Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Elte ttk (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Szekkancspet


Szekkancspet
csendes tag

Sziasztok!
Szeptembertől fizika szakos hallgató vagyok az ELTE TTK-n. Habár azt mondják, az első hetünk csak arról fog szólni, hogy ilyen dolgokról okítanak minket a felsőbbévesek, de én nem bírom megállni, hogy néhány kérdést már most föl ne tegyek. Elsődlegesen a kajálás érdekel: van valamilyen egyetemi étterem ahol kedvezményesen tudunk élelemhez jutni, vagy mindenki úgy oldja meg ahogy tudja? Aztán a sport: Mennyire működik ez a sportösztöndíjas rendszer? Szokott indulni minden kategória minden évben ami meg van hírdetve, vagy csak úgy elvétve egy-kettő? Kollégiumi testnevelésre csak kollégisták jogosultak? ( Vagy esetleg van benne valami reggel futkározás és ezért csak ők tudják összehangolni a hétköznapjaikkal? ) Pontosan mekkora az a kedvezmény a támogatott uszodákban és az Astoria Fitness Centerbe? Körülbelül mennyit fogok könyvekre+jegyzetekre költeni, hogyha nem vagyok kollégista?
Mindig érdekelt továbbá, hogy hogy van ez az órarend-összeállítás. Egy órát többször lead a tanár, és én eldöntöm hogy a 3közül melyikre ülök be? Vagy csak azt tudom megválogatni, hogy melyik tárgyakat veszem föl?
( És persze érdekel minden más hasznos információ a gyakorlati életet illetően a ttk-n )
Köszönöm a válaszokat!

(#2) Racecam válasza Szekkancspet (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Van már egy ELTE-s topic ''Jár valaki az ELTE-re a PH!-sok közül?'' [link] szerintem itt elfér a Te kérdésed is, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Elte ttk (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.