Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85564) djculture válasza prtvlogan (#85563) üzenetére


djculture
félisten

Úgy már oké de a nyomott ár dolog nagyon nem ezt jelenti :R Egyébként én már unom hogy azt nézik hogy szivassák meg avásárlóikat nem azt hogy igaz kevesebbet de valaki csak fizet érte nem letölti és szevasz.. Ez még nem jutott el az agyukig mert van mindig aki a csordaszellemmel vezérelve megveszi a szarjukat.

[ Szerkesztve ]

(#85567) djculture válasza SAABPEPE (#85566) üzenetére


djculture
félisten

Én eleve ilyen szintű euro forint árfolyam melett csak akkor veszek valamit ha végképp kihagythatatlan. 314forint 1 hete 305 volt, az járt jól akinek van euroja és majd beváltja a kellő pillanatban. Mondjuk amig felnem függeszti az orosz valutás vásárlásokat ott meg lehet fogni rendesen, reggel annyira elkezdett romlani a rubel hogy egy volumenbe 2.5 ft volt 1 rubel meg is vettem a kemény 3540-ért a Dragon Age
Inquisition deluxe verziót. Orosz nyelvű két fájlt átmásoltam jéé angol szevasz...Ennyit a 12 ezeres játékról..

[ Szerkesztve ]

(#85570) djculture válasza SAABPEPE (#85569) üzenetére


djculture
félisten

Délután már nem is engedett rubelban venni csak dollárban ... Elég sok helyen felett függesztve a rubel romlása miatt a kerskedés, csoda hogy a steam csak egy ilyen régiós hülyeséggel válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#85572) djculture válasza bijesz (#85571) üzenetére


djculture
félisten

Minek nekem ez igy tökéletes, most kimehetnék ukránba a rokonokhoz is ott megveszem ugyanez..

Ac unity ügyben a ph-n jelent meg egy irás az új patchröl majdnem lesetem a székröl mikor ezt olvastam :

"Kiemelendő, hogy az új javításban az Ubisoft egy komoly hibát megpróbált a játék részévé tenni. Nevezetesen arról van szó, hogy a nem játékos karakterek futás közben gyakorlatilag a semmiből tűnnek elő, és többen panaszkodnak rá, hogy ez mennyire illúzióromboló. A frissítés után ez nem változik meg, sőt maga a jelenség romlik, de a karakterek megjelenése kapott egy olyan effektet, amelynek keretében a játékos úgy hiheti, hogy ez nem egy hiba, hanem a játék részének tekinthető Animus működésének eredménye. Ezzel a változtatással az Ubisoft ezt a problémát le is tudta, mivel magát a hibát a játék részévé tették."

[ Szerkesztve ]

(#85574) djculture válasza SAABPEPE (#85573) üzenetére


djculture
félisten

Hát ez egy olcsójános vásárlót hülyének néző megoldás az biztos ..

(#85579) djculture válasza cikasz (#85578) üzenetére


djculture
félisten

Látom a payday 2-töl még megszabadulnak a goty kijövetele előtt mindenhol:)

(#85589) djculture válasza szami777 (#85586) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen felesleges az sp van olyan kontent amit még az se tartalmaz. Nincs jobb érzés mikor megveszed az alapot meg az sp-t és még mutogatja hogy mi nincs meg.. Gondolom ha a házát az ember ráíratná az ubisoftra talán meglenne minden kontent.

[ Szerkesztve ]

(#85591) djculture válasza szami777 (#85590) üzenetére


djculture
félisten

Mitérdekel engem milyen nevű de ha megveszem az alapjátékot meg az előfizetést nekem ne mutogassa hogy ezt is vedd meg még mert pofánvágom aki készitette. Ennyi a véleményem erröl.
Ubi egyre genyább különben az unity-nál már ugy volt hogy pl volt kettő kontent is amit csak az kapott meg aki előrendelte (plusz dobozosnál meg nem is fogyott el a kód) , végül hogy igy bedöglött nagy kegyesen megadták mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#85596) djculture válasza Crytek (#85595) üzenetére


djculture
félisten

Nem jó neked a gamersgate letöltögetős hozzá telepitós?

(#85603) djculture válasza Crytek (#85602) üzenetére


djculture
félisten

Ahhoz 80% kellene minimum kapni :) 40 euro az alapára.

(#85643) djculture válasza Crytek (#85642) üzenetére


djculture
félisten

motogp14 1700 körüli ára se rossz, lehet azt megveszem

[ Szerkesztve ]

(#85645) djculture válasza Csapoati (#85644) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom milyen még a demot se néztem csak az láttam hogy nextgen, huszon gigát foglal az előző meg pár gigás volt csak :)

[ Szerkesztve ]

(#85714) djculture


djculture
félisten

orosz origin bolt: 400rubel 1482ft a ffifa14 magyar is van benne és rengeteg akciós játzék van pl crysis 3 upgrade(akinek megvan a sima) digital deluxe 370ft

(#85717) djculture válasza #79621120 (#85716) üzenetére


djculture
félisten

Azt irtam de már este fele megint visszajött a rubel ahogy rendeződött a helyzet.. Ma 3 és 4 forint között ingadozik a rubel. Bezsákolok pár játékot van elég sok 89 rubeles is meg 150-es is. Titanfall is lófütty 600 rubel. 2220 ft. crysis 3 179 rubel 665ft

[ Szerkesztve ]

(#85719) djculture válasza djculture (#85717) üzenetére


djculture
félisten

bf4 prémium 1349 rubel 5000 pénz, kár hogy a sims4-be csak cseh lengyel és orosz nyelv van mert az meg 5000-nél is olcsóbb kicsit

[ Szerkesztve ]

(#85722) djculture válasza Dilikutya (#85720) üzenetére


djculture
félisten

warchest a régi medál részekkel 200 rubel. csak a w betű megzavart, warfighter warchest mindig keverem.. Meg is vettem ezt jóhogy mondtad, a régi jó medal of honorok:)

[ Szerkesztve ]

(#85725) djculture válasza Dilikutya (#85723) üzenetére


djculture
félisten

Nekem 741-et vont le az otp. Titanfall az ér még valamit? Alap 2200 a kieg szintén.

[ Szerkesztve ]

(#85726) djculture válasza Pedro78 (#85556) üzenetére


djculture
félisten

Helyzetjelentés:

Errefele jóformán csak vice citys van meg mafia2, a mafia2-nél használt kódokat adtak a kedves cng-sek így lehet a SUPPORT@CNGHUNGARY.HU -ra írni csere ügyben...

[ Szerkesztve ]

(#85731) djculture válasza dredbiro (#85728) üzenetére


djculture
félisten

Médiában nem sietik el a dolgokat nekem a led tv-t is valami 2 hét után hozta a mpl.

(#85737) djculture válasza x_o_n (#85736) üzenetére


djculture
félisten

Á manapság már mindenféle plusz dijat kérnek mindenhol, amit először látsz árnak az sose igaz. Kosárban derül ki hogy végül is mennyi az annyi...

[ Szerkesztve ]

(#85785) djculture válasza eszement24 (#85782) üzenetére


djculture
félisten

Nincs de bele lehet rakni gond nélkül

(#85803) djculture


djculture
félisten

Ez a warchest egy vicc else indul win8-on ott kezdődik másik az hogy csak az alied assaultot meg a kiegeket tartalmazza nagyon nagy warchest,. dobozos warchestbe a pacific meg az airborne is bennevan.
Viszont tesztelve a pénzvisszatérités és működik.

[ Szerkesztve ]

(#85807) djculture válasza x_o_n (#85804) üzenetére


djculture
félisten

Guestbe paypal ikon a paymentnél..

Csapoati: Na mindegy én nem ezt akartam, így visszakértem a pénzt a játék meg el is tünt a fiókomról:)
Ugyse teszteltem még hogy ezt hogy működik...

[ Szerkesztve ]

(#85810) djculture válasza Csapoati (#85809) üzenetére


djculture
félisten

Ja 7 napig lehet a vásárlástól számitva meg 24 óra alatt ha csak egyszer inditottad el. De csak komplett játékra csomagokra érvényes külön dlc-re pl nem lehet visszatéritést kérni :) Elég gyorsan dolgoznak, persze van átfutás a paypalba megjelent a vissztérités csak a kártyára kerül vissza az otp meg nem a gyorsaságáról híres:)

[ Szerkesztve ]

(#85846) djculture válasza cskamacska (#85844) üzenetére


djculture
félisten

Ha az alábbi hibaüzenetet kaptad, amikor megpróbáltad beváltani az ORIGIN20 promó kódodat, győződj meg róla, hogy semmi sincs rajta a lenti kivételek listáján, ami a kosaradban van. Amint a kivételeket kivetted a kosaradból, végrehajthatod a vásárlást.

Hibakód: Ez a promóciós kód a kosaradban található egy vagy több tételre nem érvényes. Csak akkor tudsz továbblépni, ha a kosár kizárólag olyan tételeket tartalmaz, amelyekre érvényes a megadott promóciós kód.
Lehetséges, hogy a beváltott kuponkód a vásárlás idején nem érvényes minden termékre. Ellenőrizd a kuponod részleteit és a vásárlásodat, és győződj meg róla, hogy a kuponkód, amit beírtál, helyes.
Ha van olyan tétel a kosaradban, amelyre nem érvényes a kuponkód, egyszerűen vedd ki a kosárból, és próbáld meg ismét beváltani a kódodat.

ORIGIN20 promókód kivételek

Ennek az ajánlatnak a kivételei: minden demó, béta, ingyenes próba, Játékidős játék, ingyenes játék, előrendelés, előfizetés és tagság.

Valamint az alábbi címek is kivételek:

FIFA Points
SimPoints
BioWare Points
Plants vs. Zombies Garden Warfare Coin Packs
Club Pogo
Eve Online: Explorer Super Starter Pack
Battlefield™ Hardline
Battlefield™ Hardline Digital Deluxe
Need for Speed™ World Pack (Sport Edition)
Assassin’s Creed® Unity
Battlefield Heroes™
Command & Conquer: Tiberium Alliances
Dark Age of Camelot
Far Cry® 4
Far Cry® 4 Gold Edition
Far Cry® 4 Season Pass
Farming Simulator 15
STAR WARS™: The Old Republic™
STAR WARS™: The Old Republic™ 60-Day Pre-Paid Digital Game Time Code
STAR WARS™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition
STAR WARS™: The Old Republic™ Digital Standard Edition
The Walking Dead
The Witcher® 3: Wild Hunt
Tiberium Alliances Funds
Ultima Online™ Codes
Wasteland™ 2 Classic Edition
Wasteland™ 2 Digital Deluxe Edition

(#85848) djculture válasza cskamacska (#85847) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom ezt tegnap reggel irták ki. Engem nemizgat a kód tegnap se használtam elég volt a rubel döglődése. Vettem egy mázsa játékot 3 nap alatt semmi pénzekért de ugynézki ma már a rubel kezd visszamászni a helyére...

Más: Unity rekordot döntött értékvesztésben már 15 euroért is van, ugynézki nem jött össze a majd 8 gigás patch meg ajáték hibák javitásának leszrása.. Szerintem február körül már 4-5 euroért is lesz annyira nem ér semmit. Azt nem irígylem aki teljes árát kifizette :)

[ Szerkesztve ]

(#85878) djculture válasza eami (#85877) üzenetére


djculture
félisten

Ja ezt is irták a pcguruban hogy az első steamre költözik a másodikból meg jön egy újrakiadás. Ebben a stílusban jobb a lords of fallen főleg a normális grafika miatt így nem csoda ha próbálnak erre gyúrni...

[ Szerkesztve ]

(#85881) djculture válasza vhunor (#85880) üzenetére


djculture
félisten

Valahogy a vásárlók nem ezt gondolhatják ha annyi fogyott belőle hogy már a második részt tervezik. Sőt az első részt most adják ki mindeféle hordozható oprendszerre ios meg android meg winphone 8. Persze magyarhonban elfelejtett játék mert nincs belőle tört... De mivel szépen olcsósítják (6000 pénzért van a tescoba ) lassan itthon is ráéreznek a játékosok.

[ Szerkesztve ]

(#85893) djculture válasza szami777 (#85883) üzenetére


djculture
félisten

Csak szólok hogy annyit gyengült a forint ma hogy egy font 400forint...

[ Szerkesztve ]

(#85897) djculture válasza eami (#85895) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom én szerettem 1 éve még a fontban vásárlást mert 350 körül volt és viszonylag nagy akciók voltak fontban de kb 380 körül már az akciók se tudták eliminálni az árfolyamot. Most meg egyenesen ráfizetés abban fizetni, kivéve ha abban kapod a fizetést vagy valami ingyen kredit.:)

(#85899) djculture válasza sultansmith (#85898) üzenetére


djculture
félisten

Rome II -vel se lehetett hónapokig játszani normálisan de szaladjon mindenki újra beszopatni magát teljes áron :)

[ Szerkesztve ]

(#85903) djculture válasza Cheesus (#85901) üzenetére


djculture
félisten

limitednek nulla értelme, annyit ad hogy a régi dosos részt tartalmazza, azzal meg már ember nem fog játszani mert 800* 600-as vga felbontású..

[ Szerkesztve ]

(#85905) djculture válasza Cheesus (#85904) üzenetére


djculture
félisten

Meg ha már valaki 1 hét alatt nem volt képes felkeresni az origint és megvenni 2.5 euroért.. Este lett vége az origin árazásoknak de vissza született a 20%-os kód azt látom.

[ Szerkesztve ]

(#85908) djculture válasza eami (#85907) üzenetére


djculture
félisten

Harácsonyi Gabe sale.. ;] Egy játékot nem látok amit amit normális árban adnak..

(#85911) djculture válasza gyuromoj (#85910) üzenetére


djculture
félisten

Már nincsen sajnos 6-kor vége lett az origin akcióknak..

(#85914) djculture válasza Ateszpapa (#85913) üzenetére


djculture
félisten

Én direkt megvettem mindent ami kellett mert a forint is az oroszok miatt nagyon romlik. Ebbe az évbe már szünetelek szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#85916) djculture válasza szami777 (#85915) üzenetére


djculture
félisten

Jó drága még igy is 2350ft a sima.

(#85950) djculture válasza Crytek (#85946) üzenetére


djculture
félisten

Jó isten már ilyen bottal se piszkálnám játékra is régiózárat raknak?

[ Szerkesztve ]

(#85971) djculture válasza Agyzuzo (#85970) üzenetére


djculture
félisten

Ja meg jövőre is jó lesz 5 euroért megvenni, többet nem ér uplayre ezerszer meglehetett venni annyiért. freedom nyavaját is 1.99-ért vettem ...

[ Szerkesztve ]

(#85980) djculture válasza BlackDesert (#85978) üzenetére


djculture
félisten

Ja bármikor el lehet adni csak éppen 12-13 ezerért (konkrétan tudom mert haver vitt már be ebböl az 576-ba is ott is ennyit adnak)rögtön 4 ezer bukta.. Egyébként ez az egyik ok hogy nem vagyok konzolos ott nincs olyan hogy játék gyűjtés, vigignyomod viszed befele beszámitják egy másikba ez van. 200+ konzolos haveromból mindenki ezt csinálja. Ezzel az erővel bérelni is lehetne a játékokat...

[ Szerkesztve ]

(#85983) djculture válasza csaba951 (#85982) üzenetére


djculture
félisten

Pláne hogy konzolra már készül a single player dlc/kieg

(#86009) djculture válasza Crytek (#86006) üzenetére


djculture
félisten

Mostani állapot szerint leállitották az összes dlc készítését vagy a gamestar vagy pcguruban olvastam ezt a nyilatkozatot. Cserébe adnak ingyen játékot. Gondolom ha végeznek végre az optimalizálással akkor esnek neki a dlc-nek. Amugy még mindig fos a játék, jobban fut csak éppen egyes területeken kifagy a játék.

[ Szerkesztve ]

(#86039) djculture válasza TheProb (#86033) üzenetére


djculture
félisten

Hát üdv a 21 században ezeket már rég nem ember nyeri ki. van rá script. Egyszer én is kipróbáltam hasonlót csak lengyel játékos fórumon, itt nem lenne pofám hozzá:) Aki ilyen helyeken bevág aközösbe valamit az ne várjon semmit , ha kap akkor az a plusz :)

[ Szerkesztve ]

(#86043) djculture válasza wwenigma (#86042) üzenetére


djculture
félisten

Persze hogy nem válaszolt mert amcsi fiókról vásárolt és igazolnia kellene hogy amerikai ha ilyenkor kamu lakcimet ad meg az büncselekmény. Lehet sose jönnek rá de lehet egy adóellenörzés a valve-nál és bukhat a dolog

[ Szerkesztve ]

(#86047) djculture válasza wwenigma (#86044) üzenetére


djculture
félisten

Azt ő tudhatja, ha nem szarakodott akkor megadja hogy magyar és ennyi, onnantól mehet tovább az item eladás. De ha szarakodott akkor legjobb ha nem küld be nyilatkozatot.

(#86157) djculture válasza tomsolo (#86103) üzenetére


djculture
félisten

Plusz egyéb harácsok is megjelentek pl paypal fee, így sokszor 1.5 euroval is több a játék mint ami kivan irva

[ Szerkesztve ]

(#86159) djculture válasza tomsolo (#86158) üzenetére


djculture
félisten

Eddig a fast2playen ilyen sose volt, most tényleg rengeteget leszed nézd meg tedd be akosárba mindig 1 euroval (vagy még többel is) több lesz fizetés előtt.

Más: Shootmania Storm többjátékos módja most ingyenes 2015 áprilisáig. Ezzel a hozzáféréssel bármely szerveren, bármilyen játékmódban játszhatsz!

[ Szerkesztve ]

(#86162) djculture válasza tomsolo (#86160) üzenetére


djculture
félisten

De most beteszel egy 4,5 euros játékot és levon 5.6 meg ilyenek szóval durva... 2* 0.6 szed le...

pl: The Walking Dead Season 2 €4.49
Subtotal €4.49
Payment Charge €0.60
Grand Total €5.63

Nem mondom még igy is megéri mert fele annyi minden mint a steam-en akcióval ...

[ Szerkesztve ]

(#86166) djculture


djculture
félisten

szoftverekre lehet szavazni, ennél lejjebb már nincs...

[ Szerkesztve ]

(#86180) djculture válasza Mate (#86172) üzenetére


djculture
félisten

Azt olvastad hogy titranfall 2-t steam-re akarják kiadni mert originen megbukott a kevés vásárló miatt?
Mivan visszakönyörgi magát az Ea a steam-re?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.