Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Egyéni arcképet akarok! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Turmoil


Turmoil
senior tag

Naszóval, kérem a Prohardver mélyen tisztelt fórum főtervezőjét és moderátorát, hogy tegye lehetővé egyéni arcképek használatát. Ha más megoldás nincs, akkor külső link használatával.
Legjobb persze a Nick-kel azonos nevű kép feltöltése, és ezáltal az ismétlések elkerülése. Persze így még mindig lehet más néven feltölteni ugyanazt a képet, de az még mindig jobb, mint a jelenlegi megoldás...

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#2) BobMaster válasza Turmoil (#1) üzenetére


BobMaster
senior tag

Vagyunk így egy páran, várj türelemmel, az új arculat sokmindenben hoz újítást. Ez konkrétan nincs beigérve, de már beszéltünk róla talin, az esély megvan rá.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

gyerekek! én olyan szép vagyok, hogy addig örüljetek, amíg nem lehet feltölteni saját képet :-))

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) casenoid válasza Ploszi (#3) üzenetére


casenoid
tag

ez a kérdés most hol tart?

(#5) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Hy!
Amennyire én néztem, erre már van lehetőség. A Fáradt gőz/Viccrovat topic indítója pl. saját képpel rendelkezik.

(#6) emvy válasza Tele von Zsinór (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, amennyiben rendszergazda vagy a PH-nél, te is megtehedet, mit a viccrovat indítója. :D

while (!sleep) sheep++;

(#7) Matr x


Matr x
aktív tag

Nekem az is megfelel, ha lenne még pár száz kép... Na ez nem igaz, ez is elég. Minek ide saját? ezek között is van olyan, ami tetszik, illik a személyiségedhe.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#8) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Onnantól kezdve, hogy boldog-boldogtalan tud feltöltögetni a szerverre, az minimum nem biztonságos. A fórum is elveszti ''egységes'' arculatát. Ráadásul egy tonna kritikus projekt fut most nálunk, hónapokig biztos nem lesz rá kapacitás.

Mindez nem jelenti azt, hogy biztosan nem lesz ilyen lehetőség a későbbiekben, de hogy hónapokon belül nem, az tuti. Szori.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) zozo_srac válasza Parci (#8) üzenetére


zozo_srac
csendes tag

<<<< nekem tetszik a fórumos pofám, én nem cserélném le (már csak azért sem, mert valóságban igen randa jelenség vagyok :)) ). de mondjuk az IMnet ( [L]http://www.im-net.hu[/L] ) fórumán elég jól meg van csinálva.

''Der Mensch is eine Krankheit für die Welt. Und wir ... bringen die Heilung.''

(#10) Gollam


Gollam
tag

Én is új képet akarok, a régi nagyon csúnya:O

''Gazdagnak lenni jobb, mint szegénynek. Márcsak anyagi szempontból is.''

(#11) dON't hAcK! válasza zozo_srac (#9) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁ! :O

Beleolvastam az IM fórumába! :O :O :O

dON't hAcK élt, ...

(#12) casenoid válasza Parci (#8) üzenetére


casenoid
tag

köszönöm a válaszod!

(#13) zozo_srac válasza dON't hAcK! (#11) üzenetére


zozo_srac
csendes tag

részvétem! :)))

''Der Mensch is eine Krankheit für die Welt. Und wir ... bringen die Heilung.''

(#14) Satan-Claus válasza dON't hAcK! (#11) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Nekem be sem jön. Azt hiszem a firewall-om kiszűri a szánalmas honlapokat...:DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#15) Den válasza dON't hAcK! (#11) üzenetére


Den
veterán

Mé'? Tök jó, bár nagy részét nem értettem az emelkedett társalgásnak, de ez valszeg azért van mert nem vagyok elég művelt :DDD

www.simson4t.hu

(#16) emvy válasza Den (#15) üzenetére


emvy
nagyúr

ANIMÁL? huh, azért erre nem gondoltam, pont az IMen ;]

while (!sleep) sheep++;

(#17) Satan-Claus válasza emvy (#16) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Vazz'! Ha ott ilyen hardcore dolgok mennek, akkor lehet, hogy mégis meg kéne próbálni felmenni valahogy. :DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#18) Den válasza emvy (#16) üzenetére


Den
veterán

;] az kell az ifjúságnak...

www.simson4t.hu

(#19) Egon válasza Satan-Claus (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Ahá!!! Kibújt a szög a zsákból!!! :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) Den válasza Egon (#19) üzenetére


Den
veterán

Igazából csak szoktatja magát, rákészül a következő talira :D

www.simson4t.hu

(#21) Xpod válasza Den (#20) üzenetére


Xpod
addikt

Ez mikor lesz? Mostmár szeretnék elmenni egy ilyenre, az előzőekre nem tudtam elmenni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#22) localhost válasza Xpod (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

ha elovastad a cikket, abban benne van, hogy mikor lesz!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) Satan-Claus válasza Egon (#19) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

B@sszus lebuktam! :( Olyan régen láttalak, hogy azt hittem büntetlenül megmutathatom lelkem ''ferdébbik'' oldalát. De tévedtem... A Nagy Sárkány mindent lát....:(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#24) Egon válasza Satan-Claus (#23) üzenetére


Egon
nagyúr

:) Ááá, vagyok, csak éppen próbálgatom ezt a k*baszott internet-megosztást...:((( A szemét tűzfal miatt nem megy rendesen...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#25) Den válasza Xpod (#21) üzenetére


Den
veterán

Hát egyelőre még tervbe sincs véve, de valszeg tavasznál előbb nem lesz :( . Hivatalos PH! szakmai találkozó legalábbis. Persze ha a tagok úgy döntenek hogy valahol össze röffennek egy kis csevejre, meg sörre, az lehet hamarabb is, de egyelőre ez sincs tervben

www.simson4t.hu

(#26) Satan-Claus válasza Egon (#24) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

A tűzfal miatt??? Szerintem inkább vagy az AMD, vagy az ATI lehet a dolog mögött. :DDD

De most komolyan. Az utóbbi időben egyre passzívabbak az ''öreg motorosok''. Talán csak Den tartja a frontot, de hol vannak már a napi 50 hozzászólásos szép idők? :(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#27) Den válasza Satan-Claus (#26) üzenetére


Den
veterán

Lehet hogy az adsl modemben amd csip van, és az ellenséges környezet miatt nem műxik rendesen ;]

www.simson4t.hu

(#28) emvy válasza Satan-Claus (#26) üzenetére


emvy
nagyúr

Hé!

Azért már jó 15 hónapja rontom itt a levegőt, elég stabilan! Csendpenge dettó, egon kicsit elfoglaltabb...

while (!sleep) sheep++;

(#29) Satan-Claus válasza Den (#27) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Vagy Csendpenge titkos script-je már feltelepül Egonhoz is, ami a floppy nyílásán néz ki, hogy csekkolja ki a felhasználó. :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#30) Satan-Claus válasza emvy (#28) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Igaz-igaz, de nekem valahogy hiányzik a régi fíling. Az igaz, hogy itt vagytok, de a hírekhez szinte csak újoncok szólnak hozzá, és a fórumokból is hiányoznak a régi parázs viták. :(

De az is lehet, hogy rossz topic-okat olvasok el...

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#31) localhost válasza Satan-Claus (#30) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem hiányoznak a viták és igenis rossz fórumot olvasol és... és... és...nem hiányzik neked a régi fiiiiling! :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#32) emvy válasza Satan-Claus (#30) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, tudom miről beszélsz. 4800 látogató esetén ez mondjuk törvényszerű, de értem mire gondolsz.

while (!sleep) sheep++;

(#33) Satan-Claus válasza localhost (#31) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

De igen, de igen, de igen.

Öööö. Azt hiszem a ''parázs vitás'' rész kipipálhatjuk. :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Egyéni arcképet akarok! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.