Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Eheim pumpa kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tchoepi


Tchoepi
tag

Sziasztok guruk és megszállottak!

Szeretnék egy komolyabb és halk pumpát a már meglévő zárt rendszerű vízhűtésemhez, és azért fordulok hozzátok, mert lenne pár kérdésem az oly nagyon istenített Eheim pumpákról.

- Milyen típusok kaphatók itthon? (Nekem valószínüleg elég lenne egy kis kapacitású is, mert nem a tuning, hanem a néma gép a célom)
- Mennyibe kerülnek?
- Hol lehet őket beszerezni?
- Milyen a ki és belépő csonkátmérő (milyen belső átmérőjű szilikoncsövet lehet ráerőszakolni a csonkokra)?
- Milyen táp kell neki? Megoldható-e az üzemeltetése a gép tápegységéről, vagy sem?
- linkek, fotók, adatok hol találhatók a javallott termékről (a honlapon eddig nem leltem használható képeket)?
- személyes tapasztalatok, és bármi egyéb amit érdemesnek tartotok megemlíteni

Előre is köszönök minden építő jellegű segítséget, sziasztok
Tchoepi

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#2) Tchoepi


Tchoepi
tag

Ne tolongjatok ennyire...

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#3) Tchoepi


Tchoepi
tag

Szilszakáll kifejezésével élve: ''Ne legyetek hamariak...'' Megyefiak, valaki dobjon már ide nekem egy kis információmorzsát. Köszi. :)

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#4) iwu válasza Tchoepi (#3) üzenetére


iwu
addikt

nos, én bemennék egy akvarista szaküzletbe és ott érdeklődnék. amikor megvan a kiszemelt áldozat, jöhet a többi kérdés. Barkácsszemlélettel megoldható, hogy a gép kapcsolásakor a gép tápjáról menjen, de szét kell hozzá szedni a tápot, vagy indíthatod simán relével is kis barkáccsal a táp szétszedése nélkül.
ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#5) Ploszi


Ploszi
senior tag

na nekem 1046os tipus van, ez megy 12V-ról, Bécsben vették nekem, nálam rá van csatlakoztatva 1 kiegyenlítő tartály, a bejövő csonkhoz meg nekem egy Innova fém-adapter van (gyorscsati)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#6) Tchoepi


Tchoepi
tag

iwu: Köszi.

Ploszi: szintén köszi. Képet tudnál küldeni a cuccodról?

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#7) LukE válasza Tchoepi (#6) üzenetére


LukE
veterán

képek: eheim.de, watercooling.de, ditech.at monggyuk
ahol meg meg lehet venni (nem 100%, hogy eheim is, de sok pumpa) akvarium.hu, tropheus.hu, aquapet.hu, és persze GOOGLE: [L]http://www.google.com/search?num=25&hl=en&ie=UTF-8&oe=utf-8&q=eheim&btnG=Google+Search&lr=lang_hu[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) Tchoepi válasza LukE (#7) üzenetére


Tchoepi
tag

Nagyon köszi. Egyébként a google-n én is rákerestem, de valahogy viszolyogva gondoltam arra, hogy halkereskedésből vegyek alkatrészt a gépembe :))
Így utólag belegondolva ez nem tűnik jogosnak.

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#9) LukE válasza Tchoepi (#8) üzenetére


LukE
veterán

Szívesen.
hát igen, az Eheim eredetileg halas vízpumpa gyártó:)
Egyébként nem olyan rosszak, vízpumpa keresés után került a szobámba az akvárium:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Eheim pumpa kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.