Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) motor


motor
tag

és megtörtént - nem gondoltam volna - de voltam akkora +!%:?:%):(((+ÖbrrrrRR, hogy fogtam, és rádugtam a vinyót egy kevert vezetékes elosztó bigyóra amivel 5 volton hajtottam meg egy ventit :(, szóval a drótok meg voltak cserélve... hát a vinyó már meg se nyekken.

Tudná körvonalazni valaki, hogy kb. mi ment végbe, ki kell e dobni az egészet, vagy még menthető a cuccból valami? :O

Hejhóóó!

(#2) PeliScan válasza motor (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Tehát sikerült az 5Vs bementre 12Vt adnod..? :( Mert akkor szerintem vagy kidobod, vagy keresel egy új elektronikát, emrt az biztos hogy megpusztult.

(#3) hobizoli válasza motor (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

SZVSZ RIP, esteleg egy masik mechanikailag hibas ugyenilyen HDD NYAK-javal meggyogyulhat.




hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#4) Flashcash válasza motor (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha valami fontos adat volt rajta akkor megpróbálhatod kicseréltetni az elektronikát, ha nem akkor van egy minőségi papírnehezéked.

(#5) motor


motor
tag

Köszönöm együttérző hozzászólásaitokat, ezek szerint a winyó motorját nem fektette meg ? Mi van, ha pl. 1 kb. azonos vinyó nyákját rakom rá, nevezetesen, csak méretben térnek el, ugyanabból a szériából valók. (maxtor5t010h1 -ra egy
40 gigáss kib. hangos ui.-t?

Hejhóóó!

(#6) [amne] válasza motor (#5) üzenetére


[amne]
senior tag

Rosszabb már úgy se lehet, próba cseresznye. Ugyanabból a szériából való NYÁK-kal működhet.

(#7) Zoltán válasza motor (#5) üzenetére


Zoltán
őstag

Írj majd, hogy hogy' sikerült!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.