Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z_A_P


Z_A_P
addikt

az említett újítások a játék előtti lobbiban lesznek láthatók, magában a játékban nem aktiválhatók majd.

:C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

OK

(#2) omfgk


omfgk
addikt

miközben a lobbit aktívan használhatják később a játékon belüli skinek reklámozására, amelyek az új eljárásokkal szebb minőségben jelennek majd meg

A prioritásokkal szerencsére nincs semmi gond.

(#3) arty


arty
veterán

1.) halottnak a csók

2.) jól fogy ígyis? jól. akkor mi a kérdés?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4) sixpak


sixpak
nagyúr

Én sokáig azt hittem, hogy az Electronic Arts-nál féregebb csürhe nincs a játékiparban, de nagyon úgy tűnik, hogy az Activision kanyarban előz. :D
Ennél szánalmasabb dolgot még nem hallottam mostanában.

omfgk: :C :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5) GAbre


GAbre
veterán

Már meg se lepődök,hogy tudják elb@szni a játékot.
Fogadok,hogy még mindíg az mw3 tölt be indításkor,ha megvetted,ha nem!
És nem csak ezek a bajok a játékkal.
Nem mintha ez lenne a baj,mert amíg van olyan "marha aki veszi",és adják alájuk a lovat addig így is marad.Mert ahogy olvastam a játékosszámok azért megvannak....
Meg fps-re dlss 3.5.
Nem nagyon követem a dolgokat,de tudtommal azért még reflexxel is lassabb a késleltetés,mint alapból.Ami ugye Codnál igen is érződhet.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#6) GAbre válasza GAbre (#5) üzenetére


GAbre
veterán

Azért úgy jó 2-3x nagyobb a latency ahogy nézem 2 hetes videón az mw3-ban.
Azért a ray tracingen kívül maradt a reklám,ha sikerül is elindítani a 2őt.(egyet nem lehet,mert az nem call of duty?)Sebaj a 2 és 3 úgyis 1 és ugyanaz,jah mégsem! :S
Mert ha már a 2ben vagy 1 módban,természetesen másik módot nem indíthatsz el,csakis ide oda lépkedve 2 és 3 között,mert a 3 a main menü?(mondjuk ott legalább van már 1 játszható pálya,ha van akit vígasztal)
És újra kezdhetsz mindent elölről,és marad a töltögetés ide-oda....
Ez csak engem irritál de nagyon? :F

Avatar

(#7) slmSIG


slmSIG
tag

LOL

(#8) GeryFlash válasza sixpak (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Evente-ket evente adogatjak egymas kozott ezt a titulust. Ilyenkor a masik kicsit csondben van es rapihen a kovetkezo g****segre :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Örüljetek, hogy nem csak a dobozon szereplő képen megy a sugárkövetés! :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) abridabri válasza GAbre (#6) üzenetére


abridabri
veterán

Engem is idegesìt nyugi . Én mw2 vel tolom ,de a 3at tölti be (jó lassan )amit meg se vettem ,majd meg kell keresni a menüben az mw2t ,ekkor kilép és újra a lassú indulàs ,de végre màr az mw2 jön be. Amúgy én dlss+reflexel hasznàlom ,nem érzem hogy nagyobb lenne a latency . Meg az esetek többségében első vagyok ,szóval jól működik.

(#11) GAbre válasza abridabri (#10) üzenetére


GAbre
veterán

Itt igazából a" főmenü "-vel van legnagyobb baj.
Mert az az MW3,külön load.
Szóval azt se lehet mondani,hogy 1 töltést kell bevárni(ha Update meg shader kész),és végre nyomhatod mw2ben bármivel.
Mert ahogy a Ray trac is reklám,a főmenü úgymond szintén az.
Lehet nem veszed észre,de néha,az a 2-3xos latency dönthet 1-1 golyó ügyében.
Nem hiába úgy tudom nincs 1 másik fps-nem sem frame gen.

Avatar

(#12) abridabri válasza GAbre (#11) üzenetére


abridabri
veterán

Frame gen ? :F

(#13) GAbre válasza abridabri (#12) üzenetére


GAbre
veterán

Frame Generation röviden.
Legyen az nvidia vagy amd,úgy tudom így hívják ezt a drasztikus fps növelő módszert.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#14) abridabri válasza GAbre (#13) üzenetére


abridabri
veterán

Tudom mi az ,de hogy jön ide ? a Codban nincs , DLSS 3.5 ről volt szó csak.

(#15) GAbre válasza abridabri (#14) üzenetére


GAbre
veterán

De van.
Vagyis a f@xom ebbe az ostoba szar játékba is,hogy össze vonni kellett a 2-3at.És van különbség,szóval nem lehet normálisan beszélni se róla. :W
Mert 2ben még nincs,de 3ban van.
Azt meg nem tudom mit nem veszel észre,mivel már az mw3ban is tudsz játszani warzone-t+béta is volt.(Nem tudhatom mire érted)
Alap dlss-ről nem beszéltem,az minden játékban megtalálható,fps-ekben is.
Ott nincs,vagy nem vészes latency.
[link]
Én erről beszélek.Itt is ahogy mondod nem érezhető videón keresztül.De,hogy játékban érezhető-e.Az passz.

[ Szerkesztve ]

Avatar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.