Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!


Van a Google-ban egy olyan kiterjesztés hogy costumize google,ez támogatja a yahoo myweb 2.0-át
Valahogy be szeretném állítani hogy amit keresek a google-ben és rákattintok azt automatikusan eltárolja a yahoo.myweb 2.0-ban .Vagy amelyik oldalra rámegyek.
Mivel így lenne egy saját adatbázisom amiben az általam látogatott oldalak vannak.Így sokkal egyszerűbb lenne visszajutnom egy adott oldalra.Például ha elfelejtem milyen kulcsszavakkal kerestem a google-ben akkor aztán keresgélhetek hasonlóval.
Ezt már támogatja a myweb 2.0 csak nem tudom beállítani.


(#2) Pompi válasza gorlin (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És ez miért nem fért be a Firefox topicba?!

Mozilla Firefox (kiemelt téma) [link]

Feel Good Inc.

(#3) gorlin válasza Pompi (#2) üzenetére


gorlin
őstag

Gondoltam hogy ez lesz az első válasz :(
Azért mert nem csak firefoxban működik a dolog,tehát elvileg ha regisztrálja magát az ember a myweb2.0-án akkor mindegy hogy melyik böngészőt használja .
Meg azért ez sok embert érdekelhet és mondom mégegyszer nem kapcsolódik teljesen a firefox-hoz!!!




[Szerkesztve]

(#4) Pompi válasza gorlin (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ok, de a topic címében erősen benne van a Firefox ezért kérdeztem. Bocs.

Feel Good Inc.

(#5) gorlin válasza Pompi (#4) üzenetére


gorlin
őstag

Igazad van,de nem olyan egyszerű mefogalmazni ezeket e topikcímeket.:)Mind firefox-ban és annélkül is működik.
Egyébként ezeknek mind az a célja ha valaki nem otthon van ,hanem mondjuk bemegy egy internet kávézóba,vagy bárhol máshol, rögtön megtudja amit akar,ne keljen újra keresgélnie
Egyébként kipróbáltam,ha yahoo-val keresek akkor tökéletesen működik!
Van egy olyan hogy history és ott lehet megnézni melyik keresési eredményre mentél rá
De hogy lehet google-ban?

[Szerkesztve]

(#6) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kiszedtem a címből a Firefoxot, és tettem be pár szóközt, hogy egy esetleges keresés megtalálja. Ilyesmire azért érdemes figyelni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) gorlin válasza parandroid (#6) üzenetére


gorlin
őstag

Köszönöm!

(#8) gorlin


gorlin
őstag

Megnéztem és a Google-be is van olyan hogy SearchHistroy.

(#9) mocsa


mocsa
csendes tag

Hol tudom beállítani IE Explorer-ben, hogy a Kedvecek teljes listát adjon, ne csak a legutóbb használt site-okét?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.