Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Állatka


Állatka
csendes tag

Hali!

Vettem LGA775-ös (pontosabban Socket T) alaplapot a minap. Nem működik, a propellerek felpörögnek, de ezen kívül semmi életjelet nem ad a deszka.
Mint otthon, kipróbáláskor kiderült, a foglalatban az egyik tüske rövidebb a többinél, mintha hiányozna a végéről az a kis rézbigyó, ami a professzorhoz érintkezik. Visszavittem a boltba, azt mondták, hogy ez külsérelmi nyom, ezért nincs garancica. Namost én beccszóra nem külsértettem meg egyáltalán, a legnagyobb gondossággal jártam el, mégis. Ez tuti gyártási huba.
A bolt szerint nem tudom bizonyítani, hogy nem én törtem le (ami igaz is), és vásárláskor kellett volna megnézni, hogy nincs-e hibája. Namost szerintem meg a vásárlótól nem várható el, hogy mindent megnézzen a deszkán, mert akárhonnan hiányozhat valami, akkor az ezexerint nem visszavehető?

Egy műszerész czimborám megforrasztotta a kis tüskét a foglalaton, olyan precízen, hogy most teljesen akkora, mint a többi és érintkezik is, látom a proci alján a kis karcolást az érintkezőlapkán. A lap mégsem működik, ergo valószínűleg valami más baja van.

Szerintetek mit lehet csinálni most? Boltba visszamenni és verni az asztalt?

:O

(#2) Racecam válasza Állatka (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

''Azonnali alaplapos kérdések órája'' [link]
Zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.