Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  érdemes-e ati radeon 9600xt venni 40k-ért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gazs


Gazs
tag

Érdemes-e ati radeon 9600xt vidkarit venni 40k-ért 128mb-osat? A válaszokat előre is köszönöm.

(#2) Flashy


Flashy
veterán

40 nettó vagy bruttó, új vagy használt, ilyesmi?

(#3) gabesz82 válasza Gazs (#1) üzenetére


gabesz82
senior tag

Hát az attól függ hogy milyen márka... meg hogy új-e...

PSN: Morfologus82

(#4) mzprox


mzprox
tag

Csak akkor, ha mindenképp új, számlás kártyát akarsz. Én 30-at se adnék egy vivos asus 9600xt-ért

(#5) robekri válasza Gazs (#1) üzenetére


robekri
addikt

Szerintem nem érdemes, főleg, hogy lesz ATI-zuhi mostanság! (szvsz)
A másik, hogy itt is 45-ért árulnak 9800pro-t garancicával!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) gabesz82


gabesz82
senior tag

Robe-nak igaza van, szerintem is inkább 9800Pro-t vegyél használtan... 45ért szerintem fél év garral adják...

PSN: Morfologus82

(#7) Gazs


Gazs
tag

A márkát nem tudom mert csak az van az árlistába írva hogy ati radeon 9600xt 128mb. Ennek a boltak a cime www.cgroup.hu.Ja és Bruttó

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#8) gabesz82


gabesz82
senior tag

Hát szerintem kérdezd meg, mert ebből nincs gyári ATI, szerintem egyébként Sapphire... mármint abból gondolom, mert van 128 bit-es ''pro'' az árlistában amit meg tudtommal csak Sapphire gyárt... ha Sapphire akkor nem jársz rosszul vele, nekem is az van mondjuk Fireblade-es... mondjuk biztos lejjeb fog még menni az ára az X600ak elterjedésekor...

PSN: Morfologus82

(#9) Gazs


Gazs
tag

Kösz a segítséget. Megfogom kérdezni.

[Szerkesztve]

(#10) robekri válasza Gazs (#9) üzenetére


robekri
addikt

Újramondván szerintem szigorúan hanyagold 9600 és társait! (bár attól függ mire kell)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#11) Horbal válasza robekri (#10) üzenetére


Horbal
őstag

Mi a gond 9600-tal... xt-re is gondolsz???:U :U :U

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#12) robekri válasza Horbal (#11) üzenetére


robekri
addikt

Semmi gond nincs vele, (odaírtam társai) csak év végi játékok szerintem már szaggatnak majd alatta, főleg ha szarul van megírva progi!

De a totyikban nem is erről van szó, hanem az árról: nézelődj te is hw-piacban 45-ért már 9800pro tulaj lehetsz!! :C:C (na ez itt a lényeg)

:))
Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#13) gyufa


gyufa
tag

9600xt ciripel című topikot nézd meg

(#14) n3ur0


n3ur0
csendes tag

Hat en ha minden igaz akkor holnap veszem meg a 9600xt met csak (sapphire + hl2) latvan hogy ijeneket irkaltok megfajdult a szivem a 9800pro ra :(. Csak mondjuk aki videki nembiztos hogy felmaszik pestre, ez az egyik, a masik hogy ki tudja mennyire van hasznalva a kartya, mennyire hajtottak stb...

AMD A64 3200+ Zalman CNPS7000B-AlCu, ASUS A8N SLI DELUXE, 1024/400 Kingmax, Sparkle 7600 GT @ 600/1580

(#15) greenface válasza n3ur0 (#14) üzenetére


greenface
aktív tag

Nem azonos kategória a 9600XT a 9800-al.
Ha vki 40e HUF-ot rászán egy VGA-ra, annak érdemes utánajárni, és egy 9800-at venni.Vagy akár 9700-et.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#16) Sn00k


Sn00k
veterán

9800pro-t vegyél!!
Inkább tegyél még hozzá pár ezret és egy darabig jó lesz a VGA karid...
Én is azt tervezem Gianninál 45k körül egy használt garanciális 9800pro-t...:Y

3njoy the Lif3

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  érdemes-e ati radeon 9600xt venni 40k-ért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.