Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49607) djculture válasza Mate (#49606) üzenetére


djculture
félisten

Dobozos far cry 2 sehova se regelhető cserébe magyar felíratos.

[ Szerkesztve ]

(#49612) djculture válasza Woodslave (#49609) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a valve adta ingyen szénért 2011-ben:) Egész jó játék lennne ha nem arról szólna hogyfél óra kocsikázás utána egy helyörség kitisztitása majd elkocsikázás egy másikhoz ott is takaritás, majd vissza az előzőhöz ahol már megint élnek ugyanazok az emberek.

(#49638) djculture válasza maddionmax (#49637) üzenetére


djculture
félisten

Arma 3-nál is hasonlóakat irtál meg örömködtél:)

(#49641) djculture válasza ayo (#49640) üzenetére


djculture
félisten

van ott most is a facebookon csak nem a mi régiónknak... már ez gyanús hogy a játékot régiónként szűrik de majd a játékot nem

(#49667) djculture válasza BigBlue69 (#49642) üzenetére


djculture
félisten

jó tudni :)

(#49689) djculture válasza Woodslave (#49673) üzenetére


djculture
félisten

Nem egy nagy valami az a játék cdgalaxisban is polóval + dlc-vel együtt 3000 pénz.. Elég kókány lett szerintem, régi ötezerszer jobb. Nemsokára 1990ft-ért fogják adni dobozosan dlc-vel karácsony előtt, annyit a dlc-ért elkérnek

[ Szerkesztve ]

(#49692) djculture válasza FollowTheORI (#49691) üzenetére


djculture
félisten

5 euro mondjuk nem igen garas 1485ft plusz mivel vásárlásnak sem minősül még az állami adót is levonják rá.. Én már csináltam ilyet 1800ft nem volt elég a nyavaja 5 eurora itt egy jutalék ott egy tranzakciós adó ezen kívül ha változik az árfolyam még azt is levonják..

[ Szerkesztve ]

(#49698) djculture válasza FollowTheORI (#49694) üzenetére


djculture
félisten

maga az 5 egységnyi euro nem pénz annak aki abba kapja a fizetését fellénk a bankrendszer plusz a kormány halálra fizettet egy huf euro átváltást

Crytek vannak olyan játékok amit sehol se látok csak a steam-en pl rekoil ami érdekel most. Muszáj vagyok ott megvenni

[ Szerkesztve ]

(#49703) djculture válasza Arkennys (#49700) üzenetére


djculture
félisten

Engem se érdekel játszottam a "demójával" egy órát, jól felidegelt mert halál szr a régihez képest. Most ezért a fiókomat biztos nem fogom kockára tenni. Inteltől meg bármi kitelik beidegesednek hogy megy az adás vétel a szponzorált játékukra biztos hogy megfogják keresni a valve-t jobbik esetben csak egy kulcslistával hogy ezt kéretik törölni.

[ Szerkesztve ]

(#49897) djculture válasza ruti (#49896) üzenetére


djculture
félisten

nekem megvan. Mondjuk vagy 10 van még ezen kivül ami ingyenes volt és megvan..

[ Szerkesztve ]

(#49900) djculture válasza Woodslave (#49899) üzenetére


djculture
félisten

Sima far cry-ért a franc se adna annyit 199ft-ért adták már múlt karácsony előtt is a dobozost..

(#49908) djculture válasza Dilikutya (#49904) üzenetére


djculture
félisten

tesco most is épp játék napok voltak, televolt az egész olcsó pc játékokkal a szolnoki téglagyári legalább is. Előtte meg a lidl nyomatta az 500ft-os witchereket meg egyebeket. Jön a karácsony nemsokára mindenhol ez fog menni. Ma is dobtak be egy reklámujságot de megnem mondom már melyik multi majd megnézem konzoljátékok és pc játékok leárazása.

[ Szerkesztve ]

(#49911) djculture válasza Shodan (#49910) üzenetére


djculture
félisten

Én most is vettem 200ft-os régi nyavajákat pl deus ex második része, akkor valami komandós játék swat 3 gold . Több száz db volt hegyén hátán.

Vertigo18: Ja tolom kifele mind a pár száz darabot abból épitek házat, egyébként 200ft-tot már a tok megér amaray a swatosé meg a másik is. Ja és működik a több száz db legalján való keresés amit irt itt valaki, oda vannak rejtve a keményebbek mindig:)

[ Szerkesztve ]

(#49918) djculture válasza Shodan (#49917) üzenetére


djculture
félisten

:P Még jó hogy leüritettem a kártyámat, átnyomtam steam-re mer avégén bevásárolnék a gog-on a sok játékból amit már 10 éve is megvolt, mindenféle ujság lemezén.

[ Szerkesztve ]

(#49920) djculture


djculture
félisten

Blood genyó is volt már első meg a második is ujság mellékleten:)

(#49927) djculture válasza Vertigo18 (#49921) üzenetére


djculture
félisten

Végül is mai napig szórakoztató, pláne annak akinek emlék fűződik hozzá.

(#49946) djculture


djculture
félisten

populus még nem volt elég belőle...Viszik mint a cukrot :D

[ Szerkesztve ]

(#49950) djculture válasza Vertigo18 (#49949) üzenetére


djculture
félisten

Van nekem is olyan haverom mindent megvesz a steam-en mert akciós...

(#49955) djculture válasza Arkennys (#49926) üzenetére


djculture
félisten

Neverwinter Nights 2: Complete

(#49966) djculture


djculture
félisten

Total Annihilation: Kingdoms + Expansion is volt egyszer a gamer magazinba egyszer a gamestarban meg egyszer a pc guruban meg egyszer a pc games magazinban... Így van belőle 4 példány csak:)

[ Szerkesztve ]

(#49976) djculture válasza looser (#49968) üzenetére


djculture
félisten

Dehogy is épp az x-files első évadát lesem :) Betyárul néztek ki akkoriban a számítógépek pedig nem nsok idő telt el:)

(#49986) djculture válasza Vertigo18 (#49984) üzenetére


djculture
félisten

Scriptek már ilyenek, normál embernek esélye kicsi hogy gyorsabb legyen:)

[ Szerkesztve ]

(#49995) djculture válasza bullseye (#49993) üzenetére


djculture
félisten

:R

(#50012) djculture


djculture
félisten

Közben a wb bundle olyan lett hogy visz mindent

(#50173) djculture válasza maross (#50164) üzenetére


djculture
félisten

Oroszok már 1000ft értékű rubelért adogatják szokáa szerint de hiába mert lockos: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Estonia, Georgia, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Latvia, Lithuania, Republic of Moldova, Russian Federation, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine.

Gamersgate-n Ac akció..

[ Szerkesztve ]

(#50208) djculture válasza maross (#50207) üzenetére


djculture
félisten

4-el osztva nem sok az

(#50238) djculture válasza FollowTheORI (#50236) üzenetére


djculture
félisten

Majd holnap elköltheted, fekete péntek lesz

(#50279) djculture


djculture
félisten

Magába a sima játék amugy se nagy pénz auchanba 2000-ért vesztegették 1 hete az indicar dlc-vel, csak az ember megveszi hozzá a maradék dlc-t az egy kész vagyon. Majd csak lesz belőle valami gold vagy egyéb össz kiadás:)

[ Szerkesztve ]

(#50281) djculture válasza maddionmax (#50280) üzenetére


djculture
félisten

Ismerve a kiadót a dlc-ket nem szokta sose akciózni, 25% már ritkaság számba menne. Ebböl élnek az alapjátékot is azért osztogatják, szerintem max fél év és bundle csomagba is várható..

[ Szerkesztve ]

(#50307) djculture


djculture
félisten

g2a-n Warhammer 40k Space Marine STEAM CD-KEY GLOBAL 2,9 euro..
Crysis 3 ORIGIN CD-KEY PL 7,99 euro bár ez nem tudom jó e nálunk mert lengyel meg szlovák nyelv van csak feltünmtetve, de eléggé best buy ha működik

[ Szerkesztve ]

(#50308) djculture válasza djculture (#50307) üzenetére


djculture
félisten

Szintén nem tudom megy e de ha megy némi másolással angolosítható ez is :

Battlefield 4 + China Rising EA ORIGIN CD-KEY PL 23.90 €
Lengyel haver szerint nincs rajta régió .

[ Szerkesztve ]

(#50311) djculture válasza Joe Swanson (#50309) üzenetére


djculture
félisten

Passz én nekem most nincs rá kessem pedig jó lenne, nekem a nyelv is mindegy lenne mivel vagy 5 éve lengyel fórumokon mozgom nem esek kétségbe töle.

xsanyi77: Az a baj az orosz verzió az betyár mert mindenhol üldözik ha nem orosz vagy és azt regisztrálsz be. A lengyel meg szlovák meg a magyar az egy régió meg a legkeményebben korlátozott dobozos verzióban is Ugyhogy egy szót se szólnak érte. Ja én is elgondolkoztam 7130ft-ot megérne, kupon nem nagyon várható ebböl nagy tételben szerintem, mert csak drága csúcs kártyákhoz van.

[ Szerkesztve ]

(#50315) djculture válasza wwenigma (#50313) üzenetére


djculture
félisten

2 évet akartál irni szerintem :) Mivel a bf3 is 2011 okt jött ki :) Maximum 1 év múlva fog ennek normalizálódni az ára szerintem akkor jön ki a prémium edition szokás szerint 10k-ért. Viszont akkor már newbee játékosnak esélye nulla a sok pró ellen:) Ha csak benem vezetik azt amit a bf4free-ben hogy a szerverekre adott rang tartománnyal lehet csak belépni:)

[ Szerkesztve ]

(#50319) djculture válasza wwenigma (#50317) üzenetére


djculture
félisten

10k a max nálam is minden nyavajával együtt

(#50323) djculture válasza csaba951 (#50321) üzenetére


djculture
félisten

Tudom a free-ben tapasztalom a helyzetet csak a régi motoros szemszőgéből... Sokszor a csapátszállitó helivel visszamegyek a sok newbee-ért mert csak kinlódnak, semmi nincs nekik lockolva. Nagyon jó mikor vagyunk ketten az egyik oldalon akik tudják is mit kell csinálni a többi meg csak les, az ellenfélnél meg mindenki pró.

[ Szerkesztve ]

(#50327) djculture válasza Dilikutya (#50325) üzenetére


djculture
félisten

Pedig jobb szórakozás bármilyen egyjátékos kampánynál a multi ha az ember jó csapatba kerül.

Más: Megvettem a humbli wekkli sale 1 dolláros verzióját, látom már alap lesz ez a redemelés nem sima kulcsot ad ez se.

[ Szerkesztve ]

(#50335) djculture válasza zone (#50329) üzenetére


djculture
félisten

Hát nagy bonusz ezeknél ugyse lesz, csak azért vettem meg mert kimaradt az életemből eddig a Thunder Wolves pedig tetszik

[ Szerkesztve ]

(#50339) djculture válasza zone (#50337) üzenetére


djculture
félisten

Agyilag legyilkol már a kép is amin a küblibe brunyázik a figura.

(#50341) djculture válasza cskamacska (#50340) üzenetére


djculture
félisten

Tesó csoró a magyar ez van, én egyedül azt tartom csalásnak ha más ország állampolgárának kell kiadnom magamat vagy lopott kulcsokkal bizniszel valaki, azon kívül tőlem mindenki azt üzletel amit akar. Nem tudom megvetni érte, a kiadók szivatnak bennünket a másik oldalon kétszer ennyire.
Injustice.Gods.Among.Us.Ultimate.Edition-al is amit csináltak kabaréba illő.

[ Szerkesztve ]

(#50344) djculture válasza Renok (#50342) üzenetére


djculture
félisten

A mi régiónkban egyszerűen eltünteték a steam-ről, aki megvette előrendelésben annak visszautalták a lóvét. Lehet még dobozosba se lesz itt elérhető nekem azt irták a cdgalaxisnál. Nem szabad nekünk vele játszani mert magyarok vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#50390) djculture válasza Dilikutya (#50389) üzenetére


djculture
félisten

Ja meg szerintem még 10 év múlva is isten lesz a call of duty ghost 12-ben esetleg a call of duty black ops 24-ben :K ;] Lehet ezt bármire állitani a háttérben ugy néz ki minden mint az első medal of honorban, csak abban legalább volt normális single player kampány.

[ Szerkesztve ]

(#50417) djculture válasza Darth_Revan (#50416) üzenetére


djculture
félisten

Annak nagyon jó akinek égeti a zsebét a sok pénz

(#50439) djculture


djculture
félisten

witcher első része 553 pénz a GOG-on, annyiért elég jó.

(#50455) djculture válasza ayo (#50454) üzenetére


djculture
félisten

Jónak jó de volt már fele ennyiért is gamesrocketen

(#50458) djculture válasza Mardel (#50457) üzenetére


djculture
félisten

Az nem orosz volt amit a gamesrocketen árultak 6,5 fontért, az orosz még 5 euroba kerül máshol. Egyébként most a nfs shift meg a dragon age 5,95 font a Marlow Briggs and the Mask of Deathe meg 2,95 font. Tegnap mindkettő elvolt árazva 0.95 fontra én is későn vettem észre mert éjfél körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#50498) djculture válasza ayo (#50454) üzenetére


djculture
félisten

Most ilyen rayman hétvége van úgylátszik:

[ Szerkesztve ]

(#50519) djculture válasza Angelo69 (#50515) üzenetére


djculture
félisten

Nem biztos hogy átverés, sajnos ez a linkes megoldás teljes káoszt okoz. Persze ez volt a célja a humble csapatnak, de elég hülyén oldotta meg a dolgot. Legalább azért adna kulcsot ami már megvan a vásárló steam fiókján hogy tovább lehessen adni ami már eleve megvan vagy felajánlani , nem ilyen linkes baromságokkal amit simán össze lehet keverni vergődjön az ember.

[ Szerkesztve ]

(#50556) djculture válasza warcat (#50553) üzenetére


djculture
félisten

Egyszerű készül a harmadik rész előtte még ezer dlc-t csinálnak a másodikhoz.. Persze hogy lekell árazni ideiglenesen.

[ Szerkesztve ]

(#50620) djculture válasza szami777 (#50618) üzenetére


djculture
félisten

Majd lesz nyáron olcsó addigra jön a hármas

(#50622) djculture válasza Mr.Csizmás (#50621) üzenetére


djculture
félisten

Megveszed attól aki megvette a wormsos bundle-t..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.