Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ohh de jó! Várom már nagyon...

Mortal Kombat!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2) LLKobe válasza TaylorPro (#1) üzenetére


LLKobe
veterán

Én a 4 óta nem játszottam MK-al, de csak én nem látom a hatalmas változást az előző részekhez képest?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) myckey válasza TaylorPro (#1) üzenetére


myckey
veterán

Jónak tűnik, karakterek is pofásak :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) markknight


markknight
veterán

Amúgy mi az, hogy szeptember 14-től elérhető?! Nem úgy volt, hogy az csak a prémium előrendelőknek van?..

(#5) markknight válasza LLKobe (#2) üzenetére


markknight
veterán

Akkor: [link]
Csak azért kommentelni, hogy menjen felfelé majd a rangod, nem túl szép dolog ám. Egy verekedős játékban mégis mi az istent vársz? :D Ilyen alapon az autós játékok közt sincs sok difi, pl az outrunhoz képest sok különbséget nem látok.

[ Szerkesztve ]

(#6) Teebor9 válasza LLKobe (#2) üzenetére


Teebor9
tag

Én játszottam az utolsó kettővel, de az igazat megvallva erősen kiábrándított, hogy a 4-ben bevezetett pályán forgást kivették és csak síkon lehet megint ütni a másikat. Lényegében visszabutult a 2-es szintjére. Nem is véletlen, hogy ennek is MK 1 nevet adnak.

(#7) oriic válasza markknight (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HIvatalos oldal szerint továbbra is szeptember 19. a megjelenés napja. Kollektor és Premium kiadások jönnek 14-én. [link] Hogy a trailer végén miért a korábbi dátum van, az jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) hapakj válasza LLKobe (#2) üzenetére


hapakj
aktív tag

nem :D

(#9) hapakj válasza Teebor9 (#6) üzenetére


hapakj
aktív tag

szerintem pedig pont az a legjobb benne, hogy a 9-es résszel visszatértek a gyökerekhez. A Mortal Kombat egy 2D-s játék. Legalábbis game logic szinten.

(#10) LLKobe válasza markknight (#5) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem, nem a grafikai változást nem látom. Azt látom. Csak ha minden igaz ez egy reboot nem? Én azért várnék komoly újításokat egy reboot-tól.

Csak azért kommentelni, hogy menjen felfelé majd a rangod, nem túl szép dolog ám.
Erre nem is reagálok. Csak azért írni hogy fényesedjen a billentyűzet a fiatalok hobbija.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11) myckey válasza markknight (#5) üzenetére


myckey
veterán

:C ;] :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) markknight válasza LLKobe (#10) üzenetére


markknight
veterán

Ebben a kategóriában (ahogy a többiben is) már nagyon nagyon sok dolgot kimaxoltak és itt nem is lehet annyira játszani az elemekkel mint mondjuk egy RPG-be. Van a jobb meg a bal oldal, aztán ütitek egymást. Mindenesetre a 4 és a mostani reboot közt rengeteg rész jött ki és hát az van, hogy kb mindent ellőttek ami létezik. Volt itt sakkozgatás, marios autóversenyés, dr marios tili-toli a többiről meg nem is beszélek. Nem tudnak 100%-ban elrugaszkodni, de mindig hozzáteszik azt a pluszt ami miatt megéri beruházni rá. Ezt a pályán forgást amit fent is említettek ki is vezették már egy ideje, mert belátták, hogy béna.

[ Szerkesztve ]

(#13) LLKobe válasza markknight (#12) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, sok videót láttam a többi részről is :K Játszani ezzel sem fogok, de remélem jól sikerül. Majd meséljetek a topikjában :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#14) flexxx2 válasza TaylorPro (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

Én az Intel Karate (link) remake-t várom, nekem ez túl sok a combo lehetőségek miatt, az egyszerűbb jobb nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#15) myckey válasza flexxx2 (#14) üzenetére


myckey
veterán

Akkor Street Fighter sem megy, vagy a Tekken?
én gyerekként rohdt nagy SF rajongó voltam, utána lett inkább Moratl meg Tekken, msot emgint kedvet kaptam Street Fighterre, bár DB gamek is mentek.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) flexxx2 válasza myckey (#15) üzenetére


flexxx2
őstag

Nem mennek. Még az első részeknél toltam, akkor még kezelhető volt nekem a combó, de ezekhez már "öreg" vagyok. Játszottam keveset MK9el, de csak nyomtam mint a hülye a gombokat és ennyi, singleben így is győztem, de nem volt benne semmi élvezet.

(#17) myckey válasza flexxx2 (#16) üzenetére


myckey
veterán

Jó mulatság egyébként a Kakarot is , bár sokat dob, ha szereti az ember a DB-t

Most SF6 demoval szórakozom, kedvet kaptam megint ehhez

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) Sz.L.


Sz.L.
aktív tag

Nem is emlékszem, hogy volt-e olyan MK, ami PC-n megjelent és nem toltam végig. Egy Steam-es akcióban biztosan a kosárba dobom majd ezt is, az összes DLC-vel együtt.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#19) Teebor9 válasza hapakj (#9) üzenetére


Teebor9
tag

Szerintem meg olyan verekedős játékot kéne csinálni, ahol csak a 3. dimenzióban lehet mozogni és verekedni nem is. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.