Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Orsyka


Orsyka
tag

Nagyon hiányzik a pamacsom :O :O :O szegény nulacs otthon tengődik. De már nem sokáig... ;)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#52) Orsyka


Orsyka
tag

Retteg tőlem a nyúl. Pedig senki nem bántja. Nem mer odajönni és csak úgy tudom elkapni, ha szép lassan odamegyek és hirtelen elkapom. Eddig nem lehetett visszatenni a ketrecbe, most nem lehet kiszedni. Nem tudom mitévő legyek :O
Most újra elnyerni a bizalmát, szeretgetni, hogy ne legyen gond, állandóan babusgatni... sok időmet el fogja venni. De megéri, mert ő a mindenem. A kicsi babám. Nézzen mindenki hülyének, tojok rá.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#53) Orsyka


Orsyka
tag

Tököm tele van. Mindennel és mindenkivel. Röviden, tömören.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#54) Orsyka


Orsyka
tag

Itt a mulacs. Öröm az ürömben :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#55) Orsyka


Orsyka
tag

Egyre jobban kezdek úgy lenni mindennel, hogy rohadtul felesleges minden. Minek tenni a dolgokért, ha úgyse tudod megvalósítani, vagy elvész? Gyűlölöm ezt az országot. Egyre jobban.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#56) Orsyka


Orsyka
tag

Amik történtek:

Meghalt két mongol futóegerem :O
Csatlakozott ehhez az mp3-am és a videókártyám, szóval most gépem sincs.
Utcára kerültem (önhibámon kívül), újra otthon vagyok, csak most párom is jött.
Kiléptem a munkahelyemről.
Ja mert megvádoltak, hogy visszaéltem egy visszáruval és nem adtam blokkot.
Rájöttem arra, hogy dög lusta vagyok, és tennem kéne valamit, mert elpunnyadtam.
Elhatároztam, hogy jogsit akarok (reszkess budapest).

Röptében ennyi.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#57) Orsyka


Orsyka
tag

Lehet megyek amcsiba a fenébe. Rohadtul nem akarok már itt lenni. Csak nem tudom, mikor jön ez össze, és mennyi időre. Remélem 5 év, aztán lehet csak fél év. Még elválik. De a cél: Jacksonville. Csak a macskák fognak hiányozni, anyu, meg pár ember, de az se sok. Rühellek itt élni.
Pünkösd: este fél 10-kor drága "apukámat" elvitte a rendőrség. 2 liter tiszta szesz után azt hitte ő a Jani, beverte anyu orrát, egy barátom orrát meg úgy lefejelte, hogy eltört. Hála istennek azóta se láttam, csak 1x autóból. De még most is rémálmaim vannak, hogy üldöz. Na ez a másik, amiért rohannék Floridáig.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.