Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox 8k7a+ és SB Live (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) zsborbas válasza kismedve (#2) üzenetére


zsborbas
aktív tag

"Hát, szerintem a Live egy nagy sz**r." Miért mondasz ilyet? Ez nem igaz. Lehet hogy nálad valamiért nem működött megfelelően. Példának okáért nálam már a harmadik alaplapot járja meg a Live! és soha semmi problémám nem volt vele!!!
Jelenleg egy ASUS A7V133-C boldog tulajdonosa vagyok, ami szintén VIA 686B chipsetes. Semmi problémám nem volt még vele! Sokszor elég csak elolvasni a dokumentációt. Bár igaz hogy magyar nyelvűt nem adnak vele (legalábbis az enyémhez nem volt annak idején mikor vettem). Egy dologra rettentően allergiás. Ha nincs neki megfelelő számú szabad megszakítás, vagy olyan slotba dugod, ami valamivel meg van osztva az alaplapon. A slotok IRQ kiosztását sajnos nem minden gyártó tünteti fel a lap doksijában, ilyenkor marad a próbálgatás. Ha nincs megfelelő számú IRQ, azon még lehet segíteni. Ezt most nem írnám le, ha valakit érdekel küldjön mailt privátba. Mellesleg nekem is volt ABIT BE6-II-m is, 1 napig. Visszavittem a boltba, mert k...ára nem voltam megelégedve vele. Akkor álltam át AMD-re. Pedig mindenki istenítette hogy milyen jó alaplap. Marha nagyot csalódtam akkor az ABIT-ban. Ja és nem hamis BE6-II volt, amiből akkor nagyon sokat lehetett kapni az országban. Nekem a gép munkára kell főleg, nem tuningra. ABIT=tuningőrület=instabilitás. Kösz én ebből nem kérek. Egyébként annak a lapnak (BE6-II) voltak problémái a TV tuner kártyámmal is. Érdekes módon minden más lapban rendesen működött/működik. Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett :) de úgy éreztem ezeket le kell írnom mindenképp.
Üdv
Bozsó

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox 8k7a+ és SB Live (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.