Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Isabelle27


Isabelle27
újonc

"Apologize" One Republic Music Video

Szokás szerint, mivel is kezdhetném új blogom első bejegyzését. :B De most kap egy képet is. Igyekszem megtölteni sok mindennel és egy új fejezetet nyitok itt és vele együtt az életemben is, hiszen egy elég nagy határt készülök átlépni. De mindenről a maga idejében írok le....

(#2) Isabelle27


Isabelle27
újonc

Új élet, új és váratlan dolgok. Szeptember óta ezekkel találkoztam, ami teljesen felborította az életemet. Van egy tény. Megváltoztam. Van aki azt mondja - jó irányba, de akad olyan is aki az ellenkezőjét állítja. A magam részéről meg még nem döntöttem el, hogy ez a változás milyen szerepet tölt be az életemben és hogy merre halad ez a változás...

Kis ízelítő, milyen stílusú zenéket fogok ide be'pakolászni. Nagy kedvenceimet illesztem be és igyekszem mindegyik soundtrackomhoz írni egy-egy komit. Persze a filmek sem maradnak ki. :U

The Change-Up Soundtrack - 21. The Change-Up

A célom most ezzel az bloggal, többfunkciós, mivel már nagyon hiányzott ezért gondoltam, hogy újra elkezdek írni. Feszültséglevezető is számomra. Mindig örömmel írtam ide.

Ha valakinek nem esett volna le eddig, akkor már voltam/vagyok itt "tag" és vilma27néven futottam :) A mostani nevemről majd egy másik bejegyzésben...

[ Szerkesztve ]

(#3) Isabelle27


Isabelle27
újonc

300 Soundtrack - 24 Message For The Queen

Érdekes mit tud egyetlen gondolat tenni az emberrel. Mindig is úgy hittem, a féltékenység, mint olyan nem létezik. De most megtudtam, érzem... Bár eleresztene, vagy eltűnne vagy legalább várna még egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.