Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Eltűnő kurzor probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsuni


zsuni
csendes tag

Hello
Azért írok, mert egy olyan problémával kerültem szembe, amit már nem tudok megoldani.
Van egy olyan gondom, hogy bizonytalan időközönként eltűnik a kurzor, vagyis pontosan a kurzor egy helyben marad, de az érintőpaddal, és az egérrel lehet mozgatni, csak olyan mintha láthatatlan lenne, a látszuó kurzor mögött, egyszóval mocskos módon idegesítő. Amit még kisilabizáltam ebben a helyzetben, hogy megszűnik az internet kapcsolatom is (bár a kapcsolat ikon azt jelzi, hogy kapcsolódva van, azonban weblapokat és játékban szerevereket nem hoz be). A net wifi routeren keresztül kerül a laptopba, tehát vezetéknélkülin fogom, nem tudom ez fontos lehet e.
Már lefuttattam az adaware, avast, nod, trojan destroyer programokat, semmit sem találtak. Új Windows is felkerült a gépre, régi sp2es helyett sp3as, ugyanúgy maradt a probléma. Van 2 particióm, amit nem formáztam, (3.ra ment a windows formázással) ezeken az adatok vannak.
Én eddig szoftveres hibára gyanakodtam, de nem tudom, valami hardver hibája okozhat-e ilyen meghibásodást. ha valaki tud olyan megoldást javasolni, ami nem az, hogy hintsem be sóval a többi particiót és szántsam le, akkor azt örömmel várom és olvasom. Köszi előre is :)

(#2) Bordoi válasza zsuni (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Itt esetleg itt megtudod kérdezni.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Eltűnő kurzor probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.