Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48301) kavicssli válasza kingi (#48298) üzenetére


kavicssli
addikt

Havernak Prince ütője van! Na az is nagyon durva kis cucc! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48302) adalbert1 válasza kavicssli (#48297) üzenetére


adalbert1
veterán

Épp most akartam elkezdeni játszani, viszont a netem szórakozik össze-vissza... :(
Most próbálok rájönni hogy a router v. a modem, v. a tűzfal v. valami egyéb a probléma.

(#48303) kavicssli


kavicssli
addikt

Na itt van pár régebbi kép (3-4hónappal ezelőtt) squash

Koncentrálás ON

Csak lányoknak! :DD

Itt még a régi dunlop ütőm van amit egy elvesztett szett után darabokra törtem! :D
"Szeretem" az ütőimet dobálni illetve falnak verni ha valami nem úgy jön össze ahogy szeretném!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48304) szalai56 válasza kavicssli (#48300) üzenetére


szalai56
senior tag

Én meg vga kártyákat nézegetem. Venni kéne egy agp-st de melyiket?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#48305) kavicssli válasza szalai56 (#48304) üzenetére


kavicssli
addikt

Miért AGP-s?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48306) szalai56 válasza kavicssli (#48305) üzenetére


szalai56
senior tag

Az alaplapom miatt. Új gépet meg nem akarok összerakni.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#48307) tomyoy válasza kavicssli (#48303) üzenetére


tomyoy
senior tag

szép jó reggelt!

rögtön a "csak lányoknak"-ra mentem :DDD ja meg ..hééééé van hajad:D

nyiknyiknyiknyik

(#48308) menalcas válasza kavicssli (#48303) üzenetére


menalcas
őstag

LOL WOW OMG kavics xD
Jó reggelt minden fórumlakónak :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#48309) sNORh válasza szalai56 (#48306) üzenetére


sNORh
addikt

Ati 3850 17k körül mozog, annál jobb nincs agp-ben.. :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48310) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Buher: [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48311) kavicssli válasza tomyoy (#48307) üzenetére


kavicssli
addikt

Jaja!Ott elég nagy hajam volt! :D Mostmár kopasz vagyok középen egy kis taréjom van!

Reggelt menalcas! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48312) <NewL>


<NewL>
addikt

udv néktek halandók:D

There's an app for that

(#48313) kavicssli


kavicssli
addikt

Ez az új NFS undercover egy kaxi :W

Cső nyúl

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48314) adalbert1 válasza kavicssli (#48313) üzenetére


adalbert1
veterán

Szevasztok!

Hát az utóbbi pár rész elég gyenge lett... Lehet hogy ezt már akkor ki se próbálom.

Jut eszembe ma nekem is el kellene menni fodrászhoz, postára + a főtávhoz + még biztos van valami amit elfelejtettem...

(#48315) kavicssli válasza adalbert1 (#48314) üzenetére


kavicssli
addikt

Nézd meg de nem várj csodát! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48316) I_Am válasza <NewL> (#48222) üzenetére


I_Am
veterán

Voltam Sasha-n és Sasha b2b Digweed-en is. Amikor Sasha egyedül játszott elég lötyögős volt a zene, nem volt igazi veretés. Viszont mikor Digweed-el együtt pörgették a lemezeket, akkor iszonyat nagyot játszottak.
Vagy említhetném Danny Howells Renessaince album launch-át is, ahol a zenének köze nem volt az újonan megjelent albumhoz. Látta mi kell a közönségnek és adta is azt. :)

Hétvégén Debüt party, ha egy nagyot akarsz bulizni megéri feljönni. Debüt party-k iszonyatosan jók szoktak lenni. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#48317) sNORh válasza adalbert1 (#48314) üzenetére


sNORh
addikt

underground 1.. a többi kaksi..
naés visszafelé, a porsche 2000 is nagyonjóvolt :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48318) menalcas


menalcas
őstag

Kavics, én már akkor tudtam hogy fos less az uj nfs mikor kiderült hogy lessz, az egész nfs teljesen elvesztette a fonalat az eredeti gamétól, a leguccsű nfs aminek még volt feelengje talán hot pursuit 2 az még igazi nfs volt, utánna jött az underground na az faja volt de már annak se volt köze az erdetihez, de jó és izgalmas volt, a2 vel se volt bajom de za se volt már za igazi , a most wanted kaki volt, a carbon tetszett, de csak mert szép volt és qrva jól lehetett benne kocsit épiteni, az az után jövöre még a nevére se emlékszem annyira nem fogott meg ez az új undecover meg elég volt hogy megnéztem a trailerét több nem is kell belőle :R

sNORh: nah kb ezt mondom én is, és a porche unlehashed(2000) na az tényleg a legjobb volt :C az az örök kedvenc

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#48319) sNORh válasza menalcas (#48318) üzenetére


sNORh
addikt

megmondom a tutit ecsém.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48320) kavicssli


kavicssli
addikt

Nekem az nfs1 és a MW volt a befutó :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48321) sNORh válasza kavicssli (#48320) üzenetére


sNORh
addikt

a MW meg túl sárgaegyensúlyos volt..
tiszta sárga volt minden..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48322) adalbert1


adalbert1
veterán

NFS1-re már nem is emlékszem, csak kb. annyira hogy jó volt...
A hot pursuitok tényleg jók voltak, az underground 1 és a mw is... Habár a Carbon után még a Pro Street se tünt annyira rossznak, számomra egyértelműen a Carbon volt a mélypont.

(#48323) kavicssli válasza sNORh (#48321) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez az új nfs is olyan :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48324) fekeandras


fekeandras
őstag

NFSU2 és MW.A többi felejthető szerintem. :U

(#48325) sNORh válasza kavicssli (#48323) üzenetére


sNORh
addikt

OMG :W
egy ideje már nincs normális kocsis játék..

hja de a FlatOut-nak az új része gyönyörü lett, és az izgalmas..

a colin 2 stílusban kéne egy játék :B

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48326) adalbert1 válasza sNORh (#48325) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem a DiRT pl. bejön, a Grid-et pedig még nem próbáltam...

(#48327) kavicssli


kavicssli
addikt

Nekem a dirt,grid jött be mostanában a legjobban de az irányíthatóságát nem tudtam megszokni! :(

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48328) fekeandras válasza sNORh (#48325) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát ja, nem igen jött ki mostanában említésre méltó autós játék.
Mi a haverokkal lanparty-n a Toca Race Driver 3-al szoktunk állatkodni (a quad, kamion és fűnyíróverseny nagyon beteg benne... :DDD lehet benne zúzni: [link]) kicsit pihenés képpen mikor már besokallunk a golyózáportól. ;] Mondjuk egy Flatout multizás sem lenne rossz... :C

[ Szerkesztve ]

(#48329) sNORh válasza fekeandras (#48328) üzenetére


sNORh
addikt

mimeg mindig flatoutozunk :DDD de most asszem az újjal nyomjuk majd, mert mindenkinek lettmár normális gépe, szombaton lesz most háló, már rég voltam..

ez nekem túl gyorsulásos :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48330) menalcas válasza fekeandras (#48328) üzenetére


menalcas
őstag

Toca Race Driver 3 Az ÜBERELHETETLEN , imádom most is fennt van , mikro szentedrén és környékén dolgoztam és laktam minden este ezt lanoltuk haverral, kismilló körös versenyek , hatalmas karambolok go box utca , hát az király volt :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#48331) menalcas


menalcas
őstag

Sreet Racing Redline na anno ennél a játéknál szakadt el a cérna, kezdjük a sztorit anno 1992körül,péntek délután, elmentünk bátyám 1 ik osztálytársához, 2 db négyzet alkú valamivel indultunk kersztszüleimhez gyulára, odaértünk, 386os bekapcsol, dosos nagy floppy behelyez, dos bebootol, előkerül a 2 ismeretlen lemez, kivesz a papír tokból 2 baljós betű sejeti "SR": szabolcs most megváltozik az életed , elindul és onnantól nem volt megállás: StreetRod és StreetRod2, ezek voltak életem elsső igazi nagy pc élményei , Itt és most be kell vallanpm hogy a jelenlegi gépemen is fennt van mind a 2 gamma és néha még mindig leülök elé 1 kicsit nyomni a "pinkslips" et ....
A dátom 2000 után valmivel megláttam a z SRL-t, Helyi fejlesztés, Invictus gyártmány de Activision logo, újra megdobban szívem és ugyanazt érzem min gyermekként, szétbontohatom a kocsikat és mehet a race ....
Nos ez az én kis sztorim és hiszem hogy belátja 1 nagyobb cég 1szer és csinál 1 ugyanilyen faja kis gammát és akkor az én szívem újra megdobbanhat :C

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#48332) fekeandras


fekeandras
őstag

(#48333) <NewL> válasza I_Am (#48316) üzenetére


<NewL>
addikt

jó már neked:D
sajnos pest egy kicsikét nagyon messze van
meg úgy néznék ki fent mint egy világtalan,semmitse tudok mi merre hol meddig
meg egyelőre másra kell a pénz:D egy ilyen bulika nekem felmenetellel alsóhangon 40be lenne:D
hátha lesz hamarosan valami i love deep parti itt debrecen környékén,arra szivesen elmennék.

szoktam nézni a justmusic-on ,a bulifotókat elég királyak lehetnek:))

There's an app for that

(#48334) buherka


buherka
addikt

Szasztok fiúk-lányok :R .

Kicsit sok dolgom van mostanában és ezért vagyok read-only...de bepótolom majd :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#48335) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép napot mindenkinek!
Jelenleg pompás idő van. Aztán állítólag szombaton mifelénk havazás lehetséges.
Mondom az őseimnek, hogy a fa mellé vegyünk szenet, mert ez a kis fa semmi a hidegben. A szénnek sokkal nagyobb a fűtőértéke, így aztán kevesebb is kell belőle.
De nem, nem hallgatnak rám...
Aztán majd én is szívok a hideg házban... :W Ó, miért ilyen csökönyösek az ősök???

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48336) kavicssli válasza buherka (#48334) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia Buher tesó! :R

Algieba: Már most rohadt hideg van! :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48337) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most lépek, mert dolgom van. Este nyolc után leszek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48338) kavicssli


kavicssli
addikt

Na lépek én is! További szép napot mindenkinek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48339) szalai56 válasza sNORh (#48309) üzenetére


szalai56
senior tag

Én is ezt néztem ki. (bár eddig csak nvidiás kártyáim voltak)
Jó napot mindenkinek.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#48340) sNORh válasza szalai56 (#48339) üzenetére


sNORh
addikt

Hali
nagyonjó kis kártyák azok, de ebben a kategóriában asszem az Nvidia oldalon nincs kárgyájuk, csa a 7-es szériából van, de azok gyengék az Ati 3000-éhez képest.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48341) adalbert1 válasza sNORh (#48340) üzenetére


adalbert1
veterán

Pont 7600 GST-ről váltottam 3850-re kb. 1 hónapja, szóval van tapasztalatom. Szvsz sokkal gyorsabb a 3850, persze azt nem tudom hogy az AGP mennyire fogná meg, ill. szalai56-nak milyen processzora van, és az mennyire hajtaná ki. :F
Ha jól tudom 7600 GT-ből biztos van AGP-s, talán valamelyik 79xx-ből is, de a 8xxx-ekből szerintem nem adott ki már AGP-set az Nvidia.

Mindenesetre elintéztem a teendőim nagy részét a mai napra, viszont hulla fáradt vagyok a hajnal 1-es kelés miatt... Ennek ellenére lehet hogy mindjárt kivetődök a konyhába főzni valamit.

(#48342) sNORh válasza adalbert1 (#48341) üzenetére


sNORh
addikt

ezt ecseteltem :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48343) adalbert1 válasza sNORh (#48342) üzenetére


adalbert1
veterán

Gondoltam kifejtem bővebben. :))

(#48344) |*HayHa*| válasza Winner_hun (#48270) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Egyenlőre csak néző :D De ha sokat beszélünk msn-en, akkor talán még az is lehet :D

Amúgy hazaértem! Csátok!

(#48250) ngabor2: ŐŐő nemértem?:D

Most mi van? Ki vagyok közösítve addig amíg újonc vagyok?:D ;] ;]

[ Szerkesztve ]

#### I <3 Deutschland ####

(#48345) kavicssli


kavicssli
addikt

Hohohóóó!Bejövök a céghez és új helyen vagyok új gép új monitorral! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48346) |*HayHa*| válasza kavicssli (#48345) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

És az neked most jó vagy rossz? :))

#### I <3 Deutschland ####

(#48347) kingi válasza Algieba (#48335) üzenetére


kingi
tag

Szaisztok Algieba, fiúk :)
Algi egyszerű szervezd le, és vegyél Te, lepd meg őket. Légy asszertív, akkor ki kell próbálják, és ha igazad volt, követnek majd... Legyen igazad és harcolj is érte. Én is uuuuuutálom a hideget.

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#48348) <NewL> válasza kavicssli (#48345) üzenetére


<NewL>
addikt

28" as?:D

hayha : nemcsak addig:D:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#48349) kavicssli válasza kingi (#48347) üzenetére


kavicssli
addikt

Nézted a squashos képeket!? :U :D

Csak '24-es DELL! ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48350) kingi válasza I_Am (#48316) üzenetére


kingi
tag

húúha irigyellek ezért, bár most egy lájtosabb a kedvencem az elektronikus hegedű miatt:
Tiesto power mix violin:
[link]

Tegnap akartam az éjszakásoknak, egy kis energia, de most lett belőle --- nagggggyon jóóóó, lehet mégegyszer berakom éjjel
Tiesto: Alone the dark: [link]

fiúk és ki játszik a Carmageddon-nal, ha már a Rákóczi úton nem lehet ezt élőben játszani, néha pedig de megtenném :DDD , szerintem mindenki, ha nem is vallja be :) eszembe jutott, hogy előveszem egy kicsit és "gyilkolok" ma este.... :) amúgy persze egy légynek sem ártanék :D

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.