5 GHz-en.
Szép a 2.2 GHz is.

Mondom ezt azért, mert nekem az 1.0 GHz-et Tua Celeronom 1.5 helyett csak 1.33-on megy. Én belenyugodtam, lehet, neked is ezt kell tenned.
Ha meg van lehetőséged a cserére, akkor rajta!

#tarcsad

(#8) turho


turho
őstag

2.5 aszinkron 3:6 ezt a szövegrészt nem értem mit takar, a 4 osztó számot asszem értem. Amúgy meg köszi nektek !

(#9) turho


turho
őstag

? :-)

(#10) Gotty


Gotty
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap összeraktam 1 p41.6A procis abit th7II-R rambus és nem tudom felcsalni az értékeket mivel nem nagyon értek hozzá. Tudnátok ebben segíteni? A sandra azt írja hogy leveri a p3 1000es proci az enyimet pedig ezt nem szeretném:)!!
Előrre is köszi

oké oké oké

(#11) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hat igen, igy jar az aki intelt vesz :DDD

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#12) Skica


Skica
őstag

Mem 2.5Cas 512MB PC2700,FBS 150,Sandra teszt szerint 3,4Gb/Sec átvitel.Ha 3.5-ös osztó van beállítva (Standard) PC2700 333-ra ,csak 2,8-at mértem.Bár megnézve a RamBus átviteli eredményeket kiválló.Vízhűtéssel ugyan ez a konfig 2640MHz a vége.

.: No Comment Grp:.

(#13) A


A
csendes tag

Tegnap vettem egy SD7-533-at a Mistralnál.
Az alaplap leírás felsorolja a CA-20 Back panelt a kelléklistán. Ezen lenne 2 USB kimenet két S/PDIF csatlakozó, meg két további hangkimenet.
Nektek volt ilyen cucc a dobozban?

Aty

(#14) Zoz válasza A (#13) üzenetére


Zoz
őstag

Nekem se volt, helyette volt egy papirka a következő szöveggel:
''SD7-533 User's Manual Correction
Due to manufacturer's option,
''One CA-20 back panel plate with cables'' in page 1-3. Item Checklist is only supplied with SD7-533 V2.0.
Please note that the version of this motherboard is SD7-533. There is no CA-20 back panel included. The related functions such as 6 channel Audio, S/P DIF In/Out, and extra USB ports are not supported in this version.
Please check our web-site for further information: www.abit.com.tw''

Hát én lecsekoltam az Abit oldalt, egy szót nem találtam SD7-533 V2.0-ról...

(#15) guest válasza A (#13) üzenetére


guest
veterán

Én CDRW meghajtót vettem ugyanott, nekem sem volt benne 1 írható CD, + 1 HighSpeed CDRW lemez, pegig a specifikációban benne volt.

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.