Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orsyka


Orsyka
tag

Üdv nálam!
Egy jó ideje agyalok azon, hogy nyissak-e blogot, vagy ne? Végül most eljutottam oda, hogy igen, de még most is negatív érzések keringenek bennem. Hogy miért? Ne kérdezze senki, passz.
Ezt a blogot leginkább azért nyitom, mert írhatnákom van. Írhatnákom van mindenről, ami szembe jön velem és véleményt lehet róla formálni. Leginkább negatívat. De csakmert az megy a legjobban :D
Szóval itt leginkább nem a napi élménybeszámolók lesznek, hanem az agymenéseim, amiből elég sok van. Eddig magamba tartottam, de most rászabadítom a gyanútlan emberiségre :DDD
Kezdésnek ennyi bőven is elég lesz.
Ágyő :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2) Orsyka


Orsyka
tag

Beteg lettem, hálleluja! :O
Pedig akartam valami frappánsat írni így estére, de képtelen vagyok.
Jobb éjt mindekinek!

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3) Orsyka


Orsyka
tag

Ezerszer jobban vagyok, mint tegnap este. De esküszöm, erre is csak én vagyok képes, hogy ilyenkor megfázzak.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#4) Orsyka


Orsyka
tag

Istenem, mennyire egyszerű is lenne az élet, ha a youtube-on meg is találnám azt, ami nekem kell és nem a hatszázezer féle felvinnyogást adná ki, ami olyan hamis és borzalmas!!! A másik kedvencem a 640x480-as recsegő élő felvételes videó. Na abból is nagyon sokat hallani. Azt is annyi értelme van felrakni, mint konnektorba villát dugni. Oltári bosszantó. De lehet csak én vagyok ilyen hülye, hogy ezeken idegesítem magam. Mondjuk ez legyen életem legnagyobb baja, de akkor is.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#5) Orsyka


Orsyka
tag

Még 2oo4 augusztusában láttam egy filmet a Tv2-őn, nyaralás közben. Akkor 15 éves voltam, és teljesen lenyűgözött. Sose tudtam megszerezni, mert akkor még nem adták ki dvd-n (most jutottak el ide). Próbáltam keresni torrent oldalakon, de csak sms-ért tudtam volna leszedni, erre meg nem voltam hajlandó költeni. De most végre megszereztem. Ma pedig el is jutottam oda, hogy megnézhessem 5 év után újra. Ez a film a Pleasantville, ami szerintem egy gyönyörű történet. Nem tudom szavakba önteni mi fogott meg benne, de most végig bőgtem a felét. Egyszerűen csodálatos. És teljesen bearanyozta a hátralevő évem az, hogy megvan, és amikor csak kedvem szottyan, megnézhetem. Imádom. Mindenkinek ajánlott megnézni egyszer, még az is aki hülyeségnek tartja ezeket.

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#6) Orsyka


Orsyka
tag

Tavaly nyár óta folyamatosan azt álmodom hogy Zamárdiban vagyok. Készülök el, hogy megyek a strandra, de valami mindig közbe jön. Állandóan az órát lesem, hogy mennyi az idő, és mikor mehetek. Végül sose jutok be a Balatonba. Látom, ott állok, de nem mehetek bele. És ez megőrjít. De nagyon!

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#7) Orsyka


Orsyka
tag

Kiderült, hogy nem megfáztam, hanem allergiás vagyok. De nagyon. Állandóan fújom az orrom és 1 hét alatt elhasználtam egy orrsprayt-t. Tegnap ráadásul olyan érzésem volt, mintha tüzet raktak volna az orromba, és tüsszenteni se tudtam. Már kezdem nagyon unni. Sose voltam allergiás, erre tessék! :O

Megvolt viszont a mai morgásom is: lementem az állatkereskedésbe a mongol futóegereimnek kajáért, erre molyosat adott el. Nem vittem vissza, mert tojok rá, 500 Ft volt egy doboz, de nem velem cseszett ki hanem az egerekkel. Mind1, nézek máshol másmilyet.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#8) Orsyka


Orsyka
tag

Megjött az ősz. Hemzseg minden a poloskáktól. Rosszul vagyok tőlük. Főleg amikor belerepülnek a hajamba. Akkor általába visítva futkosok körbe körbe és őrjöngök, hogy: SZEDJÉTEK LEEEEEE!!! :DDD
Most is kinézek az erkélyre és békésen ott mászik egy a korláton. Undorító. Az erkélyajtót se merem nyitva hagyni, mert bejönnek. Kinyírni meg nem érdemes mert rohadt büdösek. Még a hideg is kiráz.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#9) Orsyka


Orsyka
tag

Most értem haza. Lépcsőn jöttem fel, a lakásunk ajtaja közvetlen a lépcsőház ajtajánál van (ezt megaztmondtam, de fáradt vagyok). Veszem elő a kulcsom, erre egy fura hang ütötte meg a fülem. Persze hogy egy rohadt poloska, a hátán fetrengett pont az ajtóba. Belerúgtam egy hatalmasat, vagy 3 métert csúszott a hátán. De persze ezt 2 perc totjázás után, ugyan is nem mertem beljebb menni miatta. Gyűlölöm a poloskákat. Pfhejj... :(

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#10) Orsyka


Orsyka
tag

Békés szép álmaimból az keltett fel, hogy a metróépítésen korán reggel óta dolgoznak, olyan, mintha az agyamat kalapálnák. F*sznak kellett ez a rohadt metró is ide :((

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#11) Orsyka


Orsyka
tag

Gyanús tevékenységet észleltünk Google Fiókjánál. Fiókjának további használatához kérjük, hozzon létre új jelszót.

Most fogadott ezzel a Gmail. Örvendek nagyon.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#12) Orsyka


Orsyka
tag

Már csak 40 nap!!!
Baromira be vagyok zsongva, hogy végre elolvashassam.
Az első részt 3 nap alatt 4x olvastam ki.
A második részt 1 hét alatt 5x.
Plusz még amikor a kezem ügyébe került és hobbiból kiolvastam újra és újra és újra... tiszta betege vagyok ennek a könyvsorozatnak.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#13) Orsyka


Orsyka
tag

2 hete kilopták a kocsinkból az összes benzint. Egy régi ladánk van. A tanksapkát eltölrték és a fogyatékosok csavarhúzóval próbálták felnyitni azt a kis ajtót, ami mögött a lényeg van :DDD pedig csak meg kell nyomni bal oldalt azt a kis szart és tádámm! ott a tanksapka... Szóval jól összebarmolta az abortuszmaradvány a kocsinkat, ami azért is bosszantó, mert 1 éve fényeztettük le. Na de nem is ez a poén.
Az ominózus eset után lementünk a párommal a kocsihoz, átnéztük nem-e vágtak át semmit, meg hogy homokot szórjunk a benzinfoltra amit otthagytak. A tanksapka helyére pedig ráraktam egy zacskót postásgumival, hogy ha egy pici benzin is maradt benne, akkor az ne párologjon el. Na hát ez a zacskó másnapra nem volt fent. Szóval megint jöttek, biztos azt hitték újra tankoltunk, mert fater közbe átált a parkoló másik oldalára, mert csodák csodájára beindult a kocsi.
Vettünk egy szép új tanksapkát is, szépen felraktuk. Ez múlthét szombaton volt. Azóta állt a kocsi, hozzá se nyúltunk.
Tegnap párom elment nekünk benzinért. Nyitnánk ki a tankot, de nem megy. Nézzük jobbról, nézzük balról, sehogy se akar kinyílni. Aztán egyszercsak bumm... szétesett. Kiderült hogy megintcsak visszajöttek, de ezek még annál is sötétebbek, mint aminek hittük őket, és konkrétan beletörték a tanksapkát a tankba. Vízpumpa fogóval szedtük ki a menetet. Szóval most egész éjjel őrjárat van. Az biztos, hogy hogy ha elkapjuk, aki szórakázik, rohadtul fog neki fájni.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#14) Orsyka


Orsyka
tag

Azon agyaltam reggel, hogy milyen irónikus a sors. Amikor kicsi voltam, folyton csúfolva voltam valamiért. Leginkább az "elöl deszka, hátul léc" volt a piszkálás. És leginkább azok az emberek csúfoltak, akiket megáldott valami plusszal a genetika, mint például hogy 12 évesen akkora mellei voltak, hogy az összeségébe csak azt lehetett rajta észre venni.
Persze mint minden csúfolt gyerek, nekem is rosszul esett, eléggé zárkózott lettem és nem igazán éreztem jól magam (szart kavarni azért mesterien kavartam, mert valahogy bosszút akartam állni). Sőt. A 8-os ballagás után vagy egy órát sírtam örömömbe, hogy soha többet nem kell látnom senkinek a fejét. Még a képeket is széttéptem (utólag már bánom, de akkor jól esett).
Aztán jött a nyár, és összejöttem egy fiúval, akivel máig együtt vagyok. Sok lány volt, aki oda volt érte, köztük két osztálytársnőm is, akik pont a "szépek" közé tartoztak, de leszarta őket. Én kellettem neki. És azóta röhögök magamba, hogy lám, a sors kegyes: azok az emberek, akik piszkálták a csúfocskát, egyedül vannak, ha van is kapcsolatuk, az ideig-óráig tart. Én meg most ünnepeltem párommal az 5. évfordulómat.
És még mondja azt valaki, hogy az élet igazságtalan :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#15) Orsyka


Orsyka
tag

Hogy én hogy utálok buszozni!!!
Az első, hogy akkora tömeg volt, hogy alig tudtam kapaszkodni. Mivel nálam volt egy hordozó benne két induri pinduri nyuszival, így elég nehéz volt. Persze lökdöstek mindenfelől, pedig csuklóba álltam. A második, hogy köhögnek. Nem ám kéz a száj elé, neeeeem, bele a nagyvilágba, hátha körbeadhat egy jó kis sertésinfluenzát. Levegőt se mertem rendesen venni, mert hát ugye a nyugdíjasoknak feltétlenül be kell csukni az összes ablakot, nehogymár oxigént kapjunk!
A harmadik az, hogy a körülbelül 30 év körüli nő bekönyörgi magát a belső ülésre, hogy le akarna ülni, de persze hogy egy olyan csaj mellé ül le, akinek egy hatalmas börönd van a két lába közé téve, hogy elférjen mindenki. Nagy nehezen beül, szerencsétlen kiscsaj is visszaszerencsétlenkedi a bőröndöt, erre a nőci jelez, hogy le akar szállni. Én nem tudom mit csináltam volna... bennem van az ilyenkor hogy kirúgni a lábát (igen, rosszindulatú ember vagyok, és még kárörvendő is ;] ) vagy ugorja át magának.
A negyedik pedig, amikor hangosan zenét hallgat a telefonon, szól a tuctuc és rázza rá magát. De ha rászólsz, te vagy a földkerekség legnagyobb bunkója és még meg is veret helyben ha visszaszólsz.
De rá vagyok kényszerülve, hogy nap mint nap felszálljak a piros 7-re és szenvedjek a sok tahó között...

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#16) Orsyka


Orsyka
tag

Olvasgattam az állásbörze topicot. Háááát... esélytelen vagyok arra, hogy munkát találjak :(
Először is nem vagyok határozott se magabiztos (csak bizonyos emberekkel szemben), az angol nyelvtudásom pedig = 0. Ezt részben köszönhetem az általános iskolai tanáromnak, akitől 8 évig hallgattuk, hogy csürhe banda vagyunk, meg Star Tek-et fordíttatott velünk, és köszönhetem magamnak, hogy középiskolába egy az, hogy nem figyeltem, másrészt pedig elaludtam az órán annyira fáradt voltam, pedig direkt megittam majdnem fél liter kávét suliba menet, de hát nem használt. Grátiszba semmi nyelvérzékem.
Mihez értek? Konkrétan szerintem semmihez. Világ életemben egy burokba nőttem fel mert semmit nem engedtek vagy hagytak nekem. Tanfolyamra jelenleg baromira nincs pénzem. Innentől? Az állatokon, az autókon (éreteni sajnos még hozzájuk se értek, de ezerrel tanulom) és a könyveken kívül tk más nem is érdekel :Y
Az az egy szerencse, hogy hülye azért nem vagyok. Ha nekigyűrkőzök valaminek, akkor azt meg tudom tanulni, de ha nem köt le, akkor hiába próbálom, nem ragad meg.
Kulimunkásnak meg 30ezerért nem vagyok hajlandó elmenni. Nem azt mondom, hogy egyből ide nekem 150ezret. Lószart. 70-80ezer és én a fenekemet a földhöz verdesem. Bőven el lennék belőle, ha páromnak is végre meglesz a melója. Az a baj, hogy vele szeretnék dolgozni, de nem lehet. Ha én is kapok pénzt, meg ő is, akkor jól állunk, de most ha ketten együtt dolgozunk (családi vállalkozás amúgy) akkor tk én nem kapok fizetést, hanem amit közösen megdolgoztunk, az menne egy közös számlára.
Rohadt szar érzés, hogy tehetetlen vagyok és úgy érzem magam, mint egy tehetségtelen senki, pedig tudom, hogy nem vagyok az, csak ki kéne nyitnom végre a szemem és a sarkamra állni. De hogy? Ááááááááááá :O

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#17) Orsyka


Orsyka
tag

Hát, a mai napom kétséget kizáróan az eddigi legérdekesebb napom volt.
Páromék háza előtt álltunk a kapuba (Gellért-térnél), és egy szomszédjával beszélgettünk. Egyszercsak jön ki egy vén szakadt fószer egy biciklivel. Még néztem is, hogy ismerős a canga, de nem kapcsoltam. Eltelt 2 perc, a szembeszomszéd csaj jön ki a kapuba, tanácstalanul néz körbe. Koppant, hogy az Ő biciklije volt és épp most lopták el az udvarból. Páromnak se kellett több, rápattant a sajátjára bicójára és utána ment. A Móricz előtt a török étteremnél fogta meg. Mondta, hogy befarolt a csávó elé és ráordított, hogy takarodjon a p*csába. Mire a fickó elkezdett dadogni, hogy ő most vette, most vette. Utána megfogta a biciklit, lelökte róla a csókát és közölte vele üvöltve, hogy vagy eltakarodik, vagy nagy baj lesz. Ez hatott, így elment. A bicikli épségbe visszakerült, Párom volt a nap hőse a házba :DD
Utána ülünk bent, haljuk jönnek a tűzoltók ezerrel, darus kocsi, minden nyavaja. Na mondom megint felmászott valami IQ fighter a hídra, menjünk ki, nézzük meg. Elindultunk, vittük a fényképezőgépet is, amit a nyakamba raktam. Közbe párom mondta, hogy induljak el, utánam teker, mert még szól havernak gyorsba, hogy jöjjön, végül is ingyen cirkusz van. Kiértem a Gellértre, álltam a házasságkötő terem előtt a nagy tömegbe, egyszercsak azt veszem észre, hogy egy bumfordi, zöld pólós fickó engem figyel, de meredten. Először csak azt hittem engem néz, utána leesett, hogy nálam van a fényképezőgép (Sony H7). Gondoltam játszunk egyet, úgy is ki akarok próbálni 1-2 önvédelmi trükköt. Elkezdtem sétálni szépen lassan lefele a Budafoki sarkára, és nézelődtem, mintha nagyon várnék valakire. Fickó osont mögöttem az épület mellett. Álltam és vártam, aztán mentem visszafele. Míly meglepő, árnyék jött. Elindultam a duna irányába, de pont jött párom. Jó feltűnően odabújtam hozzá, adtam neki egy puszit, és a csávót nézve belesúgtam a fülébe, hogy épp most akartak volna fényes nappal kirabolni. Na, párom fogta magát, utána ment, de csak jó közel elment mellette ijesztegetés szempontjából. Mondanom se kell, elhúzta a csíkot.
És az ingyen cirkusz. Laza volt :D

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#18) Orsyka


Orsyka
tag

Fúj de utálok korán kelni :(((
Éjfélkor jutottam ágyba, és negyed órája ébredtem. Tiszta kóma vagyok. Főleg hogy megint hülyeségeket álmodtam és arra ébredtem, hogy mászkálok a lakásba. Gyakran megesik :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#19) Orsyka


Orsyka
tag

Ma megyek próbanapra... :O
Be vagyok sz@rva.
Esküszöm úgy érzem magam mint a kisgyerek, amikor nem akar menni az iskolába, az anyja húzza, erre ő bömböl. Én se akarok menni. Csak engem hála istennek senki se cibál :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#20) Orsyka


Orsyka
tag

Fáj a derekem, szúr a térdem, hulla fáradt vagyok. 12 órát ácsorogtam, hajlongtam, mászkáltam fel-alá egy valag ruhával, csipogóztam (bele is nyomtam azt a szart a körömágyamba), árakat ragasztgattam. De felvettek. Van állásom.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#21) Orsyka


Orsyka
tag

Ma volt a 2. napom. Haza is küldtek. Annyira rosszul voltam, hogy állni alig bírtam, teljesen legyengültem és olyan szinten görcsölt a fejem, hogy a fájdalom tudata ráment a gyomromra. Lehet tippelni... általába nálam migrén + stressz = vukk és ehhez jön a grátisz, hogy el is ájulok. Nem voltam tőle messze. Most is szarul vagyok.

Más: Ma beletenyereltem a csipogó tűjébe, plusz felnyársaltam magam egy gombostűre. Elvéreztem.
És persze baromi fáradt vagyok. De még holnap is meló :U

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#22) Orsyka


Orsyka
tag

Eddig vártam Párom hívását, hogy mit intézett az albérlettel, ugyanis a héten kültözünk össze. De a hülye p*csa tulajdonos nem engedi, hogy vigyem a nyulat :(( pedig egy vidéki paraszt (itt nem a vidékieket szólom le, de ez egy tanyasi tanulatlan tehén), mi a f*szért zavarja egy 1 kilós kisállat?! Elmehet a p*csába. Nem fogok emiatt lemondani a nyulamról, akkor inkább tönkreteszi az álmaimat és nem költözhetünk össze :O Pfú most holt ideg vagyok. Holnap még valamit tárgyalnak, remélem meg lehet őket győzni. Ha meg nem akkor dugják fel a s*ggükbe az a rohadt lakást és éljenek boldogan vele.
Ráadásul szemetek is voltak, mert 2 havi kauciót kértek a hírdetésbe, erre beközölte a tehén, hogy hát még kéne 70 ezer foglaló. Esetleg arra nem gondol, hogy azt meg honnan a jó életből szüljük meg? Ha meg szerződést bontunk, akkor pápá 70 ropi :U
Esküszöm pont az ilyen bunkók miatt vagyok olyan antiszociális, amilyen vagyok. Utálom az embereket (tisztelet a kivételnek). A földkerekség legusztustalanabb népsége vagyunk.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#23) Orsyka


Orsyka
tag

Engem minden szórólapos, szektás, istenhívő és részeg koldus betalál. Talán túl bizalomgerjesztő a fejem. Csúnyábban kellene néznem. Vagy szerezni egy pólót, amire fel van sorolva minden. Tudom, hogy van ilyen, de nem az én szemszögemből.
Szerintem így nézne ki:

1) Nem kell szórólap, nincs pénzem nyelvtanfolyamra, ne dugdosd a képembe a fecnijeidet!
2) Nem kösz, Én élni akarok!
3) Nem hiszek Istenbe, és nem fogok beülni Istentiszteletre se a sok vénasszony közé! Különben is a mennybe a mormonok jutnak. Nem, Jehova tanuja se akarok lenni. Okok a 2)-es pontnál.
4) Nincs pénzem, autóra gyűjtök. Különben is büdös a pofád, húzz ki az aurámból!
5) Nem dohányzom, meg se próbálj tarhálni.

Esküszöm nem tudok mit kitalálni. De azt figyelem, 1-2 emberhez odamennek a tömegből, de leginkább elmennek mellettük. És hozzám jönnek oda :Y Volt egy részeg egyszer a Ferenczieken, aki megfenyegetett, hogy kiugrik a busz elé, ha nem adok neki 500 Ft-ot. Mondtam, hogy felőlem ugorjon, de nem bírom a vért :DDD Erre mindennek le voltam hordva. Hát, hordjon.
Akkor se értem miért fárasztják az emberiséget.

Az istentiszteletről a Gran Torino jutott eszembe: "Azt gondolom, hogy Te egy túlművelt 27 éves szűz fiú vagy, aki babonás vénasszonyok kezét szorongatja, miközben örök életet ígér nekik." :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#24) Orsyka


Orsyka
tag

Tegnap nem kellett mennem melózni, örültem is, mint majom a farkának, mert végre Párommal lehettem.
Ma voltam. Nagyon fáradt vagyok és fájnak a bokáim is, meg a nyakam. A többiről ne is beszéljünk. És megyek holnap is. Attól félek, hogy pénteken nem kell mennem, és hétvégére megint beosztanak. Ezt nagyon nem szeretném. Inkább megyek pénteken is, de a hétvégém szabad lehessen. Valamikor költöznöm is kell, és nem akarok egy hónapon keresztül pakolni pár cuccot. Most ezen fogok rettegni egész végig. Hjajj nem tudom. Lehet nézek más melót, passz. Anyu egyenlőre emellett voksol, apu is. Párom szerint ezt a kis időt kibírom, míg nincs meg a vállalkozás. Én meg nem tudom, mitévő legyek. Ez még a jövő zenéje. Egyenlőre most lefekszem aludni, és gondolkozom rajta később.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#25) Orsyka


Orsyka
tag

Bejött amitől féltem... holnap nem megyek, hét végén végig. Fasza lesz. Mindegy, nem tudok mit tenni. Jelenleg úgy érzem magam, mint a palimadarak. Szvsz az is vagyok jelenleg. Ez is mindegy. Kénytelen vagyok beletörődni.

Viszont rohadtul bosszantanak a vevők. Esküszöm, tanuljunk már meg vásárolni!!! :Y Ha egy ruhát leszedünk valahonnan, könyörgöm, nem visszab*sszuk, hogy a többi gyökér is gyorsan elkezdje, hanem visszaHAJTJUK. Esküszöm ebbe fogok beleőrülni. Nekiesnek a ruhakupacnak és 10 perc múlva úgy néz ki a bolt, mintha egy bölénycsorda ment át volna rajta. Borzamas! Ma például nagyok közel voltam ahhoz, hogy két hülye kis tizennégy évest elkapjak a hajuknál fogva és belenyomjam a ruhák közé a fejüket, hogy esetleg nem szúrja ki a szemüket, hogy már 24x-re megyek vissza hajtogatni miattuk, és nem véletlenül?! Végül inkább bementem a raktára lehiggadni, mert nem akarom magam kirugatni. Közbe azon agyaltam, hogy ezek otthon is így élnek? Minden vevő, aki itt összetűr mindent és össze-vissza dobálja a cuccokat, így rámol a szekrénybe is? Ha igen, akkor csak gratulálni tudok nekik. De ez egy bolt, itt arról is szó van, hogy hogy ha kupi van, az emberek kifordulnak. Nem jönnek a vevők. Csak az a gáz, hogy önmagukat riasztják el. Bezzeg ha Gucci bolt lenne, tuti minden makulátlan lenne...

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#26) Orsyka


Orsyka
tag

Most olvastam az állatkínzásos cikket a logouton. Nem kellett volna... :O
Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy lehet bántani az állatokat. Nem értem. Egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelidítettél. Az ember megszelidítette a kutyát, innentől felelőséggel tartozunk értük. De nem csak értük, ugyan úgy minden egyes állatért, azokért is, akik nem háziálltok.
Jelenleg nagyon szeretnék egy kutyát. Minden vágyam az, de egyenlőre még nem lehet. Sokan vannak így vele. És vannak ezek az "emberek", akik kényükre kedvükre kínozzák az állatokat. A kutya ráadásul hűséges. Ha a saját gazdája kínozza, még akkor is kúszik vissza hozzá. Áh, nem agyalok ezen többet, mert így se bírok leállni a bőgéssel.
De azoknak, akik állatot kínoznak 2 dolgot kívánok: egyik az, hogy kapják vissza ugyan ezt a sorstól, vagy még durvábban. A második, hogy találják meg a Radikális állatvédők, és verjék szarrá, de annyira, hogy élete végéig tolószékbe kelljen leélni az életét. Talán átérzi majd a tetteinek súlyát.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#27) Orsyka


Orsyka
tag

Kezdek kicsit bezazulni. Reggel már alig bírtam felkelni, este meg egy csajnak vagy 4x el kellett mondania mit szeretne, mire felfogtam agyilag. De mondta, hogy semmi baj, szombat este van, megérti :D
12 órát talpon vagyok, és ha abból 20 percet ülök, akkor sokat mondok. Fárasztó. Jó, tudom, van aki ennél többet dolgozik jócskán, de nekem ez az első melóm, és 50 kiló se vagyok, azért egy csöppet megvisel. Annak ellenére, hogy kezdek belerázódni (már nem vérzek több sebből a nap végére :DDD), egyre fárasztóbbnak érzem néha. Bár ma nagyon jól éreztem magam, jó volt bent a hangulat, és ment is a meló. Holnap is ilyen jó napunk lesz. Kicsit várom, főleg, hogy egy órával hamarabb lesz zárás, így korábban is jutok haza. És ha minden igaz, 3 napig pihi. Remélem legalább is (koppkoppkopp). Hétfőre beintek ha be akarnak osztani, mert szeretnék elmenni kirándulni. Napok óta nem láttam az eget se szinte, jól esne egy kis oxigén meg D-vitamin.
El is teszem magam holnapra, mert lassan elalszom ülve is.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#28) Orsyka


Orsyka
tag

Az első: nagyon csúnyán megfogalmazva: kurva fáradt vagyok. Ezt szebben nem lehet kifejezni, sajnálom. 4-en voltunk bent, abból 3 ember megszakadt a munkától. 5 kartonnyi ruhát pakoltam ki, matricáztam, csipogóztam, vállfáztam meg anyámkínja. 1 karton 24 ruha. Plusz a sok paraszt után rohangálhattunk egész nap, mert megint hányás a bolt. És nem tudtuk befejezni. Ráadásul én ma próbafülkénél voltam, nekem kellett visszavinnem az ott hagyott ruhákat is. Több mint a felét nem találtam meg. Lesz holnap hiszti... ugyan is holnap is mennem kell, pedig úgy volt, hogy a maradék 3 napot a szeptemberből otthon töltöm. De mivel a beosztás annyira fantörpikus volt, azok közül, akik ma voltak senki nem ment volna holnap. De a kulcs meg nálunk :U Így hát persze, mivel csak nekem nincs meg a 15 napom, nekem kell feláldoznom a napom. A szép idő utolsó napját, amikor el szerettem volna menni Párommal kirándulni egy nagyot. Hát b*szhatom a kirándulásomat. De legalább kaptam annyi grátiszt, hogy jövő hét hétfőig abszolúte nem kell mennem. Na erre is kíváncsi leszek. Szerencse, hogy elméletileg senki nem tudja a számom :DDD Max nem veszek fel olyan számot, ami nem tudom kié. Megy a hóhér dolgozni :DDD

A második: fogtam egy baba sünit. Nagyon kis ari volt :)) Félt, de megengedte, hogy simogassam az orrát és még meg is szaglászott. Felemeltem a tenyerembe is, szegényke nem értette mi a fenét csinálok vele :D Na akkor megijedt, le is raktam, nem akartam bántani. Megsimogattam utoljára, és hagytam, hadd menjen a dolgára.

A harmadik: kiengedem a macskát az erkélyre, meg van kint őrülve. Körülbelül 8 poloska szambázik az erkély falán és a földön :((( Esküszöm veszek Chemotoxot és egy öngyújtót, és elkezdek lángszórósat játszani velük. Undormányok. Rettegek attól, hogy bejön egy és álmomba a nyakamba esik. Szerintem az egész lakótelep felkelne arra, hogy visítok mint egy őrült.
Ennek örömére leoltom a villanyt, becsukom az erkélyajtót és tiplizek alukálni.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#29) Orsyka


Orsyka
tag

VASÁRNAPIG NINCS MELÓ!!! :Y
Holnap fel se kelek szerintem délig. Végre kialszom magam. És talán ha ne lesz rossz az idő délután, elmegyünk egyet kirándulni. Sajna szerintem arra nem lesz idő, amit elterveztünk, de nem érdekel, csak levegőn lehessek.
Ma viszont annyira kómás voltam, hogy szerintem úgy néztem ki, mint egy lassított felvétel. Bár végig dolgoztam, nem álltam le, pont azért, hogy el ne aludjak. Majdnem fél liter kávé ellenére úgy kellett pislogjak. De persze sikeresen semmit se ettem ma pár pogin kívül. Vizet se ittam többet 4-5 decinél. Meglesz még ennek a böjtje azt hiszem :(

Mai poloska-adag: 1 szemezik velem az erkélyen lévő asztalon, egy mászik az üvegen és 3 a falon. Ja és elfelejtettem Cemotoxot venni. De van Mortein ;]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#30) Orsyka


Orsyka
tag

Gusztustalan, felhős idő van. Elkeseredtem. Az utolsó szép nap tegnap... :O Remélem a héten még lesz szép idő.

Viszont persze hogy nem tudtam délig alukálni, mert annak a k*rva vezetékesnek csörögnie kellett reggel 8-kor :(( Visszaaludni meg már nem tudtam. Elég nyűgös vagyok és ingerlékeny, szóval uramat most nem fogom irigyelni, hogy össze lesz zárva velem. Ilyenkor még szikra se kell, hogy robbanjak.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#31) Orsyka


Orsyka
tag

Új ponttal bővült a listám, mi lesz a pólómon:

6) Ha dugni akarsz, menj a drosztra, meg se próbálj idejönni!!!

Sőt, a legegyszerűbben 1 pontban meg lehetne fogalmazni az egészet, amolyan South Parkosan: Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

Ez csak onnan jött, hogy álltam a Móriczon, támaszkodtam a Demszky-oszlopnak, amikor is a 173-as buszról leszállt egy igencsak illuminált állapotban lévő srác, beáll elém és megkérdezi: Engem vártál? Nézek rá, mondom nem vártam senkit. Belehajol az arcomba, gondolom le akart smárolni, abban a pillanatban fogtam magam, kikerültem és felszálltam a buszra. Nem volt kedvem leverni :DDD Pedig viszketett a tenyerem rá, hogy arcon fújjam a paprika-sprayvel, de annyira közel volt hozzám, hogy én is megfulladtam volna. Pedig úgy kipróbálnám egyszer valakin :O ;]

Előtte a sima 7-ről le kellett szállnom, mert egy csöves ült középen, aki maga alá fosott. A szagából ítélve legalább is erre tippeltem. Azt hittem elrókázom magam. Irdatlan szaga volt :Y Még 10 perc múlva is éreztem, olyan volt, mintha beszívta volna a bőröm meg a ruhám.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#32) Orsyka


Orsyka
tag

"Egyszer egy jól kereső apa úgy döntött, hogy elviszi vidékre 7 éves
kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is
vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt, hogy milyen szerencsés családban él.
Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa megkérdezte fiát.
- Nos, mit gondolsz erről az útról?
- Nagyon jó volt apa!
- Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?
- Igen.
- És mit láttál meg mindebből?
- Azt, Apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog családként élnek. Te viszont, és Anyu egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.
Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:
- Köszönöm Apa, hogy megmutattad, hogy milyen gazdagok is lehetnénk."

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#33) Orsyka


Orsyka
tag

Hogy az életbe lehet egy pasit Cicámnak vagy Babámnak hívni?! :Y Csajnak még oké...
Őszinte részvétem azoknak, akiknek ilyen elvetemült csaj jutott, hogy ilyen gügye becenevet kaptak :DDD

Amúgy irónikus... ameddig nem volt blogom, ment az agymenésem, de megnyitottam, erre elapadt. Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#34) Orsyka


Orsyka
tag

Tegnap végre feljutottunk a Párommal a Sas-hegyre lassan két év után. Mennénk be, erre látjuk, csecse új kapu, bezárva, oldalsó kiskapu nyitva, de bicóval bemenni lehetetlen, mert egy fa mittoménmivel elkerített rész visz fel egy fogadóhoz és onnan mehetsz a hegyre. Nézünk mit csináljunk, közbe ment 3 srác hogy ők bemennek. Átbújtak a fa alatt és vígan röhögcsélve nekilódultak. Egyszercsak megjelent egy fószer és közölte velük, hogy hogy ha fel akarnak menni a hegyre, akkor 370 Ft belépési díjat kell fizetni, mivel ez tájvédelmi körzet. Köpni nyelni nem tudtunk. 1 éve vezettette ezt be az EU. Hát az EU dögöljön meg. Tök szívás az egész, bánom hogy a szüleim anno igennel szavaztak. Mindenbe beleugatnak. Mi a rákért kellett fizetőssé tenni a Sas-hegyet?! :Y Az egyik legjobb hely volt! Ja és persze ki van írva, hogy ha nyugalomra vágysz a betontenger helyett vagy valami ilyesmi. Hát kössz, megyek inkább a Gellért-hegyre, az még ingyen van. De látom az se sokáig.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#35) Orsyka


Orsyka
tag

Bejött egy rohadt nagy poloska, itt döngicsél és röpköd. Anyját. Én meg nem merek megmoccanni vagy visítani mert mindenki alszik. Meg se merem fogni :Y
Most leszállt, de nem látom sehol. Szerintem ma se alszom sokat az éjjel :(( Azt se tudom ráadásul hogyan tudom előcsalogatni?! Jó a fény az oké, de le se merem oltani a villanyt, mert lehet nem jön elő ha újra felkapcsolom.
Mi a jó életért vannak ezek a dögök? Hasznuk van? Nincs. A földnek hiányozna, ha nem lenne bármilyen szempontból is? Nem. Még a madarak se eszik meg a szaga miatt.

Ráz a hideg és kezdek bepánikolni tőle. ÁÁÁÁÁÁÁ :Y

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#36) Orsyka


Orsyka
tag

A poloska még mindig nincs meg... remélem beesett a szekrény mögé és megdöglik ott.
De találtam egy ilyet. Esküszöm meg kéne próbálni, bár nálam ilyen ágyi poloska nincs, csak mezei, de bőven sok az is :O

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#37) Orsyka


Orsyka
tag

Ma a lakásba pucoltuk az ablakot, hogy legalább az tiszta legyen amire beköltözünk végre, erre berepült egy dög. Mindent eldobva visítva futottam ki a szobából, miközbe sikerült felrúgnom a biciklimet, ami a fal mellé volt döntve. Egy másikat meg lefújtam az ablakpucolóval, de nem ért semmit, mászott tovább. Esküszöm, régen nem volt itt ilyen. Ez az invázió 5 éve tart itt, de már kezdek megőrülni.

A másik napi morgás: tündérbündér husimusi nyulacskám megrágott még egy könyvemet. Kicsit kezd eldurranni erre az agyam, hogy mindent dugdosni kell előle. Van neki egy csomó papír szétdobálva, de az nem kell neki. Neeeem, csak az én szent és sérthetetlen könyveim :Y

Haramadik: egy hülye légy itt grasszál a monitoromon. Ha elhesegetem, visszaszáll.Ha lecsapom, annak meg a monitor látja kárát. Patthelyzet :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#38) Orsyka


Orsyka
tag

Ma majdnem elaludtam állva. Próbáltam olyan gyorsan dolgozni, ahogy tudtam, de nem ment. Ráadásul fáj minden tagom a hülye biciklim miatt (könnyebb arra fogni, mint a saját lustaságomra és edzettlenségemre :DDD) és emiatt járni is alig bírtam még reggel. Aztán 3-kor magamba döntöttem egy pohár éltető kávét és mindjárt jobban lettem. Amúgy mindig viszek kávét, de 3 nap alatt 2 kávéfőző murdált meg itthon... ez nálunk rekordnak számít.
Viszont rájöttem arra, hogy dolgozni szeretek, csak sok dolgot nem szeretek a munkámban. Példának okáért az emberek többségét, és itt értem a vevőkre. Nem szeretem a rádió adód, ami szól, mert rühellem ezt a fajta zenei irányzatot. Nem szeretem, hogy korán kel kellni és későn fekszem le aludni. Ja és hoghy hiányzik uram meg a nyúl :D
De szeretem a kollégákat, azt hogy leköt amit csinálok és nem bunkók a főnökök, mint a legtöbb helyen, hanem normálisak, ha rossz napjuk van.
Szóval engem is megtámadott a munkamorál és a mukaszeretet :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#39) Orsyka


Orsyka
tag

Elütöttek a házunk előtt egy sünit :O Valószínűleg átment rajta egy volán busz. Jelenleg a sírőgörcs határát súrolom és kűzdök a hányinger ellen. Borzalmas :O

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#40) Orsyka


Orsyka
tag

Hű, most olvastam vissza mit írtam két kockával feljebb. Pofám leszakad :Y De betehető annak, hogy konkrétan nem voltam magamnál 100%-ig. Pedig általában odafigyelek arra, mit hogy írok. A helyesírás nem elhanyagolandó dolog.

Viszont szakadjon meg az összes bunkó dohányos! Nem az összes, csak azok, akik rágyújtanak egy aluljáróba, vagy a buszra úgy szállnak fel, hogy ott fújják ki a füstöt. Muszáj mindenkinek ezt szagolnia meg belélegeznie?! Meg különben is; kifújja a füstöt ami már "benne" volt, és azt a levegőt szívom utána be, ami a már rothadó tüdejéből jött ki. Hányinger.
Jó, az vesse az első követ, aki ártatlan. Én is bagóztam (ráadásul amióta megfogantam passzív dohányos vagyok), aláírom, és elég sokáig, de mostanra olyan színtű undort ért el nálam a cigaretta, hogy már a szagától megfulladok.
A másik fele meg az, hogy magadat tönkre teszed vele, ráadásul kidobott pénz, de a forgalmazónak, meg a tulajnak tele tömöd a zsebét és él mint hal a vízben. Szóval akinek van esze, az lerakja.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#41) Orsyka


Orsyka
tag

Szakad az eső... és ma belerepült egy rohadék poloska a hajamba. Azt hittem mentem elájulok, visítani se tudtam, mert akkor anyám visított volna, hogy mit visítok, és ha rájött volna, hogy poloska van a szobába, akkor kánon-sikítottunk volna.
Az esőben most csak annyi pozitívumot látok azon kívül, hogy lemosta a cipőm ( :DDD ), hogy elmosta a süni vérét és egyéb testrészeit. Szegényke, még mindig nem bírom kiverni a fejemből. Szerintem sokáig nem is fogom tudni. Mint az a cica, akit szintén itt csaptak el a szemem láttára, és a testét én vittem át a fűre, hogy ne lapítsák ki. A kocsi, egy piros suzuki a fejét találta el. A szeme teljesen kifolyt és még rángatózott, amikor vittem. Órákig bőgtem és teljesen megzuhantam.

Viszont ami ma öröm volt, hogy lehet megyek önkéntesnek a Herosz állatmenhelyre macskásnak, és szerintem megyek majd nővérkémmel kutyát is sétáltatni. Nagyon örülök neki, mert régóta vágyok arra, hogy segíthessek legalább ennyivel. Csak rettegek attól, hogy kötődni kezdek és... a többit gondolom értik azok, akik szeretik az állatokat. De ezen még ráérek filózni, ha ott leszek.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#42) Orsyka


Orsyka
tag

Vasárnap meglett véve a kanapénk végre, amin tudunk aludni. A tegnap estét meg már a lakásba töltöttük. Ma pedig hivatalosan is elköltözök itthonról, igaz csak félig-meddig, mert sok cuccom itt lesz hagyva, és a nyuszi is :O Sajnos egyenlőre itthon kell hagynom. Teljesen lelki beteg vagyok emiatt, nekem Ő a gyerekem (lévén csak képeken szeretem a gyerekeket, meg ha csendben vannak, amúgy nem szeretem őket, inkább nevelek 20 kismacskát mint 1 gyereket), a kis szőrpamacskám, aki folyton szétszed valamit, rosszalkodik, de állandóan a "seggemben van", jön utánam, bújik és bökdös, hogy ne gépezzek, őt simogassam. Hiányozni fog a kis vakarék :O :O :O :O
A macskák alapjáraton maradnának, mert őket kisajátították a szüleim maguknak, de azért ők is hiányozni fognak igencsak. Az az egy mázli, hogy kb. 5 percre van az új lakás itthonról :DDD Az egereimről meg már ne is beszéljünk... anyuék idegbajt kapnak, hogy minden állatot hazahordtam, és mind itt marad. De a nyulacsot képtelen vagyok itthagyni, és mégis kénytelen vagyok.
Szerintem megyek is csomagolni és szeretgetni Csimpikét.
Amúgy Ő az. A rosszéletű dög :)

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#43) Orsyka


Orsyka
tag

Apropó, valaki aki 11. keres, nem tudja véletlenül mi történt ma a Bartók-Ballagi-Bánk Bán utca között? Mert a hatalmas füstfelhőt láttuk, de nem tudtunk oda menni megnézni, mert a Bikás Park mögött már fulladtunk és nem láttunk. A lánglovagokon nincs fent semmi, gugli meg nem ad ki semmit, vagy csak nekem nincs türelmem keresgélni rendesen. Érdekelne mi volt.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#44) Orsyka


Orsyka
tag

Újra itt. Se türelmem, se időm nem volt agymenésre, pedig van egy csomó csomó... először is hogy megfáztam, másodszor pedig hulla fáradt vagyok. Harmadszor: lusta is.
Meg nem is történik semmi új... a nyulam hiányzik, a lakás hideg, tele van minden poloskával, a vevőket megrugdosnám sötöbö, sötöbö. Káosz.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#45) Orsyka


Orsyka
tag

Olyan jó ülni itthon, és semmit nem csinálni... keddig nuku meló, és most kiélvezem.
Végre normális zenét hallgathatok, és olvashatok, mászkálhatok.
Viszont a hülyegyerek egyre jobban hiányzik. Remélem belemennek hogy áthozhassam. Végül is csak egy nyussz, aki még szobatiszta is és kárt se tesz, csak kábelt rág ezerrel (itt gondolom sokan úgy vannak vele, hogy kivágnák mint macskát... párom is itt tart :D ), itt meg csak saját kábelek vannak. Szóval most ezen vagyok ezerrel, hogy jöhessen.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#46) Orsyka


Orsyka
tag

Most értünk haza kocsikázásból. Megfagytunk. Utálom a fagypont körüli hőmérsékletet. Brr...

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#47) Orsyka


Orsyka
tag

Csütörtököt akarok. Most. Azonnal.
Megkapom az Alkonyat 3. részét. Már ma otthon van, de nem tudok érte átmenni. Tördelem a kezem érte.
Csütörtökön hazamegyek érte, leülök a nyúllal az ölembe, és felőlem akár atom is robbanhat, akkor se kelek fel, csak ülök és olvasok... már nagyon várom. Csak az a gáz, hogy amúgy is 3 könyvet olvasok párhuzamba :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#48) Orsyka


Orsyka
tag

Öcsém ez a Dragonball film mekkora egy szar :Y
Épp nézem, most hozták vissza Gokut az élők sorába... pofám leszakad. Ennek a filmnek a költségvetéséből szerintem elláttak volna egy afrikai falut egy évre étellel. Van ebbe Super Mario feelingtől a takonyszörnyig, sőt, alien utánzaton belül is minden. Pocsék.

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#49) Orsyka


Orsyka
tag

Ma elviselhetetlen vagyok. Legalább is ezt mondják. Ki érti? Pedig csak hozom az alapformám... :D

Skylinelaca, kiscobiii: bekaphatjátok a bal lábujjam mind a ketten :DDD

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#50) Orsyka


Orsyka
tag

Utállak titeket, de nagyon!!! :DDD

Előző két egyénnek

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.